TTNET'ten 100 Gb AKK'lı 16 Mb Ultranet Plus Tarifesi (Yeni)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
mrb. bugün beni TTnnet'en (444 0 375) aradılar. yaptıkları incelemede geçen aylarda 50 gb AKK'yı aştığımı tespit etmişler.

bunun neticesinde hızım 1 mb'e düşüyormuş. 1 mb çok yavaş oluyormuş! :unsure:

beni bu mağduriyetten kurtarmak(!) için yeni 100 gb AKK'lı 16 mb Ultranet Plus tarifesine geç(ir)meye davet ettiler.

fiyatı da 89 lira(cık)... :huh:

ancak TTNet bir güzellik daha yapıyormuş. :flowers:

24 ay taahüt verirsem aylık ücreti 89 lira yerine 84.90 TL'ye indiriyormuş.

büyük hizmet... :closedeyes:

cevabım tabiki "hayır!" oldu. :angry:

bu TT kendini çok kurnaz sanıyor. :cursing:

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Aynen 100 gb neki üç dört günde biter sonra hızın tekrar 1 mbbit ne anladığın bu işten

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Aynen 100 gb neki üç dört günde biter sonra hızın tekrar 1 mbbit ne anladığın bu işten
ayda 10 lira fark isteseler neyse dicem. şimdiki tarife 64 lira zaten. 20 lira ne yahu? :D o da 24 ay taahüt verirsen. yoksa 25 lira fark :D

ttnetle herşey mümkün. :D

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Arayıp, adam gibi "sizi kazıklamak istiyoruz" deyin bari.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben 1mbps ile
gecen ay 40 GB upload 265 GB download yapmisim.
valla ben de bakiyorum 16mbsye filan gecsem diye ama. nerde iki gunde biter 50GB :p
full limitsiz paketler boyleymis. bunlarda akn yok sanirim . en azindan oyle diyolar.
ttnetinkileri bilmiyorum.
2 yillik sozlesmeyle 6 ayligina %50 indirim var .

2 Mbit Limitsiz 64 TL 35 TL
4 Mbit 82 TL 49 TL
8 Mbit 109 TL 59 TL
16 Mbit 129 TL 69 TL

smilein de cok gicik bi siritmasi var yalakalik yapmis olmayalim :D
ancak aknsiz tarifeler de var gibi . ttnette de vardir mutlaka .

Reaksiyon puanı
0
Müşteri hizmetleriinden kadının biriside bana e-faturaya geçmek isteyip istemediğimi sordu.Neden e-faturaya geçmeliyim dedim.Doğamız için dedi.Ağaçlar kesilmeyecekmiş,doğamızı koruyacakmışız,e-fatura daha hızlı ve pratikmiş vs vs.Şaşırdım ama nasıl edebiyat parçalıyor.Sizin dedim doğanız para,Ağaç değilki dedim.ağaç kesilmesin bahane kağıt masraflarından yırtıp daha çok kazanmak varken dedim.Ne alakası var beyfendi falan filan inter milan.Hayır bilsem o kağıttan kazancakları parayı altyapılarda kullancaklar hemen e-faturaya geçerim.Gerçi onlarda 5 tane türkiye kadar altyapı yapacakparalı varda kullanmıyolar ya orası ayrı

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hm... bu ultranet sinirli ancak "hiperner " yaw uzmani olduk bu isin isimlerini bile ogrendik :p

bu ultranet dediklerinde 1mbps dusme olayi yok gibi alicaksan onlardan al bence. yoksa sana onerdikleri de ayni seymis . :p

Paket Bağlantı Hızı
(Mbps) Aylık Kullanım Kotası
(GB) Aylık Ücret
(TL) Limit Aşımında Birim Ücreti
(TL/MB)
HİPERNET Paketleri 32Mb 10GB 32'ye kadar 10 GB 43 0.009248
HİPERNET Paketleri 32Mb LİMİTSİZ 32'ye kadar Limitsiz 79 X
HİPERNET Paketleri 50Mb LİMİTSİZ 50'e kadar Limitsiz 109 X
HİPERNET Paketleri 100Mb LİMİTSİZ 100'ye kadar Limitsiz 149 X

xlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Müşteri hizmetleriinden kadının biriside bana e-faturaya geçmek isteyip istemediğimi sordu.Neden e-faturaya geçmeliyim dedim.Doğamız için dedi.Ağaçlar kesilmeyecekmiş,doğamızı koruyacakmışız,e-fatura daha hızlı ve pratikmiş vs vs.Şaşırdım ama nasıl edebiyat parçalıyor.Sizin dedim doğanız para,Ağaç değilki dedim.ağaç kesilmesin bahane kağıt masraflarından yırtıp daha çok kazanmak varken dedim.Ne alakası var beyfendi falan filan inter milan.Hayır bilsem o kağıttan kazancakları parayı altyapılarda kullancaklar hemen e-faturaya geçerim.Gerçi onlarda 5 tane türkiye kadar altyapı yapacakparalı varda kullanmıyolar ya orası ayrı

kardeşim haklısın ama bu konuda böyle düşünme cidden tamam ttnet bu işten kar ediyor ama doğamızda bu işten kar ediyor biraz daha duyarlı olmaya çalışalım.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Ah ttnet... İnsanları nasılda kandıp kandırıp mağdur edersin... Tiksiniyorum artık !

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Uydunette var. Tam hiz veriyor. Ama oda cok fiyatli malesef.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
kardeşim haklısın ama bu konuda böyle düşünme cidden tamam ttnet bu işten kar ediyor ama doğamızda bu işten kar ediyor biraz daha duyarlı olmaya çalışalım.

Arkadaşım bunların derdı doğa falan değil, para para.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
100 tl vereyim akk uygulamasınlar..hızımda düşmesin :D

Nyrvana

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu Ttnetin in alternatifi yok mu bu yaz interneti bağlatacağım. Şöyle adam akıllı internete girelim

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'nin nasıl bir alternatifi yoksa TTNet'in de yok... ya sese ya sisi TTnet

nasıl yok? bunu söylerken tarifelere baktın mı hiç?

super online 20Mb/s(..'e kadar diye birşey yok) AKK: 100GB için 64tl istiyo üstelik telefon hattı zorunluluğuda yok... 20mb/s , AKK: 50GB içinde 54tl veriyosun... hala ttnet'in alternatifi yok mu? diyeceksin!

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61

seninki gene iyi beni de aradılar bende faturaları muhasebecime veriyor ve gider olarak gösteriyorum dedim. Müşteri temsilcisi de e fatura olursa gerekirse yazıdan çıktı alırsınız gibisinde saçma salak bir cümle kurdu. Dedim ulan yazıdan çıkan kağıt farklı bir madde mi saçma salak konuşmayın dedin suratlarına kapadım telefonu bir daha arayamadılar :D

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
TTnetin akk siz tarifesi yok heralde akk si yüksek tarifelerden hangisini önerirsiniz iş yeri için?

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dalga geçer gibi hergün farklı bir müşteri temsilcisi arıyor bir daha aramayın dememe rağmen. Bir de utanmadan efendim daha önce arayan başka bir müşteri temsilcisidir diyor. Yahu siz ararken kimi aradınız kimden ne yanıt aldınız kaydetmiyormusunuz da tekrar tekrar arıyorsunuz. Cidden TTNET'deki yöneticilerin IQ seviyesini çok merak ediyorum.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=262256]Uranos[/MENTION]
Mevcut . 8mbit veriyor stabil bir sekilde. Ya 109 yada 119 olmasi gerek sanirim. Aylik.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5

Ya olayın tabi sırrı para'da diğer yandan da istemeden de olsalar birşeyi doğruı yapıyorlar , Kaç ton ağaç kesiliyor şu banka kağıtları faturalar için , türktelekom fatura göndermeyi durdurdu.