Yardım Turkcell Tv+ Farklı Operatörde Kullanma

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba 12 yıllık Süperonline kullanıcısıyım fiyatlar nedeniyle ailem başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyor. Annem Tv+ olmazsa olmaz dediğinden dolayı daha düşük hızla yine Süperonline'da kalmak istiyor buda bana hiç uygun değil. Merak ettiğim Farklı bir internet sağlayıcısına geçersek tv+ kullanabilir miyiz ?

Yazdıklarımı okuyunca biraz garip geldi ama nasıl anlatacağımı bilmiyorum kusura bakmayın.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
normalde fiber internet + tv+ paketi şeklinde satıyor turkcell bunu. böyle paket olarak alınca tv+'ın harcadığı internet kotadan düşmüyor (biliyorum kota kalmadı demek istediğim ay sonunda kullandığın internete eklemiyor) fakat sadece tv+ alabilirsin. ama kullandığın internet sağlayıcısı başka bir markaya ait olduğunu için ondan interneti yiyecek

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
normalde fiber internet + tv+ paketi şeklinde satıyor turkcell bunu. böyle paket olarak alınca tv+'ın harcadığı internet kotadan düşmüyor (biliyorum kota kalmadı demek istediğim ay sonunda kullandığın internete eklemiyor) fakat sadece tv+ alabilirsin. ama kullandığın internet sağlayıcısı başka bir markaya ait olduğunu için ondan interneti yiyecek
Sınırsız kullanacağım.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Sınırsız kullanacağım.
İPTV internet hızını aşırı yoracağını düşünüyorum ve 1 yıldır fiber Süperonline ile Turkcell TV+ kullanıyorum memnunum internet hızım düşmüyor.1 hafta önce dayım evde Türk Telekom kullanıyor ve Turkcell TV+ taktırdı. Ondan alabildiğim bilgileri aktarmaya çalışırım. İnternet hızında yavaşlama var mı vs.