Windows Vista Sp2 32 + 64 Bit Aio Türkçe! Dvd, .:: Yoğun İstek Üzerine ::.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guvenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chimera Not: Mesaj içeriği illegal içerik oluşturduğundan dolayı silinmiştir. Forum kurallarına dikkat ediniz.

FATAL1TY`

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Çok iyi paylaşımda aslında gereği varmı bilmiyorum ama Enterprise,Home Basic ve Starter sürümleride olsaydı iyi olurdu Haa Bu Arada Bu Tür Paylaşımlar yasak değilmi ya:w00t:

yasin04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
warez paylaşım yasak kurallara uyalım lütfen

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Yasak bunları paylaşmak.
Win 7 çıktı, artık Vista'ya bakan olmaz.
Win 7 ağ bağlantılarında beni hasta etti, orası ayrı.

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Biz bi sorunumuz çıktığında ve burda paylaştığımızda, konu aşağılara inmesin diye peşpeşe mesaj yazmaktan kırmızı kart yeriz; adamlar warez siteleri sdn'e taşır hiç birşeycik olmaz.. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

Ayrıca win7 çıktı, vistayı kim ne yapsın !!

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
"Mesajı Moderatöre Bildir" Kısmını kullanmama rağmen hala daha bi moderatör gelip de şu buram buram warez kokan ve kurallara aykırı konuyu kilitlemiş değil..

Ama peşpeşe mesaj yazdım diye modlar uyarabilir, hatta aptalca bir uygulama olan kırmızı kart bile verebilirler..

İşte SDN farkı :thumbdown:

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Çıkıp da bakın bir, moderatör var mı sitede diye? Olsalar kapatırlar herhalde konuyu.

yasin04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
allah allah yaa mod abicikler hadi canım bii zahmet kaldırın:scared:

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
crack ya da serial içermediği sürece çok fqazla sorun olmayacağını düşünüyorum ama arkadaşımız paylaşımda ziyade rapid puanı toplamak istiyor anlaşılan :D

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
crack ya da serial içermediği sürece çok fqazla sorun olmayacağını düşünüyorum ama arkadaşımız paylaşımda ziyade rapid puanı toplamak istiyor anlaşılan :D

Ya körsün yada ilk mesajı okumadan cevap yazıyorsun :thumbdown: .. ilk mesajın en altında aktivator linki de verilmiş..

İlginç olan SDN yönetiminin hala daha (forum kurallarına aykırı olmasında rağmen) bu konuyu kilitlememeleri.. Ayrıca RAP butonunu da kullandım.. Ancak modlarda tık yok..

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Mesaj dün yazılmış, hala daha modlardan veya yetkili bi kişiden bi uyarı yada konu kilit yok.. işte SDN farkı..

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konu sonlandırılmıştır. Nedeni ise konu sahibinin mesajında mesaj editleme işlemiyle açıklanmıştır.

İyi forumlar...

KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...