Soru XR - SE2 - Note 10+ Hangisi Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Merhaba arkadaşlar baya bi konu açtım kusura bakmayın bu son konum bu dediklerimden hangisi daha iyidir aynı fiyata ikinci el bu 3 cihaz batarya ve ekran önemli değil sadece hafif oyunlar oynarım

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Merhaba arkadaşlar baya bi konu açtım kusura bakmayın bu son konum bu dediklerimden hangisi daha iyidir aynı fiyata ikinci el bu 3 cihaz batarya ve ekran önemli değil sadece hafif oyunlar oynarım
Samsung Note 10+ öneririm.

LYTH3

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ekran ve batarya önemsiz diyorsan SE2 almanı tavsiye ederim diğerlerine göre daha güncel. İşlemci ve kamera konusunda gayet iyi. Note10+ eski bir cihaz şahsen tavsiye etmem.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
ekran ve batarya önemsiz diyorsan SE2 almanı tavsiye ederim diğerlerine göre daha güncel. İşlemci ve kamera konusunda gayet iyi. Note10+ eski bir cihaz şahsen tavsiye etmem.
Efootball oynatır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de benim için güncelleme onemsiz.

Son düzenleme:

LYTH3

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Beki hadi
Of oyunlar oynatirmi örn çiftlik bide efootball oynarim

Bide benim için güncelleme onemsiz
Hocam anladığım kadarıyla işlemci odaklı arıyorsun. En iyisi SE2 alman olacaktır. Bunlar haricinde bütçeni arttırabilirsen s22 ve s23'e bakman iyi olabilir

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
hocam anladığım kadarıyla işlemci odaklı arıyorsun. En iyisi SE2 alman olacaktır. Bunlar haricinde bütçeni arttırabilirsen s22 ve s23'e bakman iyi olabilir
Aslında benim için işlemci onemlide kamerası iyi olan arıyorum ama islemcisi de önemli

hocam anladığım kadarıyla işlemci odaklı arıyorsun. En iyisi SE2 alman olacaktır. Bunlar haricinde bütçeni arttırabilirsen s22 ve s23'e bakman iyi olabilir
Malesef bütçemi artıramıyorum maksimum. Bunlar var S20 FE128 alabiliyorum ama o cihazı da pek beğenmedim.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Samsung Note 10+ öneririm güncelleme önemli değil diyorsanız alabilirsiniz. Kendisi çok güzel cihazdır.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Samsung Note 10+ öneririm güncelleme önemli değil diyorsanız alabilirsiniz. Kendisi çok güzel cihazdır.
Sizde mi Note 10+ kullanıyorsunuz?

Bir de kaç yıl götürür? 2-3 yıl götürür mu mesela?

Note 10 Plus hariç hangisi seçerdiniz?

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Teşekkür ederim peki oppo a55 i onerirmisiniz yoksa bu dediğim 3 cihaz daha mi iyidir
OPPO A55'in ColorOS arayüzü stabil, kamerası çok iyi sayılmaz, hızlı şarj avantajı var. Bunların yanı sıra ekranı ideal boyutta ve Android 13 işletim sistemi yüklü. Yüksek oyunlar oynuyor, performans ve iyi kamera istiyorsanız Samsung Note 10+ veya bulabilirseniz Samsung S10+ (Snapdragon) almalısınız.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
OPPO A55'in ColorOS arayüzü stabil, kamerası çok iyi sayılmaz, hızlı şarj avantajı var. Bunların yanı sıra ekranı ideal boyutta ve Android 13 işletim sistemi yüklü. Yüksek oyunlar oynuyor, performans ve iyi kamera istiyorsanız Samsung Note 10+ almalısınız.
Tamam belki Note 10 + alırım ama iOS almak istediğim için...

Son düzenleyen moderatör:

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Bu iPhone cihazları günümüzde oyun için filan alınmaz. İlla iPhone alınacaksa 12 ve 13 altı cihazlar alınmamalı.
Biliyorum ama ekosistem oluşturmak istiyirom Macbook, Airpords ve Apple Watch aldık o yüzden bi tek telefon eksik.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47

LYTH3

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hocam 2 yıldır SE2 kullanıyorum. İstediğin oyunu gayet akıcı bir şekilde oynayabilirsin. Herhangi bir kasma donma olmuyor. Kamera konusunda gayet başarılı bir telefon.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Hocam 2 yıldır SE2 kullanıyorum. İstediğin oyunu gayet akıcı bir şekilde oynayabilirsin. Herhangi bir kasma donma olmuyor. Kamera konusunda gayet başarılı bir telefon.
Teşekürler artık aklımda 1 tane bile soru kalmadı

Can_AKA_

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
66
Samsung Galaxy Note 10+. Android 13 sonrası sürümleri almayacak, ancak One UI desteği birkaç yıl daha sürecektir. Temiz bir cihazsa düşünmeyin derim.

en3s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Note 10+ ile XR rakip serinin telefonları ve Note 10+ daha üstün, özellikle ekran konusunda ezici bir üstünlük var, bataryası da günü çıkarır ve 45W hızlı şarjı var. 45W hızlı şarjının olması eğer 45W adaptör kullanırsanız 1 saati geçmeden sıfırdan 100'e şarj edebiliyor olacağınız anlamına geliyor. İşlemci konusunda da gayet iyi, XR işlemcisi A12 Bionic ile hemen hemen aynı performansları veriyorlar. Ayrıca XR'da ön kamera videoda 1080p 60 FPS kayıt desteği varken Note 10+'ın 2160p 60 FPS desteği var, tabii sizin için bir artı mıdır bilemem.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Samsung Galaxy Note 10+. Android 13 sonrası sürümleri almayacak, ancak One UI desteği birkaç yıl daha sürecektir. Temiz bir cihazsa düşünmeyin derim.
Temizse niye düşünmeyelim

Note 10+ ile XR rakip serinin telefonları ve Note 10+ daha üstün, özellikle ekran konusunda ezici bir üstünlük var, bataryası da günü çıkarır ve 45W hızlı şarjı var. 45W hızlı şarjının olması eğer 45W adaptör kullanırsanız 1 saati geçmeden sıfırdan 100'e şarj edebiliyor olacağınız anlamına geliyor. İşlemci konusunda da gayet iyi, XR işlemcisi A12 Bionic ile hemen hemen aynı performansları veriyorlar. Ayrıca XR'da ön kamera videoda 1080p 60 FPS kayıt desteği varken Note 10+'ın 2160p 60 FPS desteği var, tabii sizin için bir artı mıdır bilemem.
Ekosistem olusturmak istiyorum se2 ve xr arasindayim

LYTH3

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Temizse niye düşünmeyelim

Ekosistem olusturmak istiyorum se2 ve xr arasindayim
Her ikiside yeterli telefon ve uzun süre sizi götürür. Eğer SE2'nin ekranını ve bataryasını problem etmeyeceksen SE2 alman senin için iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar