TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Demnesia; kusura bakma sana özel mesaj atamıyorum nedense... Amacım sizin mesajınız aracılığı ile TTNet yetkilisinin yapabildiği tek şeyin bu ufacık değişiklik olduğunu göstermekti :)

Hahah tamam anladım :D

Özel mesaj atamamana gelince, belli bir mesaj sayısına ulaşman gerek sanırım.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Merhaba, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede ulaşıp bilgilendirebiliriz.

Teşekkürler.

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

Merhaba, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede ulaşıp yardımcı olabiliriz.

Teşekkürler.

Bu soruların cevabını niye özel olarak cevaplıyorsunuz..Direk cevaplsanız yaaa :) sanki o kadar önemli bişey :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Online işlem merkezi kapalı mı?

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Online işlem merkezi kapalı mı?

3 gündür giremiyorum. Dün bi arkadaş forumdaki yazısında telefonla aradığında da tarifesini değiştiremediğini (limitsiz tarifelerin kapatıldığını) yazmıştı.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
3 gündür giremiyorum. Dün bi arkadaş forumdaki yazısında telefonla aradığında da tarifesini değiştiremediğini (limitsiz tarifelerin kapatıldığını) yazmıştı.

Bizim limitsiz tarifeyide iptal etmişler sanırım, yani telefonuma gelen mesajdan öyle anladım. Bundan sonra 45 yerine 49 ödeyecekmişiz, sanırım 25gb'a kadar 8mblik olan pakete geçirecekler. Bakalım neler olacak.. Ama benim isteğim sorulmadan geçiş yapılması ve yapılabiliyor olması ilginç, belki ben o 4 liralık farkı ödemek istemiyorum?

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bizim limitsiz tarifeyide iptal etmişler sanırım, yani telefonuma gelen mesajdan öyle anladım. Bundan sonra 45 yerine 49 ödeyecekmişiz, sanırım 25gb'a kadar 8mblik olan pakete geçirecekler. Bakalım neler olacak.. Ama benim isteğim sorulmadan geçiş yapılması ve yapılabiliyor olması ilginç, belki ben o 4 liralık farkı ödemek istemiyorum?

Mevcut limitsiz kullananlarda değişiklik yok, zam geldi tarifelere. 1limitsiz 49 lira, netlimitsiz (8 mbit, 25gb) 54,90 lira oluyor.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Mevcut limitsiz kullananlarda değişiklik yok, zam geldi tarifelere. 1limitsiz 49 lira, netlimitsiz (8 mbit, 25gb) 54,90 lira oluyor.

Wuhh, fark açıldı desene. Geçmiş olsun. Bu fiyatlarla bu hizmeti alamayacak duruma gelmek üzereyim, sınırı zorluyoruz, zorluyorlar... :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Online işlem merkezine giremeyen arkadaşlar ttnet her yere tek şifre dönemi başlatmış yani yeniden üye olun eposta adresiniz ve oluşturacağınız şifreyle giriş yapın....

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Sayın TTnet yetkilisi ben 4mbit limitsiz kullanıyorum.Benim ulaşabileceğim hız 12 mbit olarak görünüyordu modemde sonra farkettim ki bu hız adsl1 in ulaşabileceği maksimum hızmış.Bende adsl modunu G.DMT yani ADSL 1 den ADSL2+ ya getirmeye çalıştım ama bi türlü geçmedi.Sürekli G.DMT ile bağlanıyor.Bu santral ile mi alakalı yoksa modem ile mi alakalı?
16 mbit e geçtim diyelim hat kendiliğinden adsl2+ ya geçermi yoksa birinin elle adsl modunu değiştirmesi mi lazım ttnet tarafından?

nick99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın TTnet destek üyesi ;

Bu forumda bot musunuz anlamadım ama sürekli cevaplarınız aynı.Dikkat ettim de bir noktalama işareti bile değişik değil.Bunun söylememin sebebi çözümden yana olmadığınızdır.Geçen seneye nazaran fiyatlar arttı ve hızlar da yerlerde sürükleniyor.Burada verdiğiniz ''destek''adındaki cevaplarınızı biz zaten normal hayatta gerçekleştirebiiyoruz.Bunun için foruma değil basit bir mail adresine mail atmamız yeterli oluyor.Buradaki asıl problem şu,bazı üyelerimiz HIZ'dan ve FİYAT'lardan bahsediyor ve sizin verebilecek olduğunuz cevap yok..Cem Yılmaz'ın reklam paralarını çıkartmaksa amacınız,biz bunu ödemeye razı değiliz.Sizin verdiğiniz hızı basit bir server kiralayarak da sahip olabiliriz.Ama siz Türkiye çapında kurumsal bir şirketsiniz..Ne yazık ki bu tutarsızlığınız gözümüzde kurumsallığını kaybedip kişisel bir ego olmaya başlamıştır.Ayrıca işinize gelmeyen soruları cevaplamıyorsunuz..Madem orada bir yetkilisiniz o zaman ttnet yöneticilerine neden düşük hız,yüksek fiyat politikasını uyguladıklarını sorar mısınız ? Sanırım hepimizin problemi BU..1 mbps gibi hızla siz 49 tl alıyorsunuz.Bunu bir memur maaşına endexlediğimiz zaman saçma oranlar meydana geliyor.Herkes TTnet çalışanı ya da Cem Yılmaz değil.Artık SINIRSIZ kavramını öğrenmenin zamanı geldi sizin açınızdan.Reklamlarda sınırsız deyip KOTA denilen objeyi sıkıştırmaktan vazgeçin artık.Son değinmek istediğim konu ise ; sunduğunuz 8,16 veya 100 mbps hızındaki (32 de geçerli) rakamların amacı başta dosya indirmek içindir.Zaten bir 1 mb'ye de internete bağlanabiliyoruz.Ne tuhaftır ki bu hızı veren TTnet yine bu hızlara kota koymaktadır.Zaten amacı dosya indirmek olan bu hızlara kota koyulması başlı başına bir fantezidir.Şimdi sizlere ve forum üyelerine soruyorum..Madem destek talebi yeri burası O zaman bu yazdıklarıma (eğer işinize gelirse) cevap verebilecek misiniz ? Ya da her zaman ki gibi ttnet'den bana bir link mi atacalsınız ?

Featuring

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın TTnet destek üyesi ;

Bu forumda bot musunuz anlamadım ama sürekli cevaplarınız aynı.Dikkat ettim de bir noktalama işareti bile değişik değil.Bunun söylememin sebebi çözümden yana olmadığınızdır.Geçen seneye nazaran fiyatlar arttı ve hızlar da yerlerde sürükleniyor.Burada verdiğiniz ''destek''adındaki cevaplarınızı biz zaten normal hayatta gerçekleştirebiiyoruz.Bunun için foruma değil basit bir mail adresine mail atmamız yeterli oluyor.Buradaki asıl problem şu,bazı üyelerimiz HIZ'dan ve FİYAT'lardan bahsediyor ve sizin verebilecek olduğunuz cevap yok..Cem Yılmaz'ın reklam paralarını çıkartmaksa amacınız,biz bunu ödemeye razı değiliz.Sizin verdiğiniz hızı basit bir server kiralayarak da sahip olabiliriz.Ama siz Türkiye çapında kurumsal bir şirketsiniz..Ne yazık ki bu tutarsızlığınız gözümüzde kurumsallığını kaybedip kişisel bir ego olmaya başlamıştır.Ayrıca işinize gelmeyen soruları cevaplamıyorsunuz..Madem orada bir yetkilisiniz o zaman ttnet yöneticilerine neden düşük hız,yüksek fiyat politikasını uyguladıklarını sorar mısınız ? Sanırım hepimizin problemi BU..1 mbps gibi hızla siz 49 tl alıyorsunuz.Bunu bir memur maaşına endexlediğimiz zaman saçma oranlar meydana geliyor.Herkes TTnet çalışanı ya da Cem Yılmaz değil.Artık SINIRSIZ kavramını öğrenmenin zamanı geldi sizin açınızdan.Reklamlarda sınırsız deyip KOTA denilen objeyi sıkıştırmaktan vazgeçin artık.Son değinmek istediğim konu ise ; sunduğunuz 8,16 veya 100 mbps hızındaki (32 de geçerli) rakamların amacı başta dosya indirmek içindir.Zaten bir 1 mb'ye de internete bağlanabiliyoruz.Ne tuhaftır ki bu hızı veren TTnet yine bu hızlara kota koymaktadır.Zaten amacı dosya indirmek olan bu hızlara kota koyulması başlı başına bir fantezidir.Şimdi sizlere ve forum üyelerine soruyorum..Madem destek talebi yeri burası O zaman bu yazdıklarıma (eğer işinize gelirse) cevap verebilecek misiniz ? Ya da her zaman ki gibi ttnet'den bana bir link mi atacalsınız ?

Aynen arkadaşım TTnet bu sömürü dugyusuyla bizim sabrımızı yokluyor sanırım.Bir de buna cevap versinde şu sayın yetkili görelim bakalım TTnet mi haklı biz mi
?

b_234x60.gif

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Santrale aynı mesafede, nerdeyse yüzlerce mbps' e kadar hız vaadedilen paketler varken 1 mbps sınırsızdaki aboneler neden 1 mbps hızı görememekte?
Sınırlı "sınırsız" kotalı paketlere geçirebilmek için bir politika mı bu?

WEEKEND

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Netlimitsiz 8 mbps tarifesi kullanıyorum bir yıla yakın zamandır. Hızım hiç 7 mbps nin altına düşmedi. Fakat son bir aydır 2 mbps nin üstüne çıkmıyordu. Mail attım burda verilen ttnet adresine. İki gün sonra bi kadın aradı.

İlk söylediği şey konuştuklarımızın kaydediliyor olduğuydu. :D Sorunumun türk telekomun hızımı 2 mbps sınırlaması olduğunu söyledi ama nedenini ekranında göremediğini söyledi. Burdan gerekli müdahaleyi yapıp hızımı tekrar eski haline getireceğini söyledi. Ben de bir ay boyunca 2 kullanıp yine 8 parası ödemek zoruma gidiyor. Bu ayki faturamı 50 lira kesecek kadar terbiyesiz bi şirket değilsiniz dimi dedim, yapacak bişey yok dedi. :D Fazla ödediğim tek kuruşumu size helal etmiyorum dedim ve kapattım. Hızım şuan 8 mpbs..

Demekki birileri kafalarına göre bişeyler yapıyor.

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bende airties rt-204 marka modem var dün sabah saat 9 da 16 mbps 59 liralık tarifeye online işlem merkezi ile geçtim işleminiz gerçekleşti dedi ve sonra internet gitti tekrar gelmedi ... yardımcı olabilir misiniz ?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ben ve kardeşim inşallah evdeki telefonu ve neti kapatıyoruz, gözün aydın ttnet biz uçtuk sen uçmaya devam et, haram olsun o verdiğimiz paralar boğazında kalır inşallah

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende airties rt-204 marka modem var dün sabah saat 9 da 16 mbps 59 liralık tarifeye online işlem merkezi ile geçtim işleminiz gerçekleşti dedi ve sonra internet gitti tekrar gelmedi ... yardımcı olabilir misiniz ?

Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ne güzel destekmiş bu ya!! Herkese aynı cevap tel ve adsl numaranı gönder size ulaşalım. Böyle yardımı bende yaparım :D Forumda versene direk cevapları madem sdn üzerinden destek veriyosun.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Ne güzel destekmiş bu ya!! Herkese aynı cevap tel ve adsl numaranı gönder size ulaşalım. Böyle yardımı bende yaparım :D Forumda versene direk cevapları madem sdn üzerinden destek veriyosun.

bu arkadaş bot herhalde hep aynı cevabı veriyor :D

fatih2012

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Onu bunu bilmem ama SDN FORUM bir an önce TTNET boyunduruğundan kurtulmalı, el ve ayaklarındaki TTNET PRANGALARINI kırmalıdır.:hammer: Herşey mi para olmuş yahu! Hayatımızı karartan, her haneden her ay 60-70 TL belki daha fazla para alan ve İLİĞİMİZİ KEMİĞİMİZİ SÖMÜREN bu sözde internet servis sağlayıcısının hizmet görünümlü reklamlarına daha fazla katlanamıyorum. Geçen gün Fizy kapatıldı bu gün "yasal müzik portalı" sloganıyla TTNET 'in reklamı var SDN 'de. Bu ne fırsatçılık. Canım shiftdelete.net 'im gel vazgeç bu sevdadan.:flowers: TTnet reklamı alma demiyorum ama bu kadarına da gerek yok bence!!

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
acaba sdn'nin yeni müşteri çekme kampanyası mı ?

Featuring

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sdn de ttnet konusu görmek dahi artık canımı sıkıyor...Göz göre göre kandırılıyoruz ve bide çok iyi hizmet yapıyorlarmış gösterisi gibi bir de ttnetdestek artık sdnde diyorlar..ayıptır yazıktır....!

fatih2012

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada.com, Microsoft, Vodafone gibi markalardan reklam alabilen SDN 'nin TTnet 'in reklamlarına ihtiyacı olmamalı. TTnetin soygunlarından ötürü insanlar Haklı olarak TTnet 'i bu forumda görmek istemiyor. Haksız mıyım?

Punisher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sırf bu konuyu gördüm ve üye oldum. Benim şöyle bir sorunum var yaklaşık 3 yıldır ttnet kullanıyorum 1 ay bile faturalarımı aksatmadım santrale yakınlğın 600-700 metre 3 yıldır son sürat hız alıyordum yaklaşık 2-3 hafta önce arıza kaydı yaptırdım daha sonra internetimi 2 mbite sabitlediler. defalarca aramama rağmen santral modem altyapı bahene edildi. çevremdeki herkes son sürat hızdan faydalanırken ben 2 mbit hızla internet kullanıyorum. ve sürekli kampanyalar için aranıyorum. TTnet teknik destekteki çalışanlar sorunumu dinlemeden direk suçu altyapıya modeme santrale atıyorlar ve derdimi dinlemiyorlar bu durumdan çok rahatsızım zaten yüksek ücret ödüyoruz bari internet hızımızı kullanalım. yetkililerden yardımcı olmalarını bekliyorum

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Hepsiburada.com, Microsoft, Vodafone gibi markalardan reklam alabilen SDN 'nin TTnet 'in reklamlarına ihtiyacı olmamalı. TTnetin soygunlarından ötürü insanlar Haklı olarak TTnet 'i bu forumda görmek istemiyor. Haksız mıyım?

haklısın da para konuşuyor işte yapacak bir şey yok.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Bence ttnetdestek yakında forumu terk eder :D O üyelere değil, üyeler ona destek veriyor gibi sanki :)

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sırf bu konuyu gördüm ve üye oldum. Benim şöyle bir sorunum var yaklaşık 3 yıldır ttnet kullanıyorum 1 ay bile faturalarımı aksatmadım santrale yakınlğın 600-700 metre 3 yıldır son sürat hız alıyordum yaklaşık 2-3 hafta önce arıza kaydı yaptırdım daha sonra internetimi 2 mbite sabitlediler. defalarca aramama rağmen santral modem altyapı bahene edildi. çevremdeki herkes son sürat hızdan faydalanırken ben 2 mbit hızla internet kullanıyorum. ve sürekli kampanyalar için aranıyorum. TTnet teknik destekteki çalışanlar sorunumu dinlemeden direk suçu altyapıya modeme santrale atıyorlar ve derdimi dinlemiyorlar bu durumdan çok rahatsızım zaten yüksek ücret ödüyoruz bari internet hızımızı kullanalım. yetkililerden yardımcı olmalarını bekliyorum

Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...