TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
tüm üyelerden biraz daha yapıcı olmalarını talep ediyorum.

bakın firma, kendi markası ile forumumuzda. bundan daha iyi bir platform olamazdı herhalde ;)

o nedenle herkes elini taşın altına koysun ve en iyiyi bulmak için zaman harcayalım.

edit: seçimler yaklaşıyor, konuşma tarzımdan mesajı almışsınızdır herhalde :D:D:D

yapıcı olmayan ttnet'in ta kendisidir.
indirim beklerken zamla karşılaştık nasıl olurda hala yapıcı olmamızı istersiniz
ttnet bana bir adım atsın ben ona on adım atarım
ama nerdeee!

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Söylenecek pek bişey yok bu konudaki son sözü bütün arkadaşlar adına ben söyliyim....

PADİŞAHIM ÇOK YAŞA....!!!

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Göreceğiz bakalım ne kadar sürede cevap alacağız. TTnetin hangi işi doğru ki bu düzgün çalışsın. Anca köle taciri gibi yaklaşsın insana anca deli gibi fiyat artırsın nede olsa milletin eli mahkum. Ah ulan gelmedi ki şu fiber internet anında kapatayım ah ulan ahhhhhhhhh. Senin servisini de hizmetini de fiyatınıda.....

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Benim merak ettigim nerdeyse son 2 aydır öğlen aksam arası yurtdışı yurtiçi felaket yavaş niye bu hizmet veremediginiz süreyi faturadan düşmüyorsunuz?

Kusura kalmayın ama sizinkisi göz boyamak başka sorunlarımız umrunuzda bile değil

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hani nerde yardımcı eleman kaç dakika oldu niye dönmedi.Demeki tırışkadan teyyare selam söyle o yare hesabı mevcut bu hizmette. Yatıyor mu acaba ?????

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Böyle servis sağlayıcısının varya ta. Sitesinde 2011 ocak ayı ile paket geçişi 2 ve 1mb sınırsızlar için kalkıyor yazıyor. biraz önce 25 dakikalık bir bekleme süresi sonunda ulaştğım eleman sistemsel olarak kpatıldı artık geçiş yapamıyoruz diyor eyyyyyyyyy telekom moderatörü hadi çöz sorunumuzu görelim. Nerdesin ey telekom moderatörü ???**

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
bütün internet alemindeki tepki mesajlarını toplasan ttnetin serverinin yoğunluğunun en büyük paya sebep olan nedenler içerisindedir ona rağmen akıllarını başa devşirmiyorlar :D

işte yeni slogan;
TTnet dalgalı internet :D

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bende şöyle bişey sormak istiyorum mesela yılbaşından sonra şöyle tarifeler olacak deniyordu....

16mbps kadar limitsiz 50gb kotalı 60tl gibi fiyat

Hani bu tip tarifeler olacak deniyordu neolduda vazgeçildi....
o tarife var aylık 59 tl

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim merak ettigim nerdeyse son 2 aydır öğlen aksam arası yurtdışı yurtiçi felaket yavaş niye bu hizmet veremediginiz süreyi faturadan düşmüyorsunuz?

Kusura kalmayın ama sizinkisi göz boyamak başka sorunlarımız umrunuzda bile değil
aynen katılıyorum ttnetin yeni sloganı fahiş fiyat 0 hizmet

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar koyun gibi bunların rezilliklerine gözmü yumucaz. bir şekilde toplanıp tepki gösterilmesi lazım bu duruma. nerede olduğu bile belli olmayan bir temsilciye çemkirerek elimize ne geçecek ki sonuçta onların elemanı

KadirAtes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Temsilci falan hikaye oldu. Tek söylediği bize mail atın. Sanki biz bilmiyorduk bunu :D Buradan anlaşılıyor ki, ttnetin hizmetini kimse sevmiyor, herkes şikayetçi ve ttnetinde kullanıcılarına ne kadar önem verdiği ortada.... daha çıkıp kendi kampanyalarını savunamıyorlar, sorulara cevap veremiyorlar.... Bizi bunlara mahkum edenlere yazıklar olsun... Alternatif bir internet servis sağlayıcısı olduğu gün TTNete veda ediyorum.

Ek olarak ;
Adil kullanım olayınada sinir oluyorum. banane kardeşim diğer kullanıcının internet hızından...
O benim sorunum değil sizin sorununuz. Altyapınızı geliştirin.

Featuring

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayıp ayıp,bukadarı da olmaz.Şu zam olayına fena kıl oldum.Hadi en azından bıraksaydınız eskisi gibi takılsaydık.Zaten 15 gb den sonra kota düşmüyordu neymiş efendim bi de 25 gb çıkarmışlar...Adamlar kota yükselterek fiyat arttırıyorlar ya :thumbdown: Bu neee...100 gb kota olsa 500 TL mi olacak,sanane bizim içerik indirmemizden ttnet...aklı sıra korsanı önleyecekler..İndiren adam 1 mbit ile de 512 kbps ile de indirirr sen hiç merak etme...

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
o değilde internetimizde sıkıntı olursa biz mail i nasıl gönderecez ki bu yetkili kişiye anlamadım?

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8

Featuring

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen; seçim öncesi bu fırsatı kaçırmamız lazım..Ne yaparlarsa seçim öncesi yaparlar..Çökünnn :D Veya sitesini mi hacklesem napsam kocaman böyle bi yazılı index mi atsam :D

Destek veriyorum sitesini çöktür,fiyakalı küfür dolu bannerini ben yapucam :D Anasayfaya koyarsın :D ...

ilhanseven1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın TTNETDestek;
6 ay önce 2 yıllık taahhütte bulunarak 1mbit sınırsız internet almıştım. Yeniyıl zammı ile gerçekten moralim bozuldu. Aşağıdaki maddeye dayanarak hiç bir ücret ödemeden sözleşmeyi bozabilirmiyim.

TTNET Abonelik Sözleşmesi:
5.25. Teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle, işbu Sözleşme'nin hükümleri TTNET tarafından ABONE'ye 1 (bir) ay öncesinden ve yazılı olarak bildirilmek koşuluyla, tek taraflı olarak değiştirilebilecektir. ABONE'nin, yapılan maddi değişiklikleri uygun görmemesi halinde, o zamana kadar birikmiş borçları dışında hiçbir sorumluluğu olmaksızın, Sözleşme'yi tek taraflı olarak feshetme hakkı vardır.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Sayın TTNETDestek;
6 ay önce 2 yıllık taahhütte bulunarak 1mbit sınırsız internet almıştım. Yeniyıl zammı ile gerçekten moralim bozuldu. Aşağıdaki maddeye dayanarak hiç bir ücret ödemeden sözleşmeyi bozabilirmiyim.

5.25. Teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle, işbu Sözleşme'nin hükümleri TTNET tarafından ABONE'ye 1 (bir) ay öncesinden ve yazılı olarak bildirilmek koşuluyla, tek taraflı olarak değiştirilebilecektir. ABONE'nin, yapılan maddi değişiklikleri uygun görmemesi halinde, o zamana kadar birikmiş borçları dışında hiçbir sorumluluğu olmaksızın, Sözleşme'yi tek taraflı olarak feshetme hakkı vardır.

daha ne duruyorsun :)

djmemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk Telekom - TTnet

Herkesçe biliniyor ki bunların internet hizmeti beş para etmez.
1- Peki çok yüksek gelir elde ettikleri halde neden işlerini düzgün yapmıyorlar?
2- Neden vaadettikleri hizmeti yerine getirmiyorlar?
3- Bu kadar memnuniyetsizlik olduğu halde abuk subuk tarifeler çıkarıp neden bir de zam yapıyorlar?

Daha istanbulda sağlıklı 1 Mbps hız alamayan yerler var.
4- Neden mevcut sorunları çözmeden göz boyamak için bir de 100 Mbps hız vaadediliyor?

5-İnternet kullanıcıları sürekli olarak kendi hattındaki sorunlarla, sıkıntılarla boğuşurken yetkililer neden bunları çözmeyip reklam peşinde koşup ''İyi hizmet sunuyoruz'' süsü veriyorlar.

Peki bu RAHATLIK nerden geliyor ?

Biz internet kullanıcısı olarak bu soruların cevaplarını doğal olarak merak ediyoruz ve bu derece rahat olmalarına bir anlam veremiyoruz.

Bence hepsinin cevabı bu şirketi kiralarken yapılan sözleşmenin içerisinde gizli.Tekelcilik bitmeden sorunların çözüleceğini sanmıyorum.
Tek çözüm aboneliği iptal edip iyi kötü demeden diğerlerine geçmek.Ancak ozaman sorunlar bir nebze de olsa düzelecektir.Çünkü bu kadar paragöz bir şirket para kaybına kesinlikle tahammül etmez ve doğal olarak kendine çeki düzen verecektir. Saygılar...

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
TTnet Online İşlem Merkezi'nden neden işlem yapamıyoruz? Tarife değişiklikleri yılbaşından önce neden kapatıldı?

KadirAtes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın TTNETDestek;

Aynı durum benim içinde geçerli... Bu konuyu bir avukata danışmak lazım.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sayın TTNETDestek;

Merhaba, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede ulaşıp bilgilendirebiliriz.

Teşekkürler.

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

TTnet Online İşlem Merkezi'nden neden işlem yapamıyoruz? Tarife değişiklikleri yılbaşından önce neden kapatıldı?

Merhaba, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede ulaşıp yardımcı olabiliriz.

Teşekkürler.

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43

---------- Post added at 15:40 ---------- Previous post was at 15:37 ----------

Merhaba, size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını özel mesaj ile gönderirseniz en kısa sürede ulaşıp bilgilendirebiliriz.
Teşekkürler.
Bu arkadaşın gerçek olduğu bile şüpheli baksanıza yazdığı cevap hep aynı, bot gibi :D

KadirAtes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arkadaşın gerçek olduğu bile şüpheli baksanıza yazdığı cevap hep aynı, bot gibi :D

yanılıyorsun bence :D birincide en kısa sürede ulaşıp bilgilendirebiliriz demiş ikincide en kısa sürede yardımcı olabiliriz demiş :D bunlar çok farklı cevaplar ama :D

Demnesia; kusura bakma sana özel mesaj atamıyorum nedense... Amacım sizin mesajınız aracılığı ile TTNet yetkilisinin yapabildiği tek şeyin bu ufacık değişiklik olduğunu göstermekti :)

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
:D ya siz TTNETDestek adlı arkadaşı deli edeceksiniz. valla ya. adam görevli çalışan arkadaşlar. ttnetin sahibi veya ortağı değil. biraz daha sakin. gelen vuruyor, giden vuruyor. böyle giderse garibim fazla dayanamaz. hemde kul hakkı olur.

gerçekten teknik sorun ve diğer abonelik işlemleriyle ilgili aksaklıklara dönüki iyi hizmet veriyorsa mesele yok. çünkü adam çalışan. verilen görev bu. bunun yerinde bizde olabilirdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...