Soru Yarın Önemli Bir Sınavım Var Iyi Dileklerde Bulunabilir Misiniz

Bu konuyu okuyanlar

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Çok teşekkür ederimm size deee her zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkür ederimm umarım hepimizin hayatı beklediğimizden de iyi geçer

Artık bu heyecan için psikoloğa bile görünmeyi düşünüyorum inşallah başarıyla geçerim de onun rahatlığıyla giderim doktora. Çok teşekkür bu arada her şey için. Tüm dilekleriniz hepimiz için inşallah

?? Çok teşekkür ederimm umarım sizin dee her zaman

Amin inşaallah hepimiz için çok teşekkür ederimm.?

2 saat metrobüs yolculuğu yapıyorum ya abdest maalesef kalmıyor ister istemez. Teşekkür ederimm gerçekten önerileriniz ve dilekleriniz için. Hepimiz için isteklerimiz en hayırlısıdır inşallah
Dogru söylüyosun bı konuda aslında alamıyosun abdest ama ben enn içten dua ettim inşallah iyi geçer sınavın

Çalışmadığımı nerden biliyorsunuz. Strw yapmak sadece çalışmayanlara özgü değil o an psikolojik olarak kötü hissettim bu yüzden başvurdum buraya. Sadece dilemeklw bir şeylerin gerçekleşmediğini ben de biliyorum malesef
Bence bu konuyu açman senin icin iyi oldu çünkü bi nebzede olsa kendini iyi hisetmissindir?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Sınavınız nasıl geçti? İyi geçtiğini umuyorum.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Dogru söylüyosun bı konuda aslında alamıyosun abdest ama ben enn içten dua ettim inşallah iyi geçer sınavın

Bence bu konuyu açman senin icin iyi oldu çünkü bi nebzede olsa kendini iyi hisetmissindir?
Çok çok teşekkür ederim umarım istediğiniz her şey her zaman e hayırlısıdır hayırlısı da gerçekleşir

Anatomi hariç iyiydi Anatomi çok zorladı beni ya - net getirmezse anatomi inşallah güzeldi diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim düşünceniz için ya

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Nezaman sınav sonucunuz açıklanıcak

Çok çok teşekkür ederim umarım istediğiniz her şey her zaman e hayırlısıdır hayırlısı da gerçekleşir

Anatomi hariç iyiydi Anatomi çok zorladı beni ya - net getirmezse anatomi inşallah güzeldi diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim düşünceniz için ya
İnşallah ?

Son düzenleme: