Soru XR - SE2 - Note 10+ Hangisi Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LYTH3

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tm peki sen kac saat ekran süresi alıyorsun
Bataryam şuan kötü durumda olduğu için düşük ancak normal bir SE2 6 saate yakın bir ekran süresi alıyor. Eğer ekran süresini düşünüyorsan XR alman iyi olur.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Dostum, sürekli öneri konusu açmak yerine bütçeni ve kullanım amacını belirt, sana uygun en iyi cihazı önerelim.
Bütçe 7500 ikinci el bakıyorum oyun olarak hafif oyun oynarım müzik dinlerim bu seçenekler için en iyi cihaz hangisi olur marka fark etmesiniz.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Bütçe 7500 ikinci el bakıyorum oyun olarak hafif oyun oynarım müzik dinlerim bu seçenekler için en iyi cihaz hangisi olur marka farketmesiniz
Bütçe 7500 TL ise Samsung Galaxy S10+ (Snapdragon) belki bulabilirsiniz.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Bütçe 7500 ikinci el bakıyorum oyun olarak hafif oyun oynarım müzik dinlerim bu seçenekler için en iyi cihaz hangisi olur marka farketmesiniz
Küçük ekran kullanmayı tercih ederseniz SE2, büyük ekran kullanırsanız Galaxy S10 modellerinden birisini öneririm. İkisi arasında bir karşılaştırma yapacak olursak, GPU gflopu, panel ve kamerada ultra wide angel ve gece çekimi eksikliği dışında SE2 daha iyi bir cihaz.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
İkisinden birisi olacaksa Note 10+ seçin gitsin SE 2 (2020) alınabilecek bir cihaz değil. Hem güncelleme desteği de önemli değil demiştiniz.
Evet de Note 10+ cebe siğar mı?Güncelleme desteği önemli değil ama 2 3 4 yıl idare etmesi lazim.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Evet de note 10 +cebe siğarmı güncelleme desteği önemli değil ama 2 3 4 yıl idare etmesi lazim
Merhaba,

Cebe sığar diye düşünüyorum çünkü örnek verecek olursam güncel olan Samsung S23 Ultra modelinin de ekran boyutu 6.8 inç ve dışarıda kullanan bir çok kişi gördüm herhangi bir sorun göremedim. Şimdiden hayırlı olsun.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Merhaba,

Cebe sığar diye düşünüyorum çünkü örnek verecek olursam güncel olan Samsung S23 Ultra modelinin de ekran boyutu 6.8 inç ve dışarıda kullanan bir çok kişi gördüm herhangi bir sorun göremedim. Şimdiden hayırlı olsun.
Teşekürler sise son bir sorun olucak benim bitane samsung akıllı saatim var model kodu sm v700 buna nerden kordon bulabilirim biliyormusunuz

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
İkisinden birisi olacaksa Note 10+ seçin gitsin SE 2 (2020) alınabilecek bir cihaz değil. Hem güncelleme desteği de önemli değil demiştiniz.
Seçin gitsin diyerek olmuyor dostum, niye SE2’nin alınmayacağını belirtirsen de sevinirim. İki model farklı kullanıcılara hitap ediyor. Küçük, kompakt, almışken iyi video performansı ve güçlü SoC isterim diyen adam SE2 alır. Ben 4.8” telefon kullanmam, almışken büyük panelli ve üst düzey premium deneyim sunan bir cihaz kullanayım diyen kişi de Note 10+ alır.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Hocam
Seçin gitsin diyerek olmuyor dostum, niye SE2’nin alınmayacağını belirtirsen de sevinirim. İki model farklı kullanıcılara hitap ediyor. Küçük, kompakt, almışken iyi video performansı ve güçlü SoC isterim diyen adam SE2 alır. Ben 4.8” telefon kullanmam, almışken büyük panelli ve üst düzey premium deneyim sunan bir cihaz kullanayım diyen kişi de Note 10+ alır.
Hocam en iyisi ben iki cihazda alıyım.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Note 10+ gibi premium cihaz almak varken neden SE 2 (2020) alsın? Hem arkadaş güncelleme desteği de önemli değil demiş. Israrla SE 2 (2020) almasını istemenizin nedeni nedir? Sırf iPhone ekosistemi oluştursun diyeyse ileride bütçesi olursa daha iyi iPhone alarak oluşturmasını tavsiye ederim.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Bide biriniz SE2 biriniz Note 10+ diyor ya benim için premium bir deneyim sunması akıcı bir oyun oynatması kamerası ve cebe sığması önemli bunlar için en iyisi Note 10+ mi olur?

Son düzenleyen moderatör:

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Hocam biraz eski değil 2013 de çıktı 2015 de almıştım 8 senedir kullanıyordum en son kordon kirildi
Saat için eski dedim 2015'te almanız bir şeyi değiştirmiyor. Samsung geçenlerde bana tüm ürünler için 5 yıl parça ürettiğini 5 yıldan sonra ise telefoncularda bulabileceğimi söylemişti.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Note 10+ gibi premium cihaz almak varken neden SE 2 (2020) alsın? Hem arkadaş güncelleme desteği de önemli değil demiş. Israrla SE 2 (2020) almasını istemenizin nedeni nedir? Sırf iPhone ekosistemi oluştursun diyeyse ileride bütçesi olursa daha iyi iPhone alarak oluşturmasını tavsiye ederim.
Hocam hem iPhone hem Samsung var zaten bitek telefon yok Samsung olarak saat ve kulaklık Apple olarak bilgisiyar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saat için eski dedim 2015'te almanız bir şeyi değiştirmiyor. Samsung geçenlerde bana tüm ürünler için 5 yıl parça ürettiğini 5 yıldan sonra ise telefoncularda bulabileceğimi söylemişti.
Teşekürler hocam.

Son düzenleyen moderatör:

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Bide biriniz se2 biriniz nite 10+Diyor ya benim için preminum bir deneyim sunması akıcı bir oyun oynatması kamerası ve cebe sığması önemli bunlar için en iyisi note 10+ mi olur
Zaten premium deneyim sunması için Note 10+ almalısınız. SE 2 (2020) premium değil.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Note 10+ gibi premium cihaz almak varken neden SE 2 (2020) alsın?
Yazdım ya dostum.

Bide biriniz SE2 biriniz Note 10+ diyor ya benim için preminum bir deneyim sunması akıcı bir oyun oynatması kamerası ve cebe sığması önemli bunlar için en iyisi note 10+ mi olur?
Cebe sığmasını istiyorsan mecbur SE2 alacaksın, ayrıca akıcı oyun deneyimş yazmışsın A13 CPU ve GPU olarak daha güçlü. Tekrar yazıyorum, eğer prestij bu kadar önemliyse Note 10+, cebe sığması, kompaktlığı ve performansı önemliyse SE2 alacaksın. Kamera tarafında fotoğrafta Note 10+, videoda SE2 daha iyi.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Yazdım ya dostum.

Cebe sığmasını istiyorsan mecbur SE2 alacaksın, ayrıca akıcı oyun deneyimş yazmışsın A13 CPU ve GPU olarak daha güçlü. Tekrar yazıyorum, eğer prestij bu kadar önemliyse Note 10+, cebe sığması, kompaktlığı ve performansı önemliyse SE2 alacaksın. Kamera tarafında fotoğrafta Note 10+, videoda SE2 daha iyi.
Prestij nedir bende şu an J7 Prime var o bana biraz büyük geliyor.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Premium deneyim.

Note 10+ devasa gelecek o zaman, çok daha büyük bir model.
Tamam premium deneyim çok da önemli değil benim istediklerim için SE2 daha uygun geldi. Hepinize teşekürler bir de bu konuyu kilitliyebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...