Windows_7 Bakar Mısın?

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,928

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Gerçekten özür dilerim. Çevremdeki herkes İPhone kullanıyor. Hep kıskanç biriydim ve öyleyim. Kendimi değersiz hissediyorum. Adam gibi arkadaşım bile yok. Ama normalde kuzenim gm8 kullanırken bizim eve iphone se 2 ile gelmesi beni baya kıskandırdı ve sinir krizi geçirdim. Hatta kendime sövdüm. Ben neden gerizekalıyım neden iphone 6s almadım falan. Çok kıskanç birisiyim bu yüzden de olabilir.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,928
İnansam mı inanmasam mı karar veremedim ben. Diğer arkadaşlar ne diyecek bakalım.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gerçekten özür dilerim. Çevremdeki herkes İPhone kullanıyor. Hep kıskanç biriydim ve öyleyim. Kendimi değersiz hissediyorum. Adam gibi arkadaşım bile yok. Ama normalde kuzenim gm8 kullanırken bizim eve iphone se 2 ile gelmesi beni baya kıskandırdı ve sinir krizi geçirdim. Hatta kendime sövdüm. Ben neden gerizekalıyım neden iphone 6s almadım falan. Çok kıskanç birisiyim bu yüzden de olabilir.
Kusura bakma da sen gerizekalı mısın neden kendini kuzenin ile kıyaslıyorsun
sırf bir telefon için kıskançlık krizi geçirmek nedir çocuk musun lan sen kendine gel

Son düzenleme:

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam bu kadar takmanıza gerek yok. Dünya malı gelip geçici. Kimse birbirini kullandığı telefonunun markası ve maddi değerini değerlendirerek sınıflandırmaz. Eğer çevrenizde böyle biri varsa onunla olan iletişiminizi tamamen kesmenizi öneriyorum. Bunlar kullandığı marka yüzünden kendini üst sınıftan gören, plastik bardaktaki kahveye 15 tl verip meşale gibi tutan, kendini entelektüel sanan parası olan görgüsüz cahillerdir. Kıskanç olabilirsiniz bende bazen bazı kişileri kıskanıyorum. Ama bunu kesinlikle dışarıya vurmuyorum ve takmıyorum. 5 dakika sonra kendiliğinden gidiyor. Kısacası size tavsiyem marka fanboyluğunu bırakıp aldığınız cihazın sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa onu severek kullanmanızdır. Unutmayın dünyada hergün milyonlarca insan doğru düzgün su ve yemek bulamıyor. Elimizdekiyle yetinip şükretmeliyiz. Bu arada sizdeki kıskançlık seviyesi yüksek gibi. Psikolojik destek alabilirsiniz.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Kıskançlık kadar kötü birşey yoktur hele aile içinde ise çok daha kötü herkesin alım gücü farklıdır herkesin alım gücü bütçesine göredir yoksa herkes en iyisini ister senin yaptığın yanlış şu fikrini beyan etmekte serbestsin tabi hakaret vari sözler içermediği sürece tabiki biraz bilgi dahilinde cevaplar vermelisin kıskançlıktan da vazgeçmelisin..

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
ben inanmam yarın bir gün yine buna benzer konu açmayacağı ne malum ?
Ben şimdilik inanıyorum. Anlattıklarıyla yaptıkları örtüşüyor. Ancak tekrar böyle birşey olursa çok daha sert bir tavır koyacağımdan emin olabilirsiniz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Dostum İphone sana hiçbir şey katmaz inan bana. İphone 6 alacağıma Redmi Note 9 Pro alırım. Tamam paran varsa alırsın İphone XS falan alırsın ama orta segmentte android al keyfine bak.
hocam işte herkes senin gibi düşünmüyor sen cidden mantıklı konuşuyorsun bende sana katılıyorum ama bu bizim millette donum yırtık olsun cebimdeki İPhone olsun diyorlar ben milleti cidden anlamıyorum bak ben 5 sene 5s kullandım geçen sene Xiaomi'ye geçtim acayip rahatım abi sırf İPhone kullanıyorum diye gittiğim her yere şarj aleti taşımak zorunda mıyım kusura bakmayın da ben doldum

Son düzenleme:

RexFaiL

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s olus kullanıyo bende note 3 var keşke benim olsa dedim ama telefonundan memnunum 7 yıllık telefon ama olsun.
Hep olumsuz bakma ona müzik indirilmiyo seninkine iniyo apk oyun iniyo benim 6s kullanan kuzenim 50tl verdi minecraft a android olsa beleşe gelicekti senin iphpne kullanan kuzenin sıkılıcak o telefondan ekranı küçük diye ve uzun süre kullanıcak sen 1.5 yıl sonra sıkılcaksın gidip hemen telefon alıcaksın eskisi ni kardeşin varsa ona verirsin oda mutlu olur sende andoidinde böyle bi güzelliği var ?

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
hocam işte herkes senin gibi düşünmüyor sen cidden mantıklı konuşuyorsun bende sana katılıyorum ama bu bizim millette donum yırtık olsun cebimdeki İPhone olsun diyorlar ben milleti cidden anlamıyorum bak ben 5 sene 5s kullandım geçen sene Xiaomi'ye geçtim acayip rahatım abi sırf İPhone kullanıyorum diye gittiğim her yere şarj aleti taşımak zorunda mıyım anasını sikiyim kusura bakmayın da ben doldum
Hocam Türk milleti gösterişi sever :D Benim asgari ücretle çalışıp iPhone 11 alan tanıdığım var.

RexFaiL

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s plus kullanıyo bende note 3 var keşke benim olsa dedim ama telefonundan memnunum 7 yıllık telefon ama olsun.
Hep olumsuz bakma ona müzik indirilmiyo seninkine iniyo apk oyun iniyo benim 6s kullanan kuzenim 50tl verdi minecraft a android olsa beleşe gelicekti senin iphpne kullanan kuzenin sıkılıcak o telefondan ekranı küçük diye ve uzun süre kullanıcak sen 1.5 yıl sonra sıkılcaksın gidip hemen telefon alıcaksın eskisi ni kardeşin varsa ona verirsin oda mutlu olur sende andoidinde böyle bi güzelliği var ?

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s olus kullanıyo bende note 3 var keşke benim olsa dedim ama telefonundan memnunum 7 yıllık telefon ama olsun.
Aynen android'De özgürsün. İstediğini yap cihaza

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam Türk milleti gösterişi sever :D Benim asgari ücretle çalışıp iPhone 11 alan tanıdığım var.
hocam İPhone statü mü belirliyor acaba ?
bu tükürdüğümün telefonu neden ekonomik durumumuzu belirliyor acaba bir röportaj izledim bununla ilgili birazdan linkini atarım ben asgari ücretle çalışıp İPhone alanlara ayrı sinir oluyorum zaten
ben İPhone 11 alacağıma sahibinden sitesinden garantisiz temiz OnePlus 8 alırdım

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Onu demiyorum. Artik bu nesil oyle bir noktaya geldi ki telefon ile insanin degeri olculuyor. Ben hicbir zaman saygi gormedim. İphone savunmam ile belki gorurum diye dusundum ama isler daha kotu gitti.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ev geçindirmiyorsa evli değilse alabilir ama çoğu kişi hava atmak için aldığı için garip böyle insanlardan uzak durmak lazım..
adam arkadaşları ile buluşacak masaya İPhone'u koyacak sonra arkadaşları ooooo karşim İPhone 11 Pro yapmışsın vay kral senaryo bundan ibaret işte acaba eşinin ve çocuğunun rızkını İPhone'a yatıran var mıdır ?

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
hocam İPhone statü mü belirliyor acaba ?
bu tükürdüğümün telefonu neden ekonomik durumumuzu belirliyor acaba bir röportaj izledim bununla ilgili birazdan linkini atarım ben asgari ücretle çalışıp İPhone alanlara ayrı sinir oluyorum zaten
ben İPhone 11 alacağıma sahibinden sitesinden garantisiz temiz OnePlus 8 alırdım
Roportaj daha izlemistim kiz issiz iphone xs max kullaniyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kuzenim minecraft a 50tl vermiş iphone kullanıyo ama k.b mayın aptal gercekten
ben sırf Spotify premium üyeliğe para vermemek için apk kurdum hocam İPhone kullansaydım preimum beleşe kullanamazdım
Android'ten kolay kolay vazgeçeceğimi zannetmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Roportaj daha izlemistim kiz issiz iphone xs max kullaniyor.
yok be o değil hem o kıza bende gıcık oluyorum geliri yok XS Max kullanıyor lan senin etin ne budun ne XS Max senin neyine gerizekalı dedim

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
ben sırf Spotify premium üyeliğe para vermemek için apk kurdum hocam İPhone kullansaydım preimum beleşe kullanamazdım
Android'ten kolay kolay vazgeçeceğimi zannetmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok be o değil hem o kıza bende gıcık oluyorum geliri yok XS Max kullanıyor lan senin etin ne budun ne XS Max senin neyine gerizekalı dedim
Android kullanan kiz varmi acaba :/

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Kıskandığın için mi yaptın? :confused: Kıskanacak bir şey yok ki, telefon alamayan insan var ve şükret kendi haline. Aynı zamanda şu kıskançlık duygusunu yıkıp, telefonun olduğu için şükret yani. Arkadaşım şu anda mecburen tuşlu telefon kullanıyor. Bir düşün taşın bakalım. :)

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Cem Yılmaz zamanında boşa anlatmamıştı. Simitçinin elinde bile 2 tane Blackberry var, birisiyle görüşmelerini yapıyor, diğeriyle susamın Hong Kong Borsasındaki durumunu takip ediyor. Teknoloji alt yapısı, kültürü olmayınca sonuç bu oluyor; görgüsüzlük.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
adam arkadaşları ile buluşacak masaya İPhone'u koyacak sonra arkadaşları ooooo karşim İPhone 11 Pro yapmışsın vay kral senaryo bundan ibaret işte acaba eşinin ve çocuğunun rızkını İPhone'a yatıran var mıdır ?
Hava basma olaylarına karşıyım farketmiyor hangi markanı üst segmentini alsa bu kişiler ama yine hava atmak hiçbir yerde telefonumu çıkarıp masaya koymam insanlar çok garip..

RexFaiL

Asistan
Reaksiyon puanı
55
adam arkadaşları ile buluşacak masaya İPhone'u koyacak sonra arkadaşları ooooo karşim İPhone 11 Pro yapmışsın vay kral senaryo bundan ibaret işte acaba eşinin ve çocuğunun rızkını İPhone'a yatıran var
Kıskandığın için mi yaptın? :confused: Kıskanacak bir şey yok ki, telefon alamayan insan var ve şükret kendi haline. Aynı zamanda şu kıskançlık duygusunu yıkıp, telefonum olduğu için şükret yani. Arkadaşım şu anda mecburen tuşlu telefon kullanıyor. Bir düşün taşın bakalım. :)
Aynen öyle belki redmi note 8 başka birinin hayali olabilir.

Son mesajlar