TTNET'ten 12 Mb İnternet Almaya Başladım (Yeni 16 Mb'e Kadar ADSL2+ Tarifesi)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ttnet online işlem merkezine giricem, mail adresimi ve şifremi giriyorum ama sürekli "tek şifre" diye bir sayfa açılıyor ve üyelik bilgileri güncellemeleri yazıyor. varmıdır bilen ?
aynı şey bana da oldu.
tek şifre sayfasında şifremi unuttum kısmına gel. açılan sayfada kullanıcı adı bölümüne @ttmail.com uzantılı posta adresini gir. güvenlik kodundaki rakamları da yazıp "gönder" butonuna bas. sonra da ttmail postana giriş yap. gelen maildeki linke tıkla. açılan sayfada yeni şifreni belirle. sorun çözülür. ama bunun için ttmail kullanıcı adı ve şifreni biliyor olman lazım. bilmiyorsan müşteri hizmetlerini ara. onlar yardımcı olurlar. :)

ben de ttnet destek elemanı gibi oldum. :D

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aynı şey bana da oldu.
tek şifre sayfasında şifremi unuttum kısmına gel. açılan sayfada kullanıcı adı bölümüne @ttmail.com uzantılı posta adresini gir. güvenlik kodundaki rakamları da yazıp "gönder" butonuna bas. sonra da ttmail postana giriş yap. gelen maildeki linke tıkla. açılan sayfada yeni şifreni belirle. sorun çözülür. ama bunun için ttmail kullanıcı adı ve şifreni biliyor olman lazım. bilmiyorsan müşteri hizmetlerini ara. onlar yardımcı olurlar. :)

evet sanki öyle gibisin

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
aynı şey bana da oldu.

Yanlıs bilmiyorsam ttnet artık müşterilerine @ttmail.com vermiyor ? Örneğin bende aynı problemi yaşıyorum . e-posta adresime şifre geliyor giriş yapıyorum fakat hala aynı :(

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Yanlıs bilmiyorsam ttnet artık müşterilerine @ttmail.com vermiyor ? Örneğin bende aynı problemi yaşıyorum . e-posta adresime şifre geliyor giriş yapıyorum fakat hala aynı :(
bilmiyorum. ben 2008 yılında üye olduğumda otomatik açılmıştı mailim. arada sırada kota sorgulama sayfasına girip gelen/giden veri miktarıma bakıyorum. onun dışında kullanmıyorum zaten. :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yok ttmail.com gerekmez arkadaşlar ttnet her yere tek şifre olayını başlattığı için online işlem merkezi penceresini açın her yere o kullanıcı ismi ve şifrenizle giriş yapabilmeniz için yeniden üye olmalısınız... kullanıcı adı herhangibi bir eposta adresiniz olacaktır şifrenizide kendiniz belirleyip üye olup sonra o email adresinize aktivasyon linki gelecek emailinizdn aktive ettikten sonra artık giriş yapabilirsiniz...

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
hala " Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. " hatası deli olucam

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bendede diyorkiii onay butonuna bastıktan sonra....

Secilen paket icin abonenin kampanyasi tanimli degil.

THeRioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hala " Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. " hatası deli olucam

Bana saat 22:00 civarında açılacağını söylediler 444 0 375 den. Umarım sallamamıştır görevli. Bana daha çok vardiyası saat 22:00'de bitecek gibi geldi o operatörün çünkü :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İşleminiz gerçekleştirilmiş dedi , kapadım sayfayı 5dk bekledim modem otomatik res atmadı , bende kendim res attım , hala 1mbit hızdayım , ne zmn geçicek yeni tarifeye bu

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Sizin internet herhangi bir kAmpanyaya dahil veya taahhutlu olduğu için geçiş yapamıyorsunuz
Onu biliyorumda işte o kampanyadan dolayı bi üst tarifeye geçememem beni sinir ediyor yaa... Saçma bişey olurmu öyle şey..

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
İşleminiz gerçekleştirilmiş dedi , kapadım sayfayı 5dk bekledim modem otomatik res atmadı , bende kendim res attım , hala 1mbit hızdayım , ne zmn geçicek yeni tarifeye bu

bende beklemedeyim.. acaba haftasonu diyemi böyle uzun bekliyoruz ?

THeRioN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dslyeni.jpg

Sonunda ben de 16Mbit oldum online sistem çalışıyor. Saniye sürmeden resetledi modem.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben 1 mb tarifeden netlimitsize geçtiğimde internetin 8 mb olması birkaç saat sürmüştü. ama o zaman telefonla tarifemi değişmiştim. online işlemden değil.

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende 16ya gectim ve sonuc aşağıdaki gibi hüsran :S Ttnet ananı saygıyla ve sevgiyle anıyoru(z)m

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
online işlem merkezinden 16mbite geçipte , işleminiz gerçekleştirildi yazısından sonra , modemine res gelmeyip , hala 16mbite geçmeyi bekleyen benim gibi arkadaşlar var mı ?

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Başka forumlarda 100 lerce kisi bekliyor yalnız degilsin

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bende bugün itibariyle geçtim ama daha kullanmak nasip olmadı ihale nediyle şu anda Ankara dayım :D p.tesi aktarırım hız bilgilerini :D

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
birkac saat önce bende gectimde bu santraldeki nöbetci calısanlarla ilgili :D onların bilgisayarına uyarı geliyor su abone vs vs diye işte onlarda yükseltiyorlar ben gördüm :D gittim santrale arkadasın modem desteklimiyordu yeni modem aldık yeniden 8mb yapacaktık 3 vermişlerdi sonra adam bilgisayardan bir kac test yaptı evet destekliyor dedi sonra eline birkac alet aldı milyonlarca desem abartı olmaz ama düzenle yerlestirmişler :D o kablolardan ayarı verdi ve 8mb oldu muhtemelen nöbetci calısan yatıyor :D sabaha yaparlar:)

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bende airties rt-204v2 modem var dün sabah saat 9 da 16 mbps 59 liralık tarifeye geçtim işleminiz gerçekleşti dedi ve sonra internet gitti tekrar gelmedi ... ne yapmalıyım bilmiyorum yardım edebilir misiniz ?

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Dün 21:00 dan beri bekliyorum yeter geçirsinler artık ya.

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Demin bir deneyeyim dedim.
Tuşa bastığım an itibariyle modem resetlendi, herşey 1 dakika içinde gerçekleşti ve Sözde 16MB e geçtim.
Bağlantımı test ettiğimde ise aldıgım en yüksek değer 10MB di.
Sevinsek mi, ağlasak mı ? bilemiyorum ama Güzel şeyler oluyor.. :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Demin bir deneyeyim dedim.
Tuşa bastığım an itibariyle modem resetlendi, herşey 1 dakika içinde gerçekleşti ve Sözde 16MB e geçtim.
Bağlantımı test ettiğimde ise aldıgım en yüksek değer 10MB di.
Sevinsek mi, ağlasak mı ? bilemiyorum ama Güzel şeyler oluyor.. :)

nerde oturduğunu il ve semt olarak belirtirmisin acaba ? Bölgeseler bişeydir belkide bizim geçememiz :/