Windows 7 Resmi Türkçe Sürümü İnternete Ne Zaman Düşer?

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
Ekteki resmin bizim kullandığımız sürümden bir farkı yokki..! Zaten sizdede 6.1.7600.16404 yazıyor benmi yanlış görüyorum..? 13. Sayfadaki benim eklediğim resme bakarsanız zaten bir fark olmadığını göreceksiniz...
galiba ben yanlış görüyorum 14. sayfadaki arkadaşımızın gönderdiği fotoğrafda 16434 yazıyor gibi gördüm:w00t:

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
annnaaaaa bnde baktım aynı şeyi gördüm du bir daha bakayım :D

hell_01

Öğrenci
3 Eylül 2009
27
0
0
Ben burda 14. sayfadaki 16434 yazan arkadaşın resmini savunmuyorum ben kendi resmimi savunuyorum sayfa 13 te zaten yazdım.. Benim yazdıklarıma ve paylaştığım resimlerime baksaydın keşke..... Ya bu konu daha çok uzar ben size söleyim sizin gibi anlamakta zorluk çeken kişiler anca böyle konu uzatır durur İyi geceler..........

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
anlatmakta zorluk cekmiyoruz arkdaşım bundan emin ol belki bu konulara senden daha hakimiz sadece can sıkıntısı lord 87 de arkadaşımdır. Kusura bakma

ii geceler

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
Ben burda 14. sayfadaki 16434 yazan arkadaşın resmini savunmuyorum ben kendi resmimi savunuyorum sayfa 13 te zaten yazdım.. Benim yazdıklarıma ve paylaştığım resimlerime baksaydın keşke..... Ya bu konu daha çok uzar ben size söleyim sizin gibi anlamakta zorluk çeken kişiler anca böyle konu uzatır durur İyi geceler..........
arkadaşım olay anlayıp anlamama değil. senin dediklerini elbette anladım ama senin dediklerinle tezatlık oluşturan yerleri söylüyorum.senin kullandığın sürümle benim kullandığım sürüm aynı diğer arkadaşımız hangi sürümü kullanıyorda bizimkinde farklı bi numarası var? bütün güncelleştirmeleri bende yükledim ve kendi kullandığımı en son çıkan sürüm olarak bilirken diğer arkadaşın daha üst sürüm kullandığını görüyorum.

hell_01

Öğrenci
3 Eylül 2009
27
0
0
Sayfa 13 ten bu yana benim yazdıklarımı ve microsftun açıkladıklarını ve buna karşın sizin yazdıklarınızı ve sizin düşündüklerinizi okuyan kişiler kimin konuya hakim kimin anlatıp anlatamadığını kimin anlayıp anlayamadığını aklı selim olan herkes çok rahat anlar o yüzden rahatınıza bakın........ O arkadaş açıklasın bakalım o zaman forumlarda dolaşan win7 update lerini yüklemişmi yüklememişmi delikanlı olarak söylesin.... o updateler win7 tester ları için çıkmıştır ve onaylanmamıştır bu tür update ler böyle sürüm numarası ortaya çıkarabilr.. Microsofttan onay almamış ve microsoft tarafından piyasaya çıkmamış her şey yalandır gerçek değildir.. O yüzden bu numaralara kararlı son güncel final herneyse söylememiz mümkün değildir...

mned

Doçent
9 Mart 2009
715
24
18
üzmeyin birbirinizi ben de 170 mb lık güncelleme var ,onları yükleyince 16434 sürümüne çıkıyor

not: bu arada sistemim gayet stabil ve kararlı çalışıyor,her ne kadar arkadaşın dediği gibi MS resmi olarak sunmasa da :D

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
arkdaşlar indirin kurun birini kullanın işinizi görsün yeter win7 rc ler bile vistadan daha iyiydi win7 nin deneme sürümü cıktıgında yüklemiştik her türlü vistadan ii ve işinizi rahatlıkla görür esen kalın

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
kardeşim herkes birşeyler açıklar sen elindekine son sürüm diyorsun ama 20510 kullanıyorum diyen kişiler de var.

hell_01

Öğrenci
3 Eylül 2009
27
0
0
üzmeyin birbirinizi ben de 170 mb lık güncelleme var ,onları yükleyince 16434 sürümüne çıkıyor

Herkes arkadaşın 16. sayfada benim cümlelerimden sonra yazdığına baksın ve bana anlatamıyorsun demesin ve kimse bana bu konuda senden hakimiz demesin....

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
Sayfa 13 ten bu yana benim yazdıklarımı ve microsftun açıkladıklarını ve buna karşın sizin yazdıklarınızı ve sizin düşündüklerinizi okuyan kişiler kimin konuya hakim kimin anlatıp anlatamadığını kimin anlayıp anlayamadığını aklı selim olan herkes çok rahat anlar o yüzden rahatınıza bakın........ O arkadaş açıklasın bakalım o zaman forumlarda dolaşan win7 update lerini yüklemişmi yüklememişmi delikanlı olarak söylesin.... o updateler win7 tester ları için çıkmıştır ve onaylanmamıştır bu tür update ler böyle sürüm numarası ortaya çıkarabilr.. Microsofttan onay almamış ve microsoft tarafından piyasaya çıkmamış her şey yalandır gerçek değildir.. O yüzden bu numaralara kararlı son güncel final herneyse söylememiz mümkün değildir...

arkdaşım biliyoruz sadece biraz tartışma ortamı oluşturarark millet bildiklerini acıklamısı için ortamı biraz kızıştırdık sende sinirlenmişsin belli rahatla sakin ol buzamana kadar bu kadar yararlı bilgi yoktu bak şimdi oldu :D

mned

Doçent
9 Mart 2009
715
24
18
arkdaşım biliyoruz sadece biraz tartışma ortamı oluşturarark millet bildiklerini acıklamısı için ortamı biraz kızıştırdık sende sinirlenmişsin belli rahatla sakin ol buzamana kadar bu kadar yararlı bilgi yoktu bak şimdi oldu :D
Siz çok yaşayın yaaa akşam akşam güldürdünüz beni... Ara gazı vınnnnnn haaaaa:D :D

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
bu arada bütün güncellemeler herkese aynı anda gitmiyor konuya hakim arkdaş bunuda bilir belki özellikle win 7 yi ing olarak kullllanan lar güncellemelere daha erken sahip olabiliyor bazı güncellemeler türkçe dil destegi isteye biliyor

gecenlerde arkadaşın pcye ie 8 güncelleme olarak yeni geldi :D (vista kullanıcısı)

|BeyabaN|

Profesör
18 Mayıs 2008
3,248
9
0
bu arada bütün güncellemeler herkese aynı anda gitmiyor konuya hakim arkdaş bunuda bilir belki özellikle win 7 yi ing olarak kullllanan lar güncellemelere daha erken sahip olabiliyor bazı güncellemeler türkçe dil destegi isteye biliyor

gecenlerde arkadaşın pcye ie 8 güncelleme olarak yeni geldi :D (vista kullanıcısı)
destekliyorum:lol:

hell_01

Öğrenci
3 Eylül 2009
27
0
0

Sen bu cümlenle zaten kendi bilgisizliğini sanki biliyormuş da bunca zaman bilmemezlikten geliyormuş gibi göstermeye çalışıp herkese açıklamış oldun.. Tebrikler... Ayrıca şu konu hakimliği meselesini benle halen nasıl tartışıyorsun anlamıyorum 13. sayfadan bu yana benim yazdıklarımı ve sizin yazdıklarınızı daha öncede belittiğim gibi okuyan herkes kimin hakim olduğunu anlar... Bence siz bu olayı kaybettiniz o yüzden fazla mesaj yazıp kendinizi iyice batırmayın.....

YellowRed

Rektör
2 Ekim 2008
13,574
27
0
arkadaşlar konuyu açarken gayet okunaklı bir başlık attım:

türkiyede piyasaya çıkanveya çıkacak, marketlerde satılan dvd sürümden bahsediyoruz. internetten indirilen MSDN sürümü ile aynıdır, değildir, bunun tartışmasını yapmak gereksiz. ben dvd internete düşene kadar beklicem ve benim gibi düşünen pek çok insan var. zira ing sürümü TR yapınca bazı aksaklıklar çıkabiliyor. ben RC sürümü yaptım mesela windows yardımı ing kaldı. dosya isimlendirirken de bazen hatalı karakter çıkıyordu.

ha sizde çıkmayabilir. ben yaptım memnunum diyebilirsiniz. herkesin kendi tercihi. bu kadar basit. :)

muratay_35

Öğrenci
25 Ağustos 2009
16
0
0
bu arada size 32 bit ve 64 bit için ayrıayrı 40 güncelleme paketini şu linklerden indrip kurabilirsiniz
http://www.4shared.com/account/file/144566781/f3ec096e/updatepack_x86_install_de.html bu 32 bit için olanı

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
arkadaşlar konuyu açarken gayet okunaklı bir başlık attım:

türkiyede piyasaya çıkanveya çıkacak, marketlerde satılan dvd sürümden bahsediyoruz. internetten indirilen MSDN sürümü ile aynıdır, değildir, bunun tartışmasını yapmak gereksiz. ben dvd internete düşene kadar beklicem ve benim gibi düşünen pek çok insan var. zira ing sürümü TR yapınca bazı aksaklıklar çıkabiliyor. ben RC sürümü yaptım mesela windows yardımı ing kaldı. dosya isimlendirirken de bazen hatalı karakter çıkıyordu.

ha sizde çıkmayabilir. ben yaptım memnunum diyebilirsiniz. herkesin kendi tercihi. bu kadar basit. :)

bnde vista ültimate i tr paketi yüklemiştim aynı sorunlar bnde de olmuştu :D

ing kullanın her zaman tavsiyemdir :)

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
bu arada arkdaşalar 50 tane güncelleme bulunmakta değil mi bu güncellemelerin hepsi update geliyor mu yoksa bir yerlerden bulup mu yüklüyosunuz.eger siz bir yerlerden buluyosanız millette sürüm farkının olması bu yüzdendir

muratay_35

Öğrenci
25 Ağustos 2009
16
0
0
yanlış oldu sanırım 32 be 64 bit ler için güncelleme paketlerini isteyen olursa bana özelden ulaşsınlar saygılar

muratay_35

Öğrenci
25 Ağustos 2009
16
0
0
hazır paket var 40 güncelleme düğerlerini de zaten wsindows 7 kurduktan sonra oto yüklüyor zaten

muratay_35

Öğrenci
25 Ağustos 2009
16
0
0
benim pc de yüklü olan wisndows 7 de toplam 50 adet güncelleme var sayfa 17 de link var ordan bakabilirsiniz

gvn

Profesör
27 Ağustos 2009
1,966
19
0
bazı arkadaşlar bu güncellemelere erişemediğinden sürüm farkı burdan olabilir

bildigim kadarıyla güncellemeler ilk olarak netten yayılır onra updatelere gelir update ye lere yüklemek biraz sıkıntılıdır ülke ülke ayırmak zorunda önce nete vererek serverlarına düşün yükü azaltmış oluyor

benim düşüncelerim :D

volkanos

Profesör
23 Mart 2009
3,661
138
243
52
arkadaşlar amerikadan bir işletim sistemi tasarımı yapan bir site bile hala 16414 den daha düşük versiyon takılıyor biz 16 sürümü beğenmiyoruz hayret bişey :)

ipucu yazayım o site için artık bulabilirseniz bakarsınız prj os ok ? :) özelden verebilirim adresi

final version of windows 7, the number of how many :)

bari avrupa sitelerinden araştıralım final sürümünün numarası kaç diye :) madem türk siteleri sonuç vermiyor :)

ya Allah aşkına bırakalım şu sürüm muhabbetini versiyon mevzusunu mevzu tamamdır
orjinal dv ile msdn versiyonu arasındaki farkı söyleyin size oy verecem sürüm numarasımı sadece

Wednesday 22 October 2009 the real version number of windows 7

YellowRed

Rektör
2 Ekim 2008
13,574
27
0
şimdi baktım, hala düşmemiş TR DVD. anlaşılan kasım ayı içinde düşecek.:)