Bu konuyu okuyanlar

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
arkadaşlar bu torrent işine biraz yabancıyım, bi sorum var cevaplar mısınız?
ben dizi ve filmleri hep torrent ile indiriyorum. arayıpta bulamadığım çok nadir oluyor oda popüler olmayan yapımlar.

mesela ben 1337x.to adlı siteyi kullanıyorum ne üyelik istiyor ne de birşey. sizin bu bahsettiğiniz üyelikli sitelerin ne artısı var buna kıyasla?

FatihSom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu torrent işine biraz yabancıyım, bi sorum var cevaplar mısınız?
ben dizi ve filmleri hep torrent ile indiriyorum. arayıpta bulamadığım çok nadir oluyor oda popüler olmayan yapımlar.

mesela ben 1337x.to adlı siteyi kullanıyorum ne üyelik istiyor ne de birşey. sizin bu bahsettiğiniz üyelikli sitelerin ne artısı var buna kıyasla?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet dediğin siteye baktım mükemmel tüm davetli sitelere on basar teşekkürler.

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet dediğin siteye baktım mükemmel tüm davetli sitelere on basar teşekkürler.
Hocam şimdi neden rağbet gördüklerini anladım :) mesela benim izlediğim bi diziyi önceki mesajımda yazdığım siteden torrent ile indiriyordum ama çok yavaştı. torrentleech'e baktım şimdi "stayhome" kodu ile üyelik kabul ediyor. buradan indirdim aynı diziyi ve hız inanılmaz.

bi bakın derim.

Nordmann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaklaşık 12 yıllık TT kullanicisiydim. Geçen yıl malumunuz sonra takip etmeye etmeye bu zamana geldik fakat torrent davetiyesi lazım. Öğrendim ki TT geri dönmüş elinde davetiyesi olan bı arkadaş davetiye yollayabilir mi? [email protected]

yesilkubbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türktorrent davetiyesi olan varsa gönderebilir misiniz rica etsem. Kaç yıllık üyeliğim, 10 a yakın davetiyem gitti maalesef sitenin çökmesinden dolayı?
[email protected]

Şimdiden çok teşekkürler

swatt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turktorrent ve turknova davetiyesi alabilirmiyim. Mecburiyetten bir süre ara verdiğim için yaklaşık 7 senelik birikmiş hesabım silinmiş. Giriş yapamıyorum.Teşekkürler. [email protected]