Ya Su Olmazsa?

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Evet arkadaşlar.şu anda sorumsuzca kullanıp boşa akıttığımız suyumuz belki 50 sene sonra olmayacak."Yalan bunlar kardeşim olurmu öyle şey bizim şehrin suyu kaynaktan akar"diyenler sizde izleyin herkez izlesin ve şu soruyu kendimize bir kez daha soralım.Ya su olmazsa?

İzliyoruz...

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
ya gerçekten harika bi animasyon!çok teşşekürler tuningmert! ;)

şimdi buunu izleyenler o an için üzülücek, artık su tüketimime dikkat etmeliyim diycek ama 5 dakıka snra untucak... :(

anlamıyorumn neden bu kadar umursamaz ve israfçi davranıyoruz...
şahsen ben çevremdeki diğer insanlara göre tükettiğim şeyleri israf etmemeye daha çok özen gösteririm...

yediğim bi çikolatanın paketini eve gidene kadar yolda çöp bulamadığım için evdeki çöpe atmıstım...eger herkes bu kadar ince ve ufak ayrıntılara dikkat ederse dünyamız bu animasyonda izlediğimiz gibi yok olmaya yüz tutmaz...

lütfen herkes kendini düşünmeyi bıraksın dünyayı düşünsün...bu dünyada biz yasıyoruz biz yok ediyoruz...ileride yasıcak olanlar çocuklarımız biz değil...eğer dünyayı düşünmüyorsanız çocuklarınızı düşünün...

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
olabilir mi? dersiniz ???

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
durum malesef onu gösteriyor susuzluk gercekten cok zor.. kıyamet yaklaşıyor doğanın verdiklerinin kıymetini bilmeyen değerini anlamayan insanlığı cezalandırıyor... herkes bu konuda duyarlı olmalı

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar su sıkıntısı cekeceğiz ileride büyük ihtimal ama bu animasyondaki kadar olacagını tahmin etmiyorum.

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Animasyonu henüz izlemedim ama ''imaj hiç bir şey susuzluk her şey'' demek istedim alıntı bir cümle idare edin :)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Dünyamıza iyi bakmadık,o şimdi bizden öcünü alıyor.küresel ısınma,susuzluk vs...

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
TuningMert dedi ki:
Dünyamıza iyi bakmadık,o şimdi bizden öcünü alıyor.küresel ısınma,susuzluk vs...

Aslında dünyanın öyle bir niyeti yok bizim evimiz hayatta kaldığımız mekan bize hayat veren eşsiz bir gezegen ama biz onu sürekli dolduruyoruz dolduruyoruz patlayacak bir noktaya doğru götürüyoruz.. kızmakta haklı ;)

Son mesajlar