Windows Phone neden başarısız oldu?

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Akıllı telefon pazarı, günümüzde Android ve iOS tarafından ele geçirilmiş durumda. Her ne kadar HarmonyOS ve Linux gibi alternatifler bulunsa da rekabet çoğunlukla bu iki işletim sistemi arasında geçiyor. Ancak birkaç yıl geriye gittiğimizde Windows Phone isimli üçüncü bir rakip daha görüyoruz. Microsoft tarafından geliştirilen işletim sistemine sahip bu telefonlar, çıktığı dönem adından sıkça söz […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
4-4,5 sene kullandım, Lumia 820 telefonu. Ben çok beğeniyordum, mağaza desteğinin az olması ve yanlış fiyat politikası ve yetersiz reklam yüzünden tedavülden kalktı. Devam edilebilseydi bende kullanmaya kesin devam ederdim.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Kim kullanır ki Windows Phone'u, gereksiz bir telefon.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kim kullanır ki Windows Phone'u, gereksiz bir telefon.
Kullandın mı daha önce de konuşuyorsun gereksiz telefon diye, ben 4 seneden fazla kullandım çok ta güzeldi bence. Kullanmadın ise bu şekilde yorum yapman doğru değil. Şimdi olsa yine kullanırdım.

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Kullandın mı daha önce de konuşuyorsun gereksiz telefon diye, ben 4 seneden fazla kullandım çok ta güzeldi bence. Kullanmadın ise bu şekilde yorum yapman doğru değil. Şimdi olsa yine kullanırdım.
Bana göre pek iyi değil, lütfen yanlış anlamayın.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Başarısız olmasının nedeni, birçok programı desteklemiyordu. Optimizasyon sıkıntıları vardı. Ama arayüz olarak güzeldi. Aralarında en iyisi Windows Phone 7.

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Başarısız olmasının nedeni, birçok programı desteklemiyordu. Optimizasyon sıkıntıları vardı. Ama arayüz olarak güzeldi. Aralarında en iyisi Windows Phone 7.
Desteklemiyordu yerine mağazası yada uygulama oyun yelpazesi yeterince geniş değildi destek verilmedi desek daha doğru bir tabir olur.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Nokianın bazı telefonlarında vardı daha önce hiç kullanmadım