Bu konuyu okuyanlar

emre07500

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TurkNet kullanıcısıyım o sebepten upload hızım yeterlidir ve eskiden üyeydim 1 2 sene girmedim hesabım silinmiş. Üye olduğum süreçte uploadım her zaman download'ın 2 3 katı oluyordu.
[email protected] davetiye gönderirseniz sevinirim.

ugurkynr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer mümkünse bende davetiye alabilir miyim ? Uzun süre ortada olmayınca silinmiş eski hesabım bilgilerimi bıraktım. [email protected]. Şimdiden teşekkür ediyorum. pişman etmem ;)

ugurkynr.jpg

ugurkynr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davetye alman ıcın Ratio Prof bılgılerını Grmek Lazım Alıp Indırıp kac ortadan Kayboluyorsunuz..

Prof Bılgısı verene yollarım..
Varsa davetiye ben alabilir miyim. İhtiyacım var. Eski üyelik silinmiş bir askere gittik geldik. Hepsi kayıp. [email protected]

Ekli dosyalar

• ugurkynr.jpg
    ugurkynr.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 131

xGuardian1903x

Asistan
Reaksiyon puanı
146
davetiye gönderebilecek bi arkadaş var mı ya ?

Mod.: Davetiye dağıtımı SDN tarafından yapılmamaktadır ancak elinde davetiye olan üyelerimiz isteklere bu başlık altından karşılık vermektedirler !
Mail adreslerinize spam gelmesini istemiyorsanız adreslerinizi mesajlarınızda paylaşmaktan kaçınınız, davetiyeler elinde olanlar tarafından ö.m olarak iletilecektir.
.
1 m Görüntülenme ways be

ugurkynr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok mu kimsede gerçekten davetiye kaç gündür bekliyorum. Merak etmeyin sürekli kullanıcıyım.
[email protected] atarsanız sevinirim bulamadım bir türlü!

Ekli dosyalar

• ugurkynr.jpg
    ugurkynr.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 130

Terroacismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar herkese. Buradaki birçok kişi gibi ben de eski Bitturk.net üyelerinden biriydim. İşten güçten vakit bulamıyorduk ama döndük sahalara. :) Üyelik uçmuş gitmiş tabii. Ayrıca yaklaşık 10 yıldır aktif olarak Zamunda ve Piratebay kullanıcısıyım. Zamunda sayacında sorun olsa gerek, bunca yıllık üyeliğe rağmen 15GB-23GB olarak gösteriyor, ki imkansız. Özel mesaj ile Turktorrent.us davetiyesi alabilirsem memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

SpeedTest.jpg

Patron12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba;
Davetiyeye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz. Başka yerlerdeki hesabımı referans için paylaşıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

bachsome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
67
Merhaba, bana da birisi Turktorrent.us davetiye verebilir mi ? PM'le ulaşırsanız çok rica ediyorum.

dahmet55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Davetiye alabilir miyim?

Ekli dosyalar

• HIZ TESTİ.png
    HIZ TESTİ.png
    34.8 KB · Görüntüleme: 128

vatek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabaler daha önceden üye idim ancak şimdi çalışmıyor. Mümkünse davetiye gönderebilir misiniz? [email protected]

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    44.9 KB · Görüntüleme: 61

alperen11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
turkseed.com'da Ratio: 23.01 hdturk.club'da Ratio: 11,479.34 letseed kapanmasa onda daha da fazlaydı raitom. turktorrent.us üyelik alımının açık olduğu kısa süreyi kaçırdım maalesef
lütfen turktorrent.us davetiyesi yollar mısınız [email protected]