Ücretsiz CD ve DVD Yazmanın Yolu

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
CDBurnerXP isimli yazılım, özünde küçük bir program fakat yetenekleri oldukça büyük. Sadece 3 MB'lık bu ücretsiz CD ve DVD yazma yazılımını deneyin!

CDBurnerXP, kullanıcılara kolay bir CD ve DVD yazma arabirimi sağlıyor ve Windows altında, bu tür bir yazılım ihtiyacınızı karşılıyor. Genellikle kullanıcılar Windows'un CD ve DVD yazma arabirimini bek beğenmezler ve kullanmazlar. Nero gibi bir yazılıma da para vermek istemiyorsanız, bu yazılım hayatınısı kolaylaştıracaktır.

cdburnerxp1235383958.jpg

İndirin

::CDBurnerXP 4.2.4 sürümünü indirmek için tıklayın

Bilgi için: CDBurnerXP
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Nero'nun yaptığı işi yapıyor mu yani bu program?

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Neroya para felan vermıyorum memnunumda Paylaşım için saol denemek lazım

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
nerodan memnunum :)

promaestro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir cd dvd iişleme programı işini yapmalı bence. multimedya'yı multimedya programlarına bırakmalı. iki buçuk yıldır bilgisayarıma nero kurmuş değilim asla da kurmam. iyice suyunu cıkardılar. Cyberlink Power2Go 6 bence hem arayüzü hemde kullanım kolaylığı ile kendini kullandırtan bir yazılım

ForumNT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla Neronun rahatlığını ve sorunsuz kullanımını bugüne kadar hiçbiri sağlayamadı.İlle de Nero Lite...

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Bu program hakkında önyargılı olmayın lütfen . Nero ne yazıkki paket halinde geliyor yani kendi resim açma programıyla kendi yazma programıyla , bunu ise ben bayadır kullanıyorum hem beleş hem hızlı hemde bitek işime yarıyor o da yazma işi ayrıca bunla neronun cd yazma konusunda yaptığı her işi yapabilirsiniz. Neroya gıcığım olduğundan bu kadar övdüm ama övgümde de haklıyım kendimce;) lütfen bu programı deneyin..

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neronun extralarını saymazsanız, Cd yazmak için enaz nero kadar kullanışlı bir program. Üstelik boyutu neronun 100de 1i kadar.

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu program mp3 ü track a çevire bılıyomu cd ye yazarken çevırıyorsa dırek kurucam yoksa nero kurucam

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu program hakkında önyargılı olmayın lütfen . Nero ne yazıkki paket halinde geliyor yani kendi resim açma programıyla kendi yazma programıyla , bunu ise ben bayadır kullanıyorum hem beleş hem hızlı hemde bitek işime yarıyor o da yazma işi ayrıca bunla neronun cd yazma konusunda yaptığı her işi yapabilirsiniz. Neroya gıcığım olduğundan bu kadar övdüm ama övgümde de haklıyım kendimce;) lütfen bu programı deneyin..

arkadaşım gerçekten çok haklısın bende Berkin'nin sayesinde tanıştım bu programla sdn de başlık açıldığından bu yana işyerinde kullanıyorum hiçbir şikayetim yok aksine inanılmaz hoşuma gitti 3 MB cık olması ve kayıt defterini kullanmadığım özellikler nedeniyle şişirmemesi sistemi yavaşlatmaması gerçekten çok güzel ücretsiz olması ise cabası bundan böyle cd yazma programı arayanlara önerim kesinlikle cdburnerxp olacak böyle kullanışlı bir programlarla tanıştırdığı için sdn ye teşekkürler :clover: