Soru Yarın Önemli Bir Sınavım Var Iyi Dileklerde Bulunabilir Misiniz

Bu konuyu okuyanlar

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merhabalar burası için belki çok alakasız bir konu ama yarın kendimi çok yıprattığım bir sınava girecem çok eşim dostum yok iyi dileklerde bulunmasını isteyeceğim. Bu yüzden sizden istiyorum içinizden gelen bir duayı ,temenniyi , iyi dilekleri edebilir misiniz benim için?

XTheSmellOfDeathX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Umarım emeğinin karşılığını misliyle alırsın. Heyecanlanma. Kazanamazsan veya düşük bir puan alırsan kendini çok yıpratma. Bu Dünya'nın sonu değil. Allah zihin açıklığı versin. :)

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Öncelikle allah zihin açıklığı versin sonralıkla ne sınavı merak ettim

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Umarım emeğinin karşılığını misliyle alırsın. Heyecanlanma. Kazanamazsan veya düşük bir puan alırsan kendini çok yıpratma. Bu Dünya'nın sonu değil. Allah zihin açıklığı versin. :)
Çok teşekkür ederim ya inşallah ailemin durumu yüzünden aslında bir tık da. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Benim size yardımcı olabileceğim herhangi bir şey olursa buradayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle allah zihin açıklığı versin sonralıkla ne sınavı merak ettim
Çok teşekkür ederimmm. Tıp fakültesi yıl sonu finali üniversitenin kötü yönetimi , ev ortamındaki karşılıklıklar ,korona kaptım derken baya kötü bir sene oldu çalışmaya ve yaşamaya çalışmak arasında kaldım gibi

Umarım sınavın sorunsuz geçer.
İyi sınavlar,başarılar.
Çok teşekkür ederimm ya umarım sizin hayatınızda dilekleriniz kadar güzel olur.

Benim de tüm güzel dileklerim isteklerim sizlerle beraber çok teşekkür ederim gerçekten bi nebze bile olsa rahatladım. Elimden gelecek herhangi bir şey de olursa buradayım

XTheSmellOfDeathX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Çok teşekkür ederim ya inşallah ailemin durumu yüzünden aslında bir tık da. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Benim size yardımcı olabileceğim herhangi bir şey olursa buradayım.
Ne demek, ben sadece emeğinizin karşılığını alabilmeniz için dua ettim. Umarım her şey hayallerinizde ki gibi olur. :)

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Senin azmin bizim mutluluğumuzdur. ??

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Stres yapmamaya çalış umarım iyi geçer, bol şans.

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Merhabalar burası için belki çok alakasız bir konu ama yarın kendimi çok yıprattığım bir sınava girecem çok eşim dostum yok iyi dileklerde bulunmasını isteyeceğim. Bu yüzden sizden istiyorum içinizden gelen bir duayı ,temenniyi , iyi dilekleri edebilir misiniz benim için?
Cnm inşallah emeğinin karşılığını alırsın .Sınavda sakın heyecanlanmamanı ve süreni düzgün bir şekilde kullanmanı tavsiye ederim.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Allah emeğinin karşılığını boşa vermez inşallah tevvekül etmeyi unutma sınava abdestli bir sekilde gir ben öyle yaparım sürekli bide stres yapma heycan sınavın düsmanı gibi bişey ya lütfen heycanlanma ben heycanlanınca herşeyi unuturum sen sakın heycanlanma hakkında hayırlısını diliyorum

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Stres yapmamaya çalış umarım iyi geçer, bol şans.
Çok teşekkür ederimm size deee her zaman

İyi şanslar umarım iyi geçer.
Çok teşekkür ederimm umarım hepimizin hayatı beklediğimizden de iyi geçer

Cnm inşallah emeğinin karşılığını alırsın .Sınavda sakın heyecanlanmamanı ve süreni düzgün bir şekilde kullanmanı tavsiye ederim.
Artık bu heyecan için psikoloğa bile görünmeyi düşünüyorum inşallah başarıyla geçerim de onun rahatlığıyla giderim doktora. Çok teşekkür bu arada her şey için. Tüm dilekleriniz hepimiz için inşallah

Tanrı seninle olsun dostum.
?? Çok teşekkür ederimm umarım sizin dee her zaman

Allah emeğini boşa çıkarmasın reis.
Amin inşaallah hepimiz için çok teşekkür ederimm.?

Allah emeğinin karşılığını boşa vermez inşallah tevvekül etmeyi unutma sınava abdestli bir sekilde gir ben öyle yaparım sürekli bide stres yapma heycan sınavın düsmanı gibi bişey ya lütfen heycanlanma ben heycanlanınca herşeyi unuturum sen sakın heycanlanma hakkında hayırlısını diliyorum
2 saat metrobüs yolculuğu yapıyorum ya abdest maalesef kalmıyor ister istemez. Teşekkür ederimm gerçekten önerileriniz ve dilekleriniz için. Hepimiz için isteklerimiz en hayırlısıdır inşallah

Son düzenleme:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
İnşallah kazanırsın, Amin.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,556
Umarım sınavın kolay geçer ve istediğin başarıya ulaşırsın.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Umarım sınavın kolay geçer ve istediğin başarıya ulaşırsın.
Teşekkür ederimm inşallah inşallah ya. Hepimiz için.

temmuzun bu sıcağında ne sınavı ya?
Hep okulun berbat saçma sapan yönetimi yüzünden ya tüm sınavlara sene sonuna attı. Buradan da uyarımdırr arkadaşlar İstanbul Demiroğlu bilim üniversitesi tıp fakültesine hiçbiriniz tercih vermeyin verdirmeyin . Bursum var İstanbul'da okuyayım falan asla. O kadar saçma olaylar oldu ki tercih edecek kişileri bana yönlendirirseniz anlatırım ahahas.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,842
Bol şans, bu senenin kötü eğitimi üzerine girilecek bir sınavın kaygısını anlayabiliyorum. Emeklerinin boşa gitmemesi dileğiyle. :) Saat kaçta gireceksin sınava?

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bol şans, bu senenin kötü eğitimi üzerine girilecek bir sınavın kaygısını anlayabiliyorum. Emeklerinin boşa gitmemesi dileğiyle. :) Saat kaçta gireceksin sınava?
Çok teşekkür ederim umarım ya emeklerinin kat kat karşılığını alırsın umarım. 13.30da sınav bi 4 5 saat sürüyor.

Bu tür konular forumun gidişatını çok iyi anlatıyor...
Forumla alakası yok diye mi diyorsunuz evet yukarıda da belirtmeye çalışmıştım onu da ama haklısınız bir tık çaresiz hissetmiş olabilirim o an kusura bakmayın.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Eğer çalışmadıysan milyar insan sana dilek dilesin hiçbir şey değişmez.
Çalışmadığımı nerden biliyorsunuz. Stres yapmak sadece çalışmayanlara özgü değil o an psikolojik olarak kötü hissettim bu yüzden başvurdum buraya. Sadece dilemekle bir şeylerin gerçekleşmediğini ben de biliyorum malesef

Son düzenleme:

Son mesajlar