Sizce Turkcell Superonline'a Geçmeli Miyim?

Sizce Turkcell Superonline'a Geçmeli Miyim?

• Geçmelisin

• Geçmemelisin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

rubarovan21

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
320
bence 36 ay taahhüt çok fazla.memnun kalmazsanız beklemek zorunda kalacaksınız

Eğer gerçekten söylenildiği gibiyse zaten vazgeçmek istemeyecem.

35 gb ps4 oyununu 2 saatde indirdi gerisini sen düşün

Çok iyi!

Geç geç geç bile kaldin

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Durman hata
2 haftadır Ttnet nakil yapmadi
Bekliyorum
Her gün tel açıp saydırıyorum
Bulunduğum şehirde süperonline yok

Bende öyle düşünüyorum gerçekten çok şikayetçiyim TTNET'ten.

Bana göre 1 yıldan fazla taahhüt vermek gereksiz. Ben tavsiye etmem. Yaza doğru yeni paketler gelecek isslerden.
--- Gönderi Güncellendi ---
Zaten modeme kadar cat6 çekiyorlar. Bize internet ortalama 100 metre uzaktan cat6 ile geliyor. Ona ramen kayıp yok. Hızlar stabil.

Bundan daha iyi bir paket bulabileceğimi düşünmüyorum. 50MB Hız oluyorsa eğer 125GB AKK var ve üstüne de Apple TV veriliyor. Bence çok iyi.

TurkcellSuperonline daha müşteri odaklı çalışıyor sorunlarla ilgileniyor modem,Turkcelltv+ box sorun yaptımı değitiriyor.

Söylediğiniz, konuştuğunuz modem meselesi hız düşmesi olayını tam olarak anlayamadım da açıklayabilir misiniz?

Lazzz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Eğer gerçekten söylenildiği gibiyse zaten vazgeçmek istemeyecem.

Çok iyi!

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Bende öyle düşünüyorum gerçekten çok şikayetçiyim TTNET'ten.

Bundan daha iyi bir paket bulabileceğimi düşünmüyorum. 50MB Hız oluyorsa eğer 125GB AKK var ve üstüne de Apple TV veriliyor. Bence çok iyi.

Söylediğiniz, konuştuğunuz modem meselesi hız düşmesi olayını tam olarak anlayamadım da açıklayabilir misiniz?
25 mbps lik pakette alsan 50 mbps lik tr alsan akk sonrası 16 ya düşecek.

Ayrıca bahsettigin pakete dikkat et, mesela 1. Yıl 80tl 2. Yıl 90tl gibi ibareler olabilir. Superonline bunu çok uyguluyor paketlerinde.

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaslar iphone 7 de periscope bildirimler açık, bildirim gelince sadece ses cikiyor kilit ekranda yazi felan yok. Ust menuyu indiriyorum orda da yok nasil çözebilirim acaba

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
fiberde hız düşmesi yok pc bayılırsa onu yaşarsın...

beyzabetül

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
356
TurkcellSuperonline fiber'den memnun olmamak mümkün değil stabil 50-100-1000mbps alıyorsun özellikle 1000mbps alırsan sıkıntı olmaz pcnin ethernet'i gigabit olmalı ve cat6 kablo gerek yada acdestekli wifi gerek gerçi 50mbps de turbo tuşun olcak bir süre 100mbps oluyor akk bitse bile çalışıyormuş.
uzun süreli tahhaütlerden hep şüphe etmişimdir.madem kullanacıları neden bu kadar uzun süre taahhüt şartı koyuyorlar.zaten memnun olan başka ıss ye geçmez

rubarovan21

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
320
25 mbps lik pakette alsan 50 mbps lik tr alsan akk sonrası 16 ya düşecek.

Ayrıca bahsettigin pakete dikkat et, mesela 1. Yıl 80tl 2. Yıl 90tl gibi ibareler olabilir. Superonline bunu çok uyguluyor paketlerinde.

Okudum ama öyle bişeye denk gelmedim siz okuduysanız varsa öyle bişey ekran görüntüsü atabilir misiniz. Zaten geçmeden önce daha dikkatli bir şekilde bakacağız.

Arkadaslar iphone 7 de periscope bildirimler açık, bildirim gelince sadece ses cikiyor kilit ekranda yazi felan yok. Ust menuyu indiriyorum orda da yok nasil çözebilirim acaba

Bunun yeri burası değil ama cevaplandırabilirim. Telefondan; Ayarlar->Bildirimler->Periscope'a tıklayın. Orada en aşağıda "Kilitli Ekranda Göster" seçeneğini aktif edin sorununuz çözülecektir.

fiberde hız düşmesi yok pc bayılırsa onu yaşarsın...

3MB'e düşüyor diye biliyorum.

uzun süreli tahhaütlerden hep şüphe etmişimdir.madem kullanacıları neden bu kadar uzun süre taahhüt şartı koyuyorlar.zaten memnun olan başka ıss ye geçmez

Garanti para için ne kadar çok taahüt o kadar çok vazgeçememe demek. Mesela başka bi firma çıkar çok iyi bi hizmet verir ama yine de geçemez o abone. Onun için yani, bence başka bişey yok.

rubarovan21

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
320
akk düzenlemesi değişiyor.

1 mayıs ile akk düşüm hızları değişiyor. Btk genelgesi yayınlandı.

Edit: konu linki burada.
AKK Düzenlemesinden Sonraki İnternet Hızları [Mayıs 2017]

Btk yayınladığı karar belgesi için. Btk sitesine giderek oradan bulabilirsin.

Anladım, yardımlarınız için teşekkür ederim. Paket değişmem çok iyi olacak o zaman 50MB'ken hızım 16'ya düşecek şuan ki bile 16'yken iyi ama paket dolunca çok kötü oluyordu. 3MB'e düştüğü için. Herşey için teşekkür ederim, bilgilendirmeleriniz içinde teşekkür ederim.