Vdsl2 SDN Reklamı

Bu konuyu okuyanlar

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sen kalk vdsl2 de 1 mb upload kazığı diye makale yaz telekom gelsin olağanüstü internet diye site girişine reklam versin :D :D :D

Acaba fiyatlar hakkında bir makalede biz mi yapsak ?? belki onada birşeyler yaparlar

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Artık laf atmayın su reklamlara rahatsız olan AdBlock kullansın abi.. Can sıkmaya basladı..

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben reklamlardan rahatsız olmuyorum ki yazılan makale başlığı ile telekom reklamını vermeleri komik bir durum göründü bana yoksa istedikleri gibi reklam versinler banane

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
souris46 dedi ki:
Sen kalk vdsl2 de 1 mb upload kazığı diye makale yaz telekom gelsin olağanüstü internet diye site girişine reklam versin :D :D :D
O telekomun sorunu değil mi? :D

Reaksiyon puanı
188
souris46 dedi ki:

Acaba fiyatlar hakkında bir makalede biz mi yapsak ?? belki onada birşeyler yaparlar

iyi de bu bence kazık değil telekomun belirlediği bir tarife. adamlar istese 8 mbit upload da vermesini bilir ama boru gibi de fiyat çeker...

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Nmss dedi ki:
Artık laf atmayın su reklamlara rahatsız olan AdBlock kullansın abi.. Can sıkmaya basladı..
Dostum,arkadaş bir kere kötü birşey söylememiş verdiğin tepki sert,dogru yada yanlış iyi yada kötü bazı şeyleri tartışmayacaksak söylemeyeceksek forumda yazmanın hiçbir anlamı yok ...

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşım tamam da ikide bir bu reklam niye böyle bu reklam neden burada bu reklam nasıl olduda buraya zıpladı..

Sence bu kadarıda abartı değilmi eleştiri tamam da her seye böyle konu acılırsa...

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Böyle düşünürsek telekomun hiç reklam vermemesi gerek, telekomu seven tarifelerinden memnun olan var mı?

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
must dedi ki:
Böyle düşünürsek telekomun hiç reklam vermemesi gerek, telekomu seven tarifelerinden memnun olan var mı?

işte süper bir tespit :D

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
konu belki saçma ama inan bana bundan daha saçma konulara saçma cevaplar arasan mutlaka daha kötüsünü bulursun . gelen kutusunu kaynak olarak gösteren bile var yav, hiç güleceğim yoktu :D

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Nmss dedi ki:
Arkadaşım tamam da ikide bir bu reklam niye böyle bu reklam neden burada bu reklam nasıl olduda buraya zıpladı..

Sence bu kadarıda abartı değilmi eleştiri tamam da her seye böyle konu acılırsa...

Başkalarına olan sinirini söyleyemediklerini bana sallayarak gerilmenin anlamı yoktu bundan sonra sana özelden mesaj atarım sende beğenirsen yayınlarım yeni konularımı

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
must dedi ki:
Var :D Doany amca bayaa bir memnundur :)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
souris46 dedi ki:
Nmss dedi ki:

Başkalarına olan sinirini söyleyemediklerini bana sallayarak gerilmenin anlamı yoktu bundan sonra sana özelden mesaj atarım sende beğenirsen yayınlarım yeni konularımı

Canım kardesim sinirimden yada sana kızdığımdan falan değil.. Burası bir site ve reklam alıcak dimi? Tamam bazı reklamlar hakkaten sinir gerici, ancak makalesini yayımlamış ise ve reklamı almış ise bu ikisi arasında bağlantı kurman biraz yanlış. Sonuçta o bir eleştiridir, bu ise kazanç amaçlı koyulması gereken reklam. Ben kırmak istemedim ayrıca seni özür dilerim ;) Hem ne o öyle pamuk prenses gibi hemen kırılmalar keserim ha :D

Son mesajlar