TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metin06ank

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bugün beni aradılar sosyal medyaya bilmemneye filan ping sorununuzu yazmışsınız dedi bende evet heralde shiftdelete de yazdım dedim halbüki sonradan aklıma geldi donanımhaber ttnet sayfasına yazmıştım :D:D şimdi bi baktım bu olay karşıma çıktı :D

madem bu yazdıklarımızı okuyorsunuz şurdan cevap vereyim

bizim en büyük 2 sorunumuz var

1. çoooooooooooook pahalı (2011 senesine giriyoruz bide utanmadan iyice zam yapıyorlar)
2. çooooooooooook yavaş paranın karşılığını hak etmiyorlar

ttnetdestek adındaki moderatör ttnette destek hattında çalışan biri sanırsam ve bizim bu sorunlarımızı çözücek bir yetkili olduğunu düşünmüyorum ! :hammer::hammer::hammer:

sadece sdn ye boşuna para bayılmışsınız ....

Name

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki o zaman başlıyorum ;

Benim net sürekli yavaşlıyor ve hatta kopuyor ! Ne hikmetse ne zaman Ttnet çağrı merkezini arasam hiç bir problem yok ! Enteresan değilmi ? Orada çalışan arkadaşlara saygısızlık olmasın ağzımdan birşey kaçmasın diye aramıyorum. TTnet in verdiği hizmet çok kötü Ülkenin en büyük kuruluşunun verdiği hizmet buysa vah ki vah.

Gel gelelim TTnet destek arkadaşımıza , Kardeş bu benim sorunlarım çözülecekmi hele sen onu söylesen ? Yani kısaca ben verdiğim paranın karşılığı olan hizmeti ne zaman alacağım ? Yoksa hiç bir zamanmı ? Yok bilelimde birazda başka firmalardan kazıklanalım TTnet zevk vermiyor artık ;)

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
astronomik rakamlarla kotalı internet... 3 gün sonra sosyal medyadan da çekilir ttnet. Demedi demeyin.

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle sözkonusu uygulama ve görevlendirme hakkında bende pek bir şey anlamadım. (35 yaşında ve çok uzun saatlerdir uyumamış biri olarak diğer arkadaşlardan fazla mazeretim var.. :closedeyes: )
Anlayabildiğim kadarı şu: Bu arkadaş TTNet le olan sorunlarımızda ve sorularımızda bize yardımcı olacak. Yani özel mesaj yazacağız ve o bize aracılık yapacak..

İyi de 444 lü telefon numarası arandığında en fazla 10 dk bekletildikten sonra bir müşteri temsilcisi "iyi günner, TeTeNet, ben Zebercet, nasıl yardımcı olabilirim!" diyor zaten. Ve ben "tamam" demedikçe de telefonu kapatmıyor.
Bu arkadaşla olan diyaloğumuz nasıl olacak? Biz mesaj yazacağız, o bize dönecek ve soru soracak, biz tekrar mesaj yazacağız filan gibi mi?
Eğer böyleyse Paul Doany boşuna bir kişi daha istihdam etmiş demektir. (Veya Hakkı Alkan)

Bir öneride bulunayım:
Sdn anasayfasında TTNet için bir bannerlik yer ayırılsın. Burada görevli arkadaş anlık mesajlaşma şeklinde sorulara cevap versin ve/veya tek-des yapsın.
Diyeceğim ama koskoca TTNet böyle bir uygulamayı yapamıyor kendi sitesinde. Sdn için fazla lüks kaçabilir..

Buraya kadar ki bölüm tamam..
Gelelim finale:
Alışveriş merkezlerinde veya kalabalık meydanlarda standlar olur. Bankalar, cep telefonu operatörleri filan.
Sözkonusu banka veya cep telefonu şirketiyle sorununuz olabilir. Banka size kazık atmıştır veya filanca operatör sizi öpmüştür.
Ama yukarıda anlatılan standda görev yapan gencin yakasına sarılıp sinkaflar mısınız? Hayır.. Çünkü o ana şirketin görevlendirdiği zincirin son halkası biridir sonuçta, ekmek parası derdine oradadır..

Sdn'deki yeni arkadaşa da o mantıkla bakın.. TTNet hepimizi şu veya bu şekilde öpücük yağmuruna tutan bir firma. Ama bu arkadaşın suçu yok.
Bazı mesajlarda geçen "küfretmek vs." gibi davranışlar hem genç arkadaşlarıma yakışmaz, hem de bunları yeni görev almış arkadaş haketmemiştir. (Adı Muhammed Hariri veya Paul Doany değilse.. :biggrin: )

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Kim cesaret edebilir ki? Adam moderatör ve IP'leri görebilir :D Göremezse bile yönetimden ister ve alır :D

buraya gelsin direk yüzüne de söylerim, müşteriyim ben
ip ile kim uğraşır
milletin sorununu çözemeyen adam ip adresini bulmakla uğraşacaksa çeksin gitsin.

bu arkadaş kaldıramayacağı yükün altına giriyor

evet internet çok pahalı ve yavaş bu sorunu çözebilirmisin sevgili ttnetdestek ???

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
45tlye 20mbit hız ne zaman alıcam onu söylesin bana :D

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Gerçek limitsiz in bitmesiyle ttnet te benim için bitti. Daha uygun fiyata daha yüksek hızda gerçek limitsiz veren bir firma bulursam ona geçeceğim.

Evde 3 tane pc var, illa film download etmek şart değil. İş yerindeki yedeklerimi her gün eve indirmem gerekiyor, sürekli online oyun oynayan babam ve kardeşim var. Vitaminden sürekli olarak ders çalışıyorlar, tivibu kullanıyoruz vs.. vs.. 100gb gerçekten çok yetersiz kalıyor, en azından 250-300gb lık bir tarife olmalıydı. Parasını verseniz bile yok şu an.. Çok saçma.

kadere61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burda bile ttnetdestek kendini belli ediyor :D saçma sapan cevap ve geç cevap verme özelliği.özel dersmi veriyorlar bunlara acep?

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hey TTnet..
Ben haziranda adres değişikliği yapacam..Hala Hızım 8MB Tamamen Sınırsız bir şekilde koruyabilir miyim?¿
İşin hayırlı olsun cevabını bekliyorum.

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
son 6 aydır net hızım hiç yükselmedi 8 mbit parası ödüyorum + 3 tl çıkıyor sürekli şuanda 1 mbit te seyrediyor onada 1 mbit denirse

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Sorunlarınız için yeni başlık açabilirsiniz arkadaşlar.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bu ttnet görevlisi arkadaşın allah yardımcısı olsun:)

Sanal bir linç girişimi olursa kurtarmaya çalışırız.Senin ttnet çalışanı olduğunu unutup ,seni ttnet sananlar var:D

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Bu ttnet görevlisi arkadaşın allah yardımcısı olsun:)

Sanal bir linç girişimi olursa kurtarmaya çalışırız.Senin ttnet çalışanı olduğunu unutup ,seni ttnet sananlar var:D
ttnet'i temsil ettiğine göre tabi ki ttnet muamelesi yapılacak bunda bir yanlışlık yok ki !

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dün gece netim koptu geldi bir baktım ekrana TTNET dedim burda'damı =)

Netinize sahip çıkın diyor şifrenizi paylaşmayın vs

Bu arada biraz önce online işlemlere göz atimd edim tarifelere bakcaktım

Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Gördüm adamlar çalışıyor ama bize karşı =)

Bu arada hayırlı olsun @ TTNET

alpay29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beş sayfa ilerlemişiz en ufak bir açıklama yada yorum yapılmamış...
ee...temsilci arkadaşımız yaz birşeylerde bu kadar yorumcunun merakını gider....

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Ttnet destek bu 2011 internet zamları hakkında açıklama bekliyorum neden zam yapıldı diğer internet servis sağlayıcıları zam yapmazken ttnet neden zam yaptı sebep nedir.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar o kadar soru sormuşlar ama ttnet sorumlusundan tık yok.şimdiden ne kadar iş yapacağı belli oldu. bildiğimiz ttnet,esiyor gürlüyor ama bir türlü yağamıyor.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
TTNET 'in Şu 2011 Zammından Dolayı O Kadar Ateş Püskürüyorum ki Anlatamam Biz Dahada Ucuzlar Diye Beklerken Zam Haberi Geldi

Birde Telefon Sabit Ücreti Ödüyoruz

Harıl Harıl Alternatif Arıyorum . Nasıl Bir Düşünce Tarzıdır Bu Dünyanın En Pahalı İnternetini Kullanıyoruz Ayrıca Sabit Hat Kullanmak Zorundayız Ve Hala Zam Yapabiliyorlar ! Olacak iş Değil Yaa ! Bir Şirket Bu Kadar mı Vampir Olur ....

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dostum vampirlere hakaret etme :D Ttnetin yanında vampir masum kedi gibi kalır :D:D

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Başka bir forumdan biri facebook/ttnet sayfasının ve ttnetdestek@ttnet.com.tr mailinin gerçek olup olmadığını müşteri hizmetlerine sormuş.Ancak böyle bir hizmetimiz yoktur TTnet sitesindeki iletişim bölümünü kullanarak iletişime geçin demişler.Bana bunu açıklar mısınız acaba?

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
İçinde TTNet geçen her durumda bir belirsizlik, bir tutarsızlık var. Baksanıza, dk. 1, gol 1. Adminimiz forum üzerinden diyor, TTNet mail gönderin diyor, pesi ordan sizi yönlendirecek diyor. Kısacası sırf reklam, sırf hava olsun diye ağzı olan konuşuyor. :wink:

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
İçinde TTNet geçen her durumda bir belirsizlik, bir tutarsızlık var. Baksanıza, dk. 1, gol 1. Adminimiz forum üzerinden diyor, TTNet mail gönderin diyor, pesi ordan sizi yönlendirecek diyor. Kısacası sırf reklam, sırf hava olsun diye ağzı olan konuşuyor. :wink:

aynen katılıyorum
zaten bu kadar insanın işi tek bir kişiye kaldıysa vay halimize
bu işin olmayacağı en başından belliydi, biraz düşünen bir insan bunu farkedebilir.
kaldıramayacağınız taşın altına girmeyin sayın SDN+ttnet
tamam güzel işler yapmaya çalışıyorsunuz ama para için riske girmeye değmez
bi bakmışsınız sdn diye coşan kalabalıktan eser yok. naçizane tavsiyemdir ister dinlersiniz isterseniz sende kim oluyorsun diyebilirsiniz (daha önce örnekleri olmuştu aranızda eleştiriye kapalı burnu havada moderatorler var )

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Olmayan ne arkadaşlar? Bismillah dün bir bugün iki.. Bu kadar ön yargılı yaklaşırsanız tabi ki verim alamazsınız.Yani alsanız bile alamadığınızı düşünürsünüz. Bu ne peşin hükümlülüktür. Sakin olun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...