Türkcell Superonline' a Geçmeli Miyim ?

aliatakul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şuan anda evde kullandığım internet Türknet 35 lik kullanıyorum. Modemim eski olduğu için internetim sürekli dalgalanıyor. Sizce yeni modem alıp türknette kalmaya devam mı etsem yoksa gidip Superonline mı üye olsam. (Modem Fiyatı 380 TL)

Ecomanya

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Maddiyatın önemi yoksa senin için superonline tercih etmeni öneririm.

Ugurreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Alt yapısı çok iyi bu güne kadar hiç sorun yaşamadım Alternatif olarak süperonline alt yapısini kullanan Vodafone nun fiyatlarinada bakabilirsiniz

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Şuan anda evde kullandığım internet Türknet 35 lik kullanıyorum. Modemim eski olduğu için internetim sürekli dalgalanıyor. Sizce yeni modem alıp türknette kalmaya devam mı etsem yoksa gidip Superonline mı üye olsam. (Modem Fiyatı 380 TL)
5 sene türk telekom kullandım hıc memmun degıldım ınternet hıızndan falan babam turkcele gectı 35 mb 5 upload vardı fiber oldugundan 90 mb 5 upload vardı bide modemde internet kesilmeleri modemin işlemcisiin ısındıgından dolayı performans kaybı yaşaması eger kalabalıksa daha iyi bir modem alın derim eger cok cok eski degilse zyxsel falan degılse arkasına ufak bir fanla veya daha serin bi yere koyun modem alcaksanızda huwaie modemleri alın