Bu konuyu okuyanlar

serdarkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
davetiye gönderebilecek bi arkadaş var mı ya ?

Mod.: Davetiye dağıtımı SDN tarafından yapılmamaktadır ancak elinde davetiye olan üyelerimiz isteklere bu başlık altından karşılık vermektedirler !
Mail adreslerinize spam gelmesini istemiyorsanız adreslerinizi mesajlarınızda paylaşmaktan kaçınınız, davetiyeler elinde olanlar tarafından ö.m olarak iletilecektir.
.
lütfen bana da yollayın bir davetiye.
serdaraktas33 at gmail com

resul470

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Aylardır davet kodu arıyorum ama bulamadım. Lütfen rica etsem banada davet kodu atarmısınız.

resul470

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ekli dosyalar

• Opera Anlık Görüntü_2021-10-21_212938_www.speedtest.net.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-10-21_212938_www.speedtest.net.png
    17.6 KB · Görüntüleme: 129

ysnadgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 6 senenin ilk 2 senesi vdsl(24mbit ttnet) kalan 4 senesi fiber olmak üzere (2 senesi de vodafone fiber 100mbps, şu an aktif kablonet 100mbps) internet deneyimi olan, şimdi de 100mbps download, 5 mbps upload paketi kullanan, bağlantı sorunu olmayan birisiyim.
2012den beri abilerimden görerek tanıdığım ve uzun yıllar üyesi olduğum turktorrent sitesi gümledikten sonra torrentlere çok vakit harcamadım. Tekrar yeni yeni başlıyorum, senelerdir turkseed'de üyeliğim var, turknova'da da vardı hatta orada ratiom bayağı yüksekti fakat malumunuz kapandı, yeni olarak Bitturk'e de giriş yaptım, ilk işim 100gblık dosya indirip seed etmek oldu, 1 haftadır torrent sitelerinde aktif olmaya çalışıyorum zira turkseed için bile 5 gündür seed ettiğim dosyalar var. Turktorrent için tanıdıklarım da vardı fakat artık torrentle uğraşmadıkları için davetiye bulamadım, yaz boyu da torrent sitelerine göz atmadığım için üyeliklerin açılıp kapanmasından bile yeni haberim oldu. Davet edenin yüzünü kara çıkarmam.
12230817975.png

Son düzenleyen moderatör:

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Yaklaşık 6 senenin ilk 2 senesi vdsl(24mbit ttnet) kalan 4 senesi fiber olmak üzere (2 senesi de vodafone fiber 100mbps, şu an aktif kablonet 100mbps) internet deneyimi olan, şimdi de 100mbps download, 5 mbps upload paketi kullanan, bağlantı sorunu olmayan birisiyim.
2012den beri abilerimden görerek tanıdığım ve uzun yıllar üyesi olduğum turktorrent sitesi gümledikten sonra torrentlere çok vakit harcamadım. Tekrar yeni yeni başlıyorum, senelerdir turkseed'de üyeliğim var, turknova'da da vardı hatta orada ratiom bayağı yüksekti fakat malumunuz kapandı, yeni olarak Bitturk'e de giriş yaptım, ilk işim 100gblık dosya indirip seed etmek oldu, 1 haftadır torrent sitelerinde aktif olmaya çalışıyorum zira turkseed için bile 5 gündür seed ettiğim dosyalar var. Turktorrent için tanıdıklarım da vardı fakat artık torrentle uğraşmadıkları için davetiye bulamadım, yaz boyu da torrent sitelerine göz atmadığım için üyeliklerin açılıp kapanmasından bile yeni haberim oldu. Davet edenin yüzünü kara çıkarmam.
[email protected] mail adresime davetiyenizi bekliyorum.
12230817975.png
Son davet yollandı arkadasa..

Vingate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam ben 6 aydır davetiye kodu arıyorum ama bulamadım acaba bana da davet gönderir misiniz? superonline bağlatalı 3 ay oldu ama hala davet kodu arıyorum [email protected]

heisenberg5243

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye gönderebilecek var mı acaba rica etsem :) forumun eski üyelerindenim telefon değiştirince mail hesabımla birlikte bütün hesaplarım da kayboldu.
[email protected]

Archivers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetiye Alabilir miyim ? [email protected]
540gb a yakın kitap arşivim var şuanda müzik arşivi yapmayı düşünüyorum Yarımcı Olursanız Sevinirim

drarter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
değerli arkadaşlar davetiye arıyorum türk torrent sitesi olsun yeter yardımcı olabilecekler için mail bırakıyorum çok teşekkürler
iletişim için:
[email protected]
Mesaj otomatik birleştirildi:

değerli arkadaşlar davetiye arıyorum türkçe içerik olsun yeter yardımcı olabilecekler için mail bırakıyorum çok teşekkürler
iletişim için:
[email protected]

Archivers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türktorrent.us için Davetiye Alabilir miyim ? [email protected]
Arşiv yapmayı severim 540gb a yakın kitap arşivim var şuanda müzik arşivi yapmayı düşünüyorum Yarımcı Olursanız Sevinirim

Archivers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türktorrent.us için Davetiye Alabilir miyim ? [email protected]
Arşiv yapmayı severim 540gb a yakın kitap arşivim var şuanda müzik arşivi yapmayı düşünüyorum Yarımcı Olursanız Sevinirim Paylaşımda yapabilrim

Ch205

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Arkadaşlar turktorrent için davetiyesi olan varsa bana da yardımcı olabilir mi?
Eğitim videolarına ihtiyacım var.

mail adresim: [email protected]

matrixeror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Arkadaşlar turktorrent için davetiyesi olan varsa bana da bana da yardımcı olabilir mi?

mail adresim: gozellemster@gmail.com

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Bu Turktorrent muhabbeti nedir? Sitenin tam olarak amacı nedir nasıl giriliyor bu davetiyeler kimden nasıl alınıyor falan hiç bir şey anlamadım. Var mı bu davetiye muhabbetini açıklayacak birisi?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Bu Turktorrent muhabbeti nedir? Sitenin tam olarak amacı nedir nasıl giriliyor bu davetiyeler kimden nasıl alınıyor falan hiç bir şey anlamadım. Var mı bu davetiye muhabbetini açıklayacak birisi?
Bu tarz torrent siteleri davetiye usulü üyelik alıyorlar. Davetiye almak kolay olmadığı gibi ratio denen paylaşım oranı mevcut onu koruman lazım ki bir şeyler indirebilesin.

duruöz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Klasik torrent sitesi , daha önce üye olanlar başkalarını da davet etme hakkına sahip oluyor, üye olduktan paylaşımları daha hızlı dowland yapabiliyorsunuz