TTNET mağduru yurdum insanları (GÜLME GARANTİLİ)

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
  • Ibrahim Güneş bişey sorabilirmiyim.ben 1tl ye tivibu üyeliğim var fakat seç-izle olan filmleri izleyemiyorum 3 saniyede tivibu donuyor ve pcye reset atmam gerekiyor yardımcı olabilirmisin

• TTNET Merhaba İbrahim Bey; iletişim bilgilerinizi ttnetdestek@ttnet.com.tr'ye mail olarak gönderebilirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

• YaKuq Yılmaz iyi günler bişey sorabilir miyim ..net çok gidiyo neden acaba neyden kaynaklaıyor olabilir

• Caner Karataş ‎2 haftadır pc açmiyorum internet parası 80 tl gelio nasıl iş buya

• Ersen Gemici Şu ttnet e sağlam bir rakip çıksa hiç beklemem. Rezillik..

• 'Oğuzhan ßuçkun merhaba 2 sorum olacak. ttnet bilgisayar kampanyasındaki bilgisayarlardan, bulunduğum yerdeki ttnet bayiilerinde kalmamış bilgisayarı nasıl temin ederiz. Bir diğer sorun ise nette kopma yaşıyorum sürekli müşteri hizmetleriyle irtibata geçtim ama hiç bir değişiklik olmadı. teşekkürler

• Mustafa Kandilli ‎60 lira para veriyorum internet çok yavaş kendi paramla rezil oluyorum

• Bülent Bozkır rahat rahat evde işte tv izleyim diyorsanız maliyet çok yüksek... 1 mbit ile tv izlemeniz kesinlikle imkansız... mutlaka 8 mbit oda sınırsız paket yani ayda 100 tl gibi internete para vermek lazım onun yerine adam gibi dijital platformlara üye olun... param çok nereye saçacağınızı bilmiyorsanız kesinlikle tavsiye edilir...

• Ômér Âltun Ben tel den üye olmak istiyorum

• Ufuk Calik Ya sormayın benimde cok netim gidyor 40 kera aradm gene ayni

• Serpil Cindarik Kablosuz ag yapamiyorum bende birdn fazla bilgisayar var ama tek birinde var Net

• Ibrahim Sarıtaş benimde tivi öyeliğim var ama açtığımda bir kaç san ye sonra donuyor nedendir aceba

• Serdal Köseni ‎:p

• TTNET Merhaba; iletişim bilgilerinizi ttnetdestek@ttnet.com.tr'ye mail olarak gönderebilirseniz, en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

• Serdal Köseni konuşma:p

• Ali Riza Ayaz insanları kandırmak için daha neler yapacaksınız.

• Kemal Güneri YETER YA VALLA İLLALLAH GELDİ...SÜREKLİ KESİK KESİK İNTERNET GELİYOR..GELİYOR GİDİYOR GELİYOR GİDİYOR BIKTIK ARTIK YA NASIL DÜZELCEK BU...........................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Kemal Güneri YETER YA VALLA İLLALLAH GELDİ...SÜREKLİ KESİK KESİK İNTERNET GELİYOR..GELİYOR GİDİYOR GELİYOR GİDİYOR BIKTIK ARTIK YA NASIL DÜZELCEK BU...........................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Azat Bozkuş bende tt netlıyım ama ne kahve ne cay gorduk sayenızde ışledıgımız hayırları bıle unutuk=)

• Demet Özdemir Civelek gayet güzsel kullanıyorum neti bazen kesile oluyo aksaklık ama çok memnunuz netten :)

• Mehmet Gün bi tane bilgisayar istedik alamadık
    neresi güzel ttnetin

• Ulaş Can Şengüler BİZİM BİLGİSAYARI TTNET EN BÜYÜK TTNET

• Uğur Türk TTNET bir numara çok memnunum TTNET.TTNET.TTNET.TTNET. TTNET.TTNET.TTNET.TTNET. TTNET.TTNET.TTNET.TTNET. TTNET.TTNET.TTNET.TTNET

• Uğur Türk TTNET.TTNET.TTNET.TTNET. TTNET.TTNET.TTNET.TTNET. TTNET.TTNET.TTNET.TTNET. TTNET.TTNET.TTNET.TTNET

• Serdar Güngör internet, telefon ve tivibu deseniz görende televizyon veriyorsunuz sannedecek.

• Sudenur Köse spr

• Selim Ünal sende supersın alara .d.d.

• Bergama Emlak Gayrimenkul eski obonelere yok bu hizmet?

• Orhan Kızılkaya Hadi dandik internetinize mecburuz alternatifiniz yok televizyona nasıl ikna edeceksiniz? bu kadar kötü hizmet ve personelinizle ...

• Gazimehmet Köyü TTNET ne zaman şu sorduğum soruya cevap verecek. Beklicem... Bulunduğum coğrafya itbari ile Merkeze uzaklığım 40 km... 40 km uzaklığa internet hızı normal hızda olmuyor... bunu göz önünde bulundurarak bu tür abonelerinize indirim planlıyormusunuz??????????

• Tunahan Baştuğ zaten benımki cespır nınvana

• Eda Yener keşke

• Bülent Gökmen TTnet paketlrinden ümidi kestim Alara'ya mı üye olsam acaba?

• Bülent Gökmen Bu arada TTnetçim bakın şööle yapalım; Başlangıç paketindeki 1 Mbps hızlı 1 GB kotalı internet olan kısmı KOTASIZ yapın bende kabloluTV ve Uydunet aboneliğini rafa kaldırayım. Ne dersiniz?

• Azrailin Amcası Süleyman ya bizde bunlara derdimizi anlatıyoz beaaa

• Kaan Gürbey internet

• TTNET Merhaba Kemal Bey; cep telefonu ve Adsl numaralarınızı ttnetdestek@ttnet.com.tr'ye mail olarak gönderebilirseniz en kısa sürede size ulaşıp bağlantı probleminizle ilgili yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

• Azrailin Amcası Süleyman siz mii.....

• Yusuf Öztürk iyi güzelde bi ip tv başvurusu yapdık 23/02/2011 tarihinde 1 hafta sonra gelip cihazları kurulum gerçekleşdirdiler ertesi gün yayınları izliyebilceğimizi söylediler aradan 14 gün geçdi 4 gün önce aradığımda aboneliğimin iptal edildiği söylendi sebebi ise bulunduğumuz konum desteklemiyor diye test ettirdik konumum bunun 2 3 katını kaldırcak kapesitede ve kontrollerde sorunsuz cıkıyor ve halen beklemedeyim en az 6 şikayet bırakdım geri dönüş sağlanmadı

• TeK DerDimiZ KopMak xD ◄== iSMe TıkLaYıp BeqeNirMisiNiz SaYFayı
    SaYFayı BeqenMeyeNi BüLent eRsoy öPsün İnş..xD

• Kasım Olgunsoy ya akşamları hiç internet alamayanlara ne dersiniz

• Ömer Orhan Bu Ttnet'i Sevmedim.Sozunde durmadı..Hani Yılbaşında Sonra..telefon KKullanma Zorunlulug Kalkacaktı..!! Ticaretin Yolu Dogruluktur..Bu Yolda..Dogruluk Yapmıyorsanız..Bari Yapmayın bu İşi.!!

• Yusuf Can selam

• Kombos Krezgolf haha...napak panpa inanakmı :)

• Raif Kırdar ikisi bir yerdeye başvurdum 2 ay geçti işlem sonuçlanmadı taahhütnameyi de imzaladık bekliyoruz.... üçü biryerdeyi 3 ayda bağlarsınız herhalde.

• Deat Wolf KARDEŞİM TTNET KULANIYORUM İNTERNETİM YAVAŞLIYOR ARASIRA

• Pembe Gül mrb bizde TTNET kullanıyoruz memnunuz ama tlfn faturası netten fazla geliyo tlfnda yok evde nasıl oluyo onu anlamadık daha yeniyiz yardımcı olursanız seviniriz

• Ramazan Bayraktar ey ttnet yetkili firma benim size sözüm dükkanı kapatıp gidin ayıp ya.

• Ayhan Daştan Sevgili TTNET Sizleri Gerçekten Ayakta Alkışlıyorum..
    Kotam Sınırlıydı Parasını Haddinden Fazla Verdim,
    Sınırsıza Geçtim Bu Sefer Yine Haddinden Fazla Verdim,
    Dünyada En Pahalı Benzini Kullandığımız Gibi Dünyada Yine En Pahalı İnterneti Bizler... Kullanıyoruz.
    Tamam Elimiz Size Mahkum Ama Bu Kadarda Yapmayın Be Bizde İnsanız :)

• Okan Sarıbaş en iyi superonline çok iyi bu arada ttnet kullananlar cahil insanlar bu kadarda kazık yemeyn bkn bend ttnet kullanyodum faturalar cok pahalı bide ttnet kafasına göre fiyat belirliyo demedi demeyin.En iyisi süperonline

ilkerb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arada çapkınlık yapan gençler bile var :)

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
mrb bizde TTNET kullanıyoruz memnunuz ama tlfn faturası netten fazla geliyo tlfnda yok evde nasıl oluyo onu anlamadık daha yeniyiz yardımcı olursanız seviniriz

:D:D

mutsuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arada isyan çıkaranları da görür gibi oldum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet 3G mobil modem kullanıcıyım 5012322538 4 gb kotalı interneti kotayı 1.8 gb aştığım için bana extra 75 tl fatura çıkartmışlar .Olur mu BÖYLE Bİ TUTAR ayrıca kapatmak istediğimdede 110 tl extra bi masraf istediler boyle bi fatura olabilir mi bu hangi kanunda var soyguncumu bunlar bundan sonra ben ne telekom dan bi hizmet satın alırım ne de arkadaşlarıma eşime dostuma tavsiye ederim canımızı alacaklar utanmasalar faturama itiraz ediyorum aciliyetle gereğinin yapılmasını arz ederim...

Hakan AKIN
555 683 31 73

yuxel79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok şükür ttnet ten kurtuldum. başka bir servis sağlayıcı kullanıyorum, pek leziz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar, faturalarını kontrol edin tivubu aboneliği adı altında ttnet bütün abonelerine 4 tl fazladan yazıyor ben bunu fark ettim ve geriye dönük olarak tüm paramı geri aldım aldığım günde başka bir firmayla anlaştım, bunun yanında birde mecafe antivürüs programı faturanıza dahil ediliyor denildi hepten çileden çıktım. yazıktır günahtır bu millete herkesten 4 tl fazladan para valla 30 tl geri aldım bir dahada adını anmam...

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ttnet 3G mobil modem kullanıcıyım 5012322538 4 gb kotalı interneti kotayı 1.8 gb aştığım için bana extra 75 tl fatura çıkartmışlar .Olur mu BÖYLE Bİ TUTAR ayrıca kapatmak istediğimdede 110 tl extra bi masraf istediler boyle bi fatura olabilir mi bu hangi kanunda var soyguncumu bunlar bundan sonra ben ne telekom dan bi hizmet satın alırım ne de arkadaşlarıma eşime dostuma tavsiye ederim canımızı alacaklar utanmasalar faturama itiraz ediyorum aciliyetle gereğinin yapılmasını arz ederim...

Hakan AKIN
555 683 31 73

Peki Hakan ilgili Admine ilettik birazdan sana geri dönecek :)

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Superonline vs kullanmayın . TTNET kadar hızlı internet kullanmadım . Kimseyi dinlemeyin , TTNET bir gerçek .

Desem "daşla sopayla " kovalarlar mı acep :D :hammer::dil::thumbup:

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
eeeee arkadaşlar bende ttnet mağduruyum :D ne öneriyorsunuz ki ;)

ciwwii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''‎60 lira para veriyorum internet çok yavaş kendi paramla rezil oluyorum'' Adam sanki türk telekomdan hisse alıyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkes bilgilensin diye yazıyorum temmuz ayında ttnet beyoğlu binasına gittim. Modemimin arkasına bağlı olan telefon için niçin 35 tl gibi bir tutar ödediğimi sordum hani 15 tl ödeyecektim. Oradaki memur telefonunuzu iptal ettirmezseniz sizi bir pakete geçirelim dedi. Hatta imzalı kağıtta aldı. Yalnız konuşursanız para ödersin dedi. Ohhhh dedim tamam zaten normal telefon kullanmıyorum. Bilgilendirmede bu kadar. Sonra ttnettin sayfasından eylülde çıkan bilgisayar kampanyasına başvurdum. Ikkk önüme çıkan şuydu. Siz telekominasyona yeni abonesiniz 6 ay doldurmadan olmaz. nasıl yani 2008'den beri ben nereye aboneyim o zaman. o zaman yalın internet diye birşey yok. telefon alımı mecburi. Sistemlerine baktılar evet şey doğru siz 2008'den beri kayıtlısınız eeee neden kampanyaya katılamıyorum şimdi. Kampanya şartları da aynen şu abonelik yaşı 6 aydan az ttnet aboneleri için 6 ay telekominasyon abonesi olmak yada abonelik yaşı 6 ayın üstünde olan ttnet aboneleri için borcu olmamak. Güzel zaten uyuyorum hatta beyoğlu ttnette böyle düşündü ve bilgisayarı vermek istedi. Ama karşıma telefona 6 aydır telekominasyon üyesi üye değilsiniz çıktı. Ttnete şikayette bulundum 27 eylül 2012 13:18 ttnetten gelen telefon özür dileriz telekomisyonla ilgili zorunluluk sistemden kaldırılıyor. Kampanya şartlarına uyuyorsunuz. Eğer alımda sorun yaşarsanız bizi bilgilendirsinler. Tamam dedim beyoğlu telekoma gittiğimde karşıma yine telefon yeni olarak çıktı. Harcadığım zamanıma mı kızayım yoksa görevliyi ttnetten gelen cevaba güvenerek uğraştırdığıma dmı. ve en önemli kısımda sanırım bu. TTnet müşteri temsilcisini aradığımda 27 eylül 2012 13:18 tarihindeki kaydı istediğimde bana kampanyaya katılabileceğimi söyledi ben ısrarla alamadığımı söylediğimde bana biraz beklememi rica etti. Bekledim ve 28 eylül 2012 saat 16:00 civarında aldığım yanıt arkadaşlar hata yapmış şartlara uymuyorsunuz oldu. Hoş bir gün içinde hatta daikakalar içindeki tutarsız cevaplar. Sözleşmeniz bile tutarsız. TTNETE BAŞKA SÖYLEYECEK CEVAP BULAMIYORUM. yALNIZCA DİYEBİLECEĞİM BERBAT HİZMET. yalnızca sözleşmemin bitmesini bekliyorum. Ona da bir iki ay var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bundan 1 yıl önce ttnetimi kapattırdım ve byanda bulunmama ragman ondan 5 ay sonra kradi kartımdan kesıntı yapıldıgını ögrendım bu nasıl oluyo? dha sonra tkr beyan verdım musterı hızmetlerındekı bayan bundan sonra borcunuz bulanmamaktarıdr demesıne ragmen neden bna sımdık 100 tl borcunuz vardır lutfen bunu ödeyın msajı gelıyo?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arza kesinlikle ttnet'te modemde falan değil, böyle saçma sapan bir sistem görmedim!... Hepsi ezbere konuşuyor.. 6 aydir arzadan dolayi hizmet almadigim halde her ay mecburi gelen faturayi oduyorum keriz gibi, odedigim paralar zehir zikkim olsun ins... Ttnet mi kampanyasi batsin!.

Yalpagan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
(T)üm (T)ürkiyede (N)ah (E)rişirsiniz (T)eknolojiye

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Receiver arızasına gelip bakan olmadı TİVİBU dan. Müşteri hizmetlerine bi küfür etmediğim kaldı. Yine değişen bişey olmadı. En az 5-6 defa aradım. Teknik destek yok tivibu da. Tekirdağ merkezde destek ekibi bir kişiden oluşuyormuş duyduğuma göre. Ve bu arkadaş Çorlu ya da tivibu kurumlarına gidiyordu iki yıl önce ben abone olurken. Bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz. Yeni abone olmayı düşünenler bir daha düşünsünler.

01xÖMERx01

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bizde TTNET Üyesiyiz Fatura Sınırsız 62.50 tl Felan Geliyor... :)