Ttnen hızım düştü şikayet ettim kesildi

Bu konuyu okuyanlar

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
benimde başıma benzer bir şey geldi aradım durumu izah ettim 2 mbit geliyordu 4 çıkarttılar dedim hala düşük 1 ay boyunca haftada 2 kez aradım en sonunda taktik değiştirip burası bir işyeri aynı anda 4 kişi nete çıkamıyoruz gibilerinden konuştum işte uzak masaüstü bağlantısı kamera kontrol sistemlerinden girdim çıktım C=
telefondaki bayan modemi kapatıp tekrar açın dedim hızım ilk ay 8 mbitti şimdi ise 10 -12 mbit arası gidip geliyor her ay 100 gb gibi kotayıda aşıyorum daha dur durak diyen yok bakalım nereye kadar C=

ali61tsts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son bi kaç gündür internet gitti resmen çöktü internetim adamlar parayı alırken eksiksiz alıyorlar ama gel görki internetin haline resmen google ye bağlancam 10 saniyede açılıyor google

hellboyzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teknik destek istediğimiz elemanlar son derece bilgisiz ve konuya hakim olmayan kişiler çıkabiliyor. Ben o yüzden artık aramayı bıraktım :)

fortunasuper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüketici şikayeti bildirim sisteminde bakım çalışması bulunmaktadır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben aradım İnterneti kapattılar bir gün sonra tekrar açtılar sonuç aynı :D

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu AKK olayından sonra internette sayfalar çok yavaş yükler oldu. Haber okumak için haber sitelerine giriyorum ama sayfalar geç yüklendiği için okuyamadan kapatıyorum.

Allah belanı versin TTNET. Ödediğim paralar haram zıkkım olsun.

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
amacın ne la titinet,bastırcaksınız orayı vurduracaksınız oğlanları canlandıracaksınız ölüleri hea :D :D

gizemlilord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
TTNET' benden çekeceğin var açıklarını arıyorum bana dün geceden beri yaşattığın ve halende yaşatmakta olduğun sorunlardan dolayı. Bir avukat olsa idim seni batırmak için ömrümü verirdim uyuz TTNeT:

Bugün ki en yüksek hızım inanılır gibi değil 3 Mpbs 'nin bile altında bir hız: ( Kota aşmadım yarısını bile yememişim kotanın :( )

7wh.png

Son mesajlar