Htc 10 mu S7 Edge mi?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Öncelikle merhaba. Ben yakın zamanda bir telefon alıp uzun bir süre kullanmak istiyorum fakat karar veremiyorum. Uzun bir süre S7 edge i düşünürken htc 10 kafamı karıştırıyor çünkü uzun Kullanımda hem dayanıklıkta hem de TouchWiz gibi problemlerin olmayışı, S7 ye göre daha az ram harcaması ve snapdragon 820 den dolayı htc yi istiyorum fakat Super Amoled i ve S7 edge in tasarımı çok hoş. Sizin fikirlerinizi almak istedim sizce hangisini tercih etmeliyim?

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Touchwiz artik problemli bir arayuz degil oncelikle bunu soyleyeyim
Htc m10 guzel telefon fakat ben o arayuzunu hic ama hic sevmiyorum.
On kamerasinda optik imaj sabitleyici olmasi htc + yonu
Samsung arti yonu su gecirmezligi edge ekranı super amoled olmasi birde vulkan apı desteklemesi.
Ben touchwiz arayuzunu sevdigimden ve tasarimini sevdigimden dolayi samsung derim
Eger ki bu sene hayatimda ilk kez htc kullanmak isteseydim m10 olurdu bu .
Benim fikrim bu yonde
Ancak s7 edge tasarim guzelligi bir baska

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Ram yönetimi, güncelleme ve ses özellikleri ile HTC 10 tercih ederdim ben. Ama S7 Edge'de kıvrımlı ekran ve su geçirmezlik artısı var.

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Touchwiz artik problemli bir arayuz degil oncelikle bunu soyleyeyim
Htc m10 guzel telefon fakat ben o arayuzunu hic ama hic sevmiyorum.
On kamerasinda optik imaj sabitleyici olmasi htc + yonu
Samsung arti yonu su gecirmezligi edge ekranı super amoled olmasi birde vulkan apı desteklemesi.
Ben touchwiz arayuzunu sevdigimden ve tasarimini sevdigimden dolayi samsung derim
Eger ki bu sene hayatimda ilk kez htc kullanmak isteseydim m10 olurdu bu .
Benim fikrim bu yonde
Ancak s7 edge tasarim guzelligi bir baska
TouchWiz in o simgelerine ve arayüzüne bayılıyorum Super Amoled ile bence en güzel arayüz fakat eskisi gibi sorunlu olmasa da çok ram yiyor ve ben bu telefonu uzun süre kullanacağım. En az ortalama 2-3 sene kullanmayı düşünüyorum. Eğer Android i sevmeseydim ios i tercih ederdim fakat gerçekten telefonumu kurcalamayı seviyorum. Velhasıl kelam htc 10 özelleştirebildiğim için htc 10 u seçecek gibiyim

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar,
Cihazı root yapmak istemiyorsanız HTC 10 size önerim.
Çünkü, Samsung S7'de Microsoft'un uygulamaları ile falan cihazın içini resmen çöpe çevirmiş.
Ayrıca, Samsung'un en sevmediğim özelliği herşeyden çifter ççifter var.

Ama, HTC, sadece Google'nin uygulamalarını ve işinize yarayacak uygulamaları cihaza entegre etmiş.
kısacası, sizi HTC götürür iki yıl.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
2 telefonda seni kesinlikle üzmez üst segment telefonlar bana göre tasarımı hoşuna gideni al bende s7 edge :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...