Windows 8 Kullandığınız Uygulamalar

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
7aCIxTQ.png

KbR4i4A.png

Windows 8 i kötüleyenlere söylüyorum ben hayatımda bunun kadar düzenli muhteşem bir müzik çalar görmedim , o kadar senkronizeki kitaplıgınızla .

50tl olsa yinede bu parayı verirdim bu müzik çalara ....a

ayrıca ses kalitesini otomatikmen artırıyor ekolayzırı diğer media playerlarla farklı düzenlenmiş

cahid öz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
windows 8 mağazada hiçbir şekilde güncelleme yapamıyorum. uygulama indiremiyorum. windows 8'im yasal. haftalardır şu sorunu çözecek bir babayiğit çıkmadı. vay arkadaş!..

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
windows 8 mağazada hiçbir şekilde güncelleme yapamıyorum. uygulama indiremiyorum. windows 8'im yasal. haftalardır şu sorunu çözecek bir babayiğit çıkmadı. vay arkadaş!..

Makineneni doğruladınmı? Kullanıcı hesabı açarken windows hesabıyla açman gerekiyor. Doğrulanmış bir mail hesabı ile. Ben mesela windowsu satın aldığım gmail ile hesap açtım. Microsoft hesabıyla ve mail şifrenle login olduktan sonra mailine gelen mesajı tıklayarak onaylaman gerekiyor. Ondan sonra eşitleme yapılır sorunsuzca. Renk düzeni ayarlar, uygulamalar vs bu hesap ıle eşitlenir

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Pc ye login olurken kullanıcı adı değilde mailini görmen lazım ve şifrenle girmen lazım yani. Eğer daha açmadıysan hesap ayarlarına girerek mikrosoft hesabı ile login ol

cahid öz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o işlemleri zaten yaptım. şu an microsoft hesabımla açtım makineyi. kaç defa denedim. burada yazanların da hepsini yaptım ama olmadı, olmuyor.

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
o işlemleri zaten yaptım. şu an microsoft hesabımla açtım makineyi. kaç defa denedim. burada yazanların da hepsini yaptım ama olmadı, olmuyor.

Doğrulama olayını yaptınmı? Sadece login olmakta yetmiyor. Sağ menü/ayarlar/bilgisayar ayarlarını değiştir/kullanıcı bölümüne geldiğinizde aktif hesabınızın altında kırmızı yazılarla "Doğrulama gerekli" gibi birşey yazıyormu?

Burdan windowsun Uygulama sorun gidericisini indirip çalıştırırmısın. http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=268423

Daha sonra en üsteki Windows App Store u seçip ileri diyin. Bakalım hatayla ilgili birşey bulacakmı

@cahid öz Burdanda windows foruma yazarak destek bekleyin. Giriş yaparak soruyu sorabılırsınız. O başlıklara bakarak sizin sorununuzu çeken başka kullanıcı varsa ve çözüm bulmuşsa size yardımcı olabılır.
http://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_8-windows_store?auth=1&tab=all

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yakında Windows 8.1 yayımlanacak önizleme sürümü o giderir artık bu hatayı olmazsa fazla uğraşma.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Adobe Photoshop Express:Fotoğraflarınızı tekrar boyutlandırmaya, kırpmaya ve efektler uygulamanıza yardımcı olur.
0W3l7DA.png

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
35mm:Sinema severler için Garaj ve MyBilet güçlerini birleştirdi. 35mm yeni yüzüyle yayında!

35mm uygulaması ile vizyondaki filmler hakkında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilir, fragmanları izleyebilir ve film afişlerini ve fotoğraflarını görebilirsiniz. Güncel seans ve salon bilgilerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu uygulama ile MyBilet üzerinde bilet alımı yapabilirsiniz.

Vizyondaki filmler, gelecek filmler, yönetmen, oyuncu bilgileri, IMDB puanı, seans gibi bir çok bilgiyi kolayca görüntüleyebileceğiniz bu kullanışlı uygulama sinema severlerin huzurunda.
k5ETj5h.png

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bing Sağlık ve Fitness:Bing Sağlık ve Fitness uygulaması fitness, beslenme, sağlık ve zindelik ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Windows için tasarlanan Sağlık ve Fitness uygulamasıyla bunların kontrolü parmaklarınızın ucunda. Aldığınız kalori miktarı ve antrenman eğilimlerinizin yanı sıra kilo gibi temel sağlık parametrelerini takip edin. Her konuyla ilgili videoları izleyin, kalorilere bakın ve sağlıkla ilgili bilgilendirme yazılarını okuyun.
Özellikler:

• Egzersizlere Göz Atın: Vücudun bölümlerine ve spor aletine göre tasarlanmış 900'den fazla egzersizin doğru yapılış şekilleri ve yararlarıyla ilgili videoları izleyin.
  • Egzersiz İzleyici: Antrenmanlarınızı izleyin.
  • Diyetlere Göz Atın: Popüler diyetlerle yönelik öneriler, çalışma, yararlar, önlemler ve riskler hakkında bilgi edinin.
  • Diyet İzleyici: Günlük aldığınız kalori miktarını izlemek için 100.000'den fazla yiyecek arasından seçim yapın.
  • Sağlık İzleyici: Temel sağlık göstergelerinizi takip edip zaman içindeki eğilimlerinizi görüntüleyin.
  • Semptom Denetleyici: Belirtilerinizle olası sağlık durumlarını ilişkilendirin.
  • İnsan Vücudunu Keşfedin: 3 boyutlu olarak insan vücudu hakkında daha fazla bilgi sahibi olun.
  • Makaleler ve Haberler:
  • Not: Bazı özellikler tüm ülkelerde kullanılamayabilir.
fsOSb5K.png

NOT: Uygulama Windows 8.1 ile varsayılan olarak yüklü geliyor. 8.1 e geçmeyenler mağazaya bir göz atabilirler. Makaleler ingilizce fakat diyet izleyici, yiyecek kalorileri gibi kısımlar türkçedir.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Nokia Müzik:Müziği seviyor musunuz? Windows 8 için Nokia Müzik, bilgisayarınız için eksiksiz bir çalma ve keşfetme deneyimidir.
Seveceğiniz türlerden özenle hazırlanmış Listelerimizden birini çalın ve yüksek kaliteli reklamsız müziğin sınırsız akışını alın.
Kendi müzik koleksiyonunuz mu var? Size yardımcı olabiliriz. Kendi müziğinizi çalın ve sıralayın, biz de aynı harika keşif ve zengin sanatçı bilgilerinin tümünü sunalım.

Nokia telefonunuzda zaten Nokia Müzik+ abonesiyseniz, harika özelliklerin tümünü telefonunuzdan doğrudan bilgisayarınıza almak için oturum açmanız yeterli.

Bir Nokia telefonunu kullanmanın zevkini hala tatmamış olsanız bile partiye davetlisiniz! Tamamen ücretsiz deneme sürümümüzü deneyin ve dinleyin. Size sunduklarımızı seveceğinizi umuyoruz.

Müziğiniz kalmadı mı? Endişe etmeyin. Sizin müziklerinizi temel alarak dinleyebileceğiniz Listeler hakkında öneriler veriyoruz.

Favori sanatçılarınızı bize söyleyin ve bu sanatçılara ait şarkıların, 20 milyonluk parça kataloğumuzdan önerilerle ustaca bir araya getirildiği yalnızca size özel bir Liste oluşturalım.

Yeni sanatçılar bulun ve biyografiler, resim galerileri, tweet'leri ve konser yerleri ile onlar hakkında her şeyi öğrenin.

Gerçekten sevdiğiniz bir müzik listesi mi buldunuz? İndirin ve internet bağlantınız yokken bile dinleyin.

Xt2kOPc.jpg

Özellikler:
  • Listeler: İlginizi çeken her türde özenle hazırlanmış yüzlerce çalma listesi. Pop'tan Dub'a, Blues efsanelerinden Ragga'ya, Indietronica'ya ve çok daha fazlasına kadar her şeye sahibiz.
  • Çevrimdışı Listeler: İnternete bağlı olmadığınızda saatlerce dinleyebileceğiniz favori müzik listelerinizi indirin
  • MP3 Çalma: Kendi müziğinizi dinleyin ve sıralayın. MP3'lerinizi Müzik Kitaplığı'na koyun, seçimi biz yapalım. Liste önerileri ve sanatçı bilgilerini alın
  • Sanatçı Listesi: Bize en fazla üç favori sanatçınızı söyleyin, size bunlar ve diğer benzer sanatçılardan oluşan bir müzik listesi yapalım
  • Sanatçı Sayfası: Sanatçı biyografisi, sanatçı listesi, yayınlandığı yere göre listeler, tweet'ler, konserler, benzer sanatçılar ve cihaz kilit ekranınızı ayarlayabileceğiniz resim galerisini içerir
  • Yüksek kaliteli ses, sınırsız parça atlama, sınırsız çevrimdışı müzik listesi ve senkronize tam şarkı sözlerini (varsa) içeren gelişmiş müzik servisi Nokia Müzik+'i destekler. Ücretsiz deneme içerir.
  • Şarkı sözleri: Favori şarkılarınızın çoğu için senkronize edilmiş şarkı sözlerini gösterir (Tam şarkı sözlerini yalnızca Nokia Müzik+ aboneleri kullanabilir)
  • Şurada Çal: Dinlediklerinizi doğrudan birçok akıllı televizyona veya DLNA etkin cihazlara gönderin
  • Tutturma Görünümü: Yerel bir Windows 8 özelliği. Bir uygulamayı mini görünümde görüntülerken aynı anda diğer bir uygulamaya erişmenizi sağlar
  • Favori Sanatçılarınızı içeren Listeleri bulmak için Ara düğmesini kullanın

Yalpagan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Norton Internet Security
Bing
Haritalar

The Gunstringer: Dead Man Running

yns52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Canlı Televizyon
Çok hoş ve kullanışlı bir uygulama tavsiye ederim..

rc602.png

rc60k.png

rc60w.png

rc61g.png

İndirmenizi kesinlikle tavsiye ederim.. :laugh:

Aquila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Clouder! uygulamasını mağazada bulamadım,yardımcı olur musunuz?

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Windows 8'in Video modunda açtığım video'yu aşağı çekemiyorum neden acaba? MP3 müzik aşağı çekiliyorken, Video aşağı çekilmiyor, direk kapanıyor.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Windows 8'in Video modunda açtığım video'yu aşağı çekemiyorum neden acaba? MP3 müzik aşağı çekiliyorken, Video aşağı çekilmiyor, direk kapanıyor.

Çoğu telefonda işleyen sistem var sanırım, video izlerken başka bir yere geçersen video durduruluyor.
Ancak Primetube gibi bazı video sitelerinin uygulamaları arkaplanda da çalışabilir şekilde ayarlanmış.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende windows 8 kullanıyorum ama şimdiye kadar hiçbir uygulamayı indirmedim. öylece geldiği gibi duruyo pc, fazla kurcalamadım yani. bu uygulamaları mağazadan indirirsem acaba sıkıntı yaratırmı diye araştırırken bu siteyi buldum. ücretsiz yazan uygulamalar tamamen ücretsiz dgl mi? ben e-book, canlı tv, sinema, yemek uygulamalarını ve birkaç oyunu indirmek istiyorum. o kadar uygulama acaba sıkıntı yaratır mı pc de?

jass_85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende windows 8 kullanıyorum ama şimdiye kadar hiçbir uygulamayı indirmedim. öylece geldiği gibi duruyo pc, fazla kurcalamadım yani. bu uygulamaları mağazadan indirirsem acaba sıkıntı yaratırmı diye araştırırken bu siteyi buldum. ücretsiz yazan uygulamalar tamamen ücretsiz dgl mi? ben e-book, canlı tv, sinema, yemek uygulamalarını ve birkaç oyunu indirmek istiyorum. o kadar uygulama acaba sıkıntı yaratır mı pc de?

N

Nebukadnezar

SDN Okuru
Windows 8 mağazada kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz uygulamaları bu başlık altından paylaşalım. :)

Canlı Tv
HxrXT.png

Clouder!
Soundcloud üzerinden müzik dinlemeye yarıyor. Masaüstüne dönseniz bile müzik çalmaya devam ediyor.(Bazı uygulamalarda masaüstüne geçince müzik duruyor.)
Npe6U.png
QxyNg.png