Uzak Masaüstü Pencere Sorunu

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
XP işletim sisteminde uzak masaüstü bağlantısı kullanıyorum ve genelde bütün gün simge durumunda açık ekranımda.
Şöyle bir sorunum var; simge durumunda küçültüyorum ama 10 dakikada bir ekranı kaplayarak açılıyor kendi kendine.
Çok sinir bozucu bir durum ve çözümünü bulamadım.
Bilgisi olan varmıdır konu ile ilgili?

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bağlantı ehp var, onda sorun yok... Sadece kendi kendine pencereyi açıyor...

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
ekran koruyu ile ilgili bi durum olabilir mi
10 dakikada bir çalışan uygulamaları kontrol etmelisin

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ekran koruyucuda yok, hatta bir programda yada bir oyunun en heyecanlı yerinde cart diye geliyor önüme :)

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
başka bilgisayarlara remote yapınca aynı şey oluyormu yoksa sadece bir makinada mı oluyor
sorun acaba senin bilgisayarında mı yoksa remote yaptığın bilgisayarda mı
mstsc değilde başka bir uygulama ile remote deneyebilirsin

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teamviewer yazılımını kullanmanı tavsiye ederim. Kendine has bir şifre oluşturup istediğin zaman bağlantı kurma seçeneği var. Kullanım rahatlığı ve verim olarak piyasadaki en iyi yazılım.

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yanımda aynen bağlanan 2 makina daha var, onlarda bu problem yok,
Birde programla bağlanma şansım yok, ancak uzak masaüstü kullanabiliyorum, kullanıcı tanımlı filan olduğundan...
başka bilgisayarlara remote yapınca aynı şey oluyormu yoksa sadece bir makinada mı oluyor
sorun acaba senin bilgisayarında mı yoksa remote yaptığın bilgisayarda mı
mstsc değilde başka bir uygulama ile remote deneyebilirsin

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Kullanıcı tanımlı olduğunu söylüyorsunuz ya.. sanırım şöyle bir durum olabilir, sürekli kendisini yeniliyerek online kalmaya çalışıyordur size hatırlatıyordur. genelde belli bir dakikası vardır sonra bağlantı kopar :) sizde bağlantı kopmamaya ayarlı sanırım :) artık server üzerinden mi bağlanıyorsunuz bilemiyorumda bundan kaynaklı bir durum olabilir. sadece bir olasılık.

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kullanıcı tanımlı olduğunu söylüyorsunuz ya.. sanırım şöyle bir durum olabilir, sürekli kendisini yeniliyerek online kalmaya çalışıyordur size hatırlatıyordur. genelde belli bir dakikası vardır sonra bağlantı kopar :) sizde bağlantı kopmamaya ayarlı sanırım :) artık server üzerinden mi bağlanıyorsunuz bilemiyorumda bundan kaynaklı bir durum olabilir. sadece bir olasılık.

evet, şirket merkezindeki servera muhasebe programı için bağlanıyorum; ancak diğer makinalarda aynı şekilde bağlanıyorlar ama bu sorun onlarda yok...

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
o zaman bu durumu teknik destek ekibine bildirmenizi tavsiye ederim :)