Bu konuyu okuyanlar

RuLing01

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
broadcity.in uyelıklerı kısa surelıgıne acılmıstır bılgınıze
Mesaj otomatik birleştirildi:

trackerforum.com Ses konusunda paylasım yapılıyor suan uyelıkleri acmıslar

Son düzenleme:

iyiSeyirleR

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
HDTURK ÜYELİKLER KISA SÜRELİĞİNE AÇILMIŞTIR.
ÇİFT HESAPLAR TESPİT EDİLDİĞİ ANDA 2 HESAP BİRDEN SİTEDEN UZAKLAŞTIRILACAKTIR.
HDTURK YÖNETİM

Nurullah43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Broadcity.in üyelikler hala açık. Kapanmadan kaydolabilirsiniz. Kaydol Çift hesap açmayın .

34Gasp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Torrent-turk davetiyesi davetiyesi dağıtımı yapılacaktır.

boras06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir sorunum var.Daha önce hiç üye olmadığım sitelere üye olmak istiyorum bazıları açık uyeliğe.Ama istisnasız hepsi daha önce bu ip ile giirş yapılmıs, aynı ip ile birden fazla kayıt olmaz gibi uyarılar veriyor.Ama hiç birisine üye değilim bu nedir? İnternetim ile mi alakalı bu cng ip mevzusu falan.

boras06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler lütfen yardımcı olun hangi açık siteye üye olmak istersem isteyim bu hatayı veriyor.Ben daha önce kesinlikle üye olmadığım halde bu hata neden çıkıyor. Acaba diyorum cng ip havuzu diye bişi var ortak ip havuzu. Oradayımda ordan başkası mı üye. Her sitede aynı hata. Lütfen yardımcı olun

Kullanmış olduğunuz IP 185.... başka bir hesap için kullanılmaktadır! Birden çok üyeliğe izin verilmemektedir.

regedit1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Üyelik alımı açık arkadaşlar.

Dünyadaki bütün torrent sitelerinin ortak amacı olan "paylaşım" için yeni bir adresle karşınızdayız.

www.letseed.net

Hemen her kategoride aktif olduğumuz sitemizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız. üyelerimize hoşgeldin

Yönetim ekibimiz yaşlarının da verdiği deneyimle, sizlere hemen her konuda destek verebilecek bilgi birikimine sahiptir. Sizleri de sitemize bekliyoruz. İsterseniz Dj, uploder ve moderator olarak görev alarak destek verebilirsiniz.

Adımız da amacımızı ortaya koyuyor. Gelin ve "Hadi Paylaşalım"

RuLing01

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8

01.11.2019 tarihi itibariyle birinci yılımızı doldurmuş olacağız. Bizlere destek veren tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.
1 Yılımıza özel tüm üyelerimize 100 GB upload hediye edilecektir.
01.11.2019 / 30.11.2019 arası tüm sunumlar Free-Leech olarak belirlenmiştir. (Yani indirmeleriniz hiç bir şekilde hesabınıza yansıtılmayacaktır. Sadece upload değerleri hesabınıza işlenecektir)
01.11.2019 / 30.11.2019 Tarihleri arası Hit-Run kapalı olacaktır.
01.11.2019 Tarihininde üyeliklerin çok kısa bir süre açık olacağını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
broadcity.in uyelıklerı acmıs durumda

akdenizliim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üyelik alımı açık arkadaşlar.

Dünyadaki bütün torrent sitelerinin ortak amacı olan "paylaşım" için yeni bir adresle karşınızdayız.

www.letseed.net

Hemen her kategoride aktif olduğumuz sitemizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız. üyelerimize hoşgeldin

Yönetim ekibimiz yaşlarının da verdiği deneyimle, sizlere hemen her konuda destek verebilecek bilgi birikimine sahiptir. Sizleri de sitemize bekliyoruz. İsterseniz Dj, uploder ve moderator olarak görev alarak destek verebilirsiniz.

Adımız da amacımızı ortaya koyuyor. Gelin ve "Hadi Paylaşalım"

üyelik alımları kapalı davetiye yollayabilir misiniz?
akdenizliim@hotmail.com

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Üyelikli yerleri hiç sevmiyorum. Herşeye para istiyorlar özellikle parayla üye olduğun yerler bile var sanırsın içerikleri kendileri yapıp sunuyor çalıyorlar hep sonra parayla satıyorlar.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Benim sevmediğim politikaları seed muhabbeti. Cihaz 7'24 açık olacak seed yapacak. Yok ya. Oldu cihazı sana vereyim 2 dosya indirdik diye.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Benim sevmediğim politikaları seed muhabbeti. Cihaz 7'24 açık olacak seed yapacak. Yok ya. Oldu cihazı sana vereyim 2 dosya indirdik diye.

Çok sevdiğim bir abimin vardı böyle 2 senelik VİP üyelikli bir torrent sitesinde üyeliği ikimiz kullanıyordu sağolsun 1 TL bile istemedi benden ne olacak canım istediğini çek harddiske diyordu. Orada da öyle Seed muhabbeti var.

RuLing01

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
Broadcity:
Yılbaşı Hediyeleri
Merhaba,
Yılbaşı etkinliği için ;
User : 25 GB
Power User : 50 GB
Super User : 75 GB
Gold User : 100 GB
Extreme User : 150 GB
Ultra User : 200 GB
Elite User : 300 GB
VIP : 500 GB + 1 Davetiye
Super VIP : 1 TB + 1 Davetiye
Verilmiştir. Tüm üyelerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutlarız.
22.12.2019 - 31.12.2019 Tarihne kadar üyeliklerimizin açık olduğunuda değerli üyelerimize iletmek isteriz

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Birkaç saniye önce farkettim. bittürk üyelikleri açik.

fenerist86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar üyeliği açık torrent siteleri varmı şuan? Yada davetiye gönderebilirmisiniz