XP Service Pack 3'ü kaldırmak

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar pc de xp sp3 yüklü ama kullanacağım program sp3 de çalışmıyor.sp2 de çalışıyor..sp3 ü de xp ile beraber kurdum yani xp cdsinin içindeydi.sonradan yükleme değil.program ekle kaldırda göremedim.sp3 ü pc den nasıl kaldırabilirim.nasıl bir yol önerirsini.şimdiden teşekkürler

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Denetim Masası<<<<<<<<< program ekle kaldır<<<<<< üstte güncelleştirmeleri göster seçeneğini seç <<<<<<<oradan sp3 ile alakalı güncelleştirmeyi kaldırabilirsin. Ben de sp3 olmadığı için görünmüyor. Ama orada bakabilirsin.

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş olmuyor oraya zaten baktım...sp3 farklı galiba.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
1111111yj1.png

Böyle varmı orada ???

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş böyle bi şey yok maalesef.sonradan yükleme değil sp3...cd de entegreydi.xp kurarken kuruluydu sp3..

metlak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sp3 ü kaldırmanız sisteminizde çiddi güvenlik zaafiyatlarına neden olacaktır kaldırmanızı tavsiye etmiyorum arkadaşlar şahşi düncem olarak. zaten güncellemelerin büyük bir çogunluğuda sistem güvenliği üzerine o bakından kaldırmanız sitemizin açısından ciddi açıklar doğuracaktır.

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya onu biliyorum zaten ama kullanacağım programı sp3 de kullanamıyorum...sp2 de kullanabiliyorum..çözümü biliyorsanız lütfen söyleyiniz

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
format atacaksın sp2 yükleyeceksin yada spli bir xp kuracaksın sisteminde 2 tane işletim sistemi olacak biri sp2 li biri sp3 lü başlarken seçeceksin hangisi çalışsın diye....

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hizmet paketi varsa onu kaldırabilirsin windows 7'de hizmet paketi olarak geçiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ikinci windows baska bir bolume kurarsin, isin bitince sp2 yi tekrar kaldirirsin. Iki windowslu pc olabiliyor. Olmadi formati basarsin sp2'yi kurarsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekle kaldırda sp3 yok exproler 8de kalkmıyo pcmin piskolojisizi bozuldu napsak bilemedim günceleme yukluyo ama kapanırken pc günceleme yapmıyo :S