Yardım 11.200 TL’ye A34 256 GB mı 10.500 TL Note 12 Pro 5G 256 GB mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ronaldo Cr7

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Başlıktada belirttiğim iki cihazdan hangisi daha iyidir öğrenciyim bütçem 12k daha fazla arttıramam bu bütçede S20 FE hariç bu iki cihaz arasında kaldım kamera çok önemli değil oyun oynarım ama ağır oyunlar değil genellikle günlük kullanım biraz da oyun için ve uzun süre idare edecek bir telefon önerir misiniz?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
4,383
Merhaba abilerim başlıktada belirttiğim iki cihazdan hangisi daha iyidir öğrenciyim bütçem 12k daha fazla arttıramam bu bütçede s20 fe hariç bu iki cihaz arasında kaldım kamera çok önemli değil oyun oynarım ama ağır oyunlar değil genellikle günlük kullanım biraz da oyun için ve uzun süre idare edecek bir telefon öneririmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama niye cevap yazmıyorsunuz okadar kişi bakmış
Hocam Yurt dışı alabiliyorsanız OnePlus 9 öneririm. S20 FE alınabilir ama desteği bitti maalesef.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Hocam Yurt dışı alabiliyorsanız OnePlus 9 öneririm. S20 FE alınabilir ama desteği bitti maalesef.
Yurt disi alacaksa o fiyat bandinda Oneplus 9 Pro’da bulur. Ayrica konu sahibi S20 FE istemiyormus.

@Ronaldo Cr7

Redmi Note 12 Pro daha mantikli. Donanim ve performans noktasinda birbirine cok yakin cihazlar ancak her ne kadar sizin icin onemli olmasa da kamerada Note 12 Pro’nun ezici ustunlugu var.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Yurt disi alacaksa o fiyat bandinda Oneplus 9 Pro’da bulur. Ayrica konu sahibi S20 FE istemiyormus.

@Ronaldo Cr7

Redmi Note 12 Pro daha mantikli. Donanim ve performans noktasinda birbirine cok yakin cihazlar ancak her ne kadar sizin icin onemli olmasa da kamerada Note 12 Pro’nun ezici ustunlugu var.
OnePlus 9 Pro 256/12 veya YD Xiaomi 11T.

Reaksiyon puanı
4,383

@Ronaldo Cr7

"Hocam Yurt dışı alabiliyorsanız OnePlus 9 öneririm. S20 FE alınabilir ama desteği bitti maalesef." zaten diyorum ki desteği bitti. Alınmasının daha mantıklı olduğunu düşündüğüm cihaz OnePlus 9 Pro modelidir. Zaten elediyse S20FE modelinin alınabilir ama desteği bitti dememde bir sakınca göremiyorum. İlla S20 FE alın demiyorum yani.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,581
Kamera önemli değilse A34 alınır. Performans olarak az farkla A34 daha iyi. 5G desteği var.