Tekel bayileri isyan etti: Salgın bahane, dertleri alkol karşıtlığı

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Devletin kurumuna değil, SÖZCÜ'ye dert yanıyoruz, medyaya dert yanıyoruz, derdimizi yönetene değil halka anlatıyoruz. :(

0M42

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Çok yerinde olmuş içmesinler o zıkkımı. Alkol kötülüklerin başıdır boşuna denmiyor nerede bir kapkaç var, tecavüz var, şiddet var, cinayet var, usulsüzlük var, kumar var alkol orada... Edebiyle içen illaki vardır ama kurunun yanında yaşta yanar bu dünyanın kanunu bu.. Umarım ülkeden silerler alkolu...

Hatta sigara içinde böyle ciddi bir kısıtlama getirseler keşke.

Reaksiyon puanı
6,381
Vay be bir çok insanın zararı ne ki. Bira satan insanların cirosu yarı yarıya düşmüş bunu nasıl fark etmedik önceden? Bu nasıl olabilir ya? Ya insanlar şu zor zamanlarda sağlığa zararlı bir şeyi nasıl içemez?

Gerçekten inanılır gibi değil. Yaşam tarzı bu. Tüm kafeler, restoranlar, dükkanlar, okullar kapatılmalı. Ama bu bir yaşam tarz olduğu ve tekel bayileri büyük zarara girdiği için tekel bayileri kapatılmamalı.

Cidden şu tekel bayilerinde çalışan en az bir kişinin sosyal medyada korona var diye orası burası kapatılsın yazdığına eminim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
böyle yasaklansın kapansın derseniz insanlar inadına daha çok içerler zararlarını anlatın ...
gerç, 3 günlük dünya der gene içer.
ben kullanmıyorum...

0M42

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Onu içen insan zararlarını senden benden daha iyi bilir.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sözcü ve tekel bayi :)? Sözcüye gelesiye okudum sonrasını atladım.
Tekel bayileri de ötekilerden farksız, ayrım yapamayız. Ama yaşı yetenler bilir değil mi ?
Herkesin istediği saatte dükkandan çaktırmadan içecek çıkarttığı kankisi vardır. Öte yandan kapanan dükkanda sadece kendilerinin değil sonuçta, tüm dükkanlar sıkıntıda. Sebep ile es geçiyorum bu başlığı.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ya bu alkole gelen zamlar satışları düşürmüştür bu pandemi döneminde de iyice içe gömülünce adamlarda patlamış gibi. Yoksa herkes zararda. Bakkalıda marketide nalburuda.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Konu neyse de gündem bölümündeki kız arkadaşlara noldu? Bayadır feminizm haberleri yok iyilerdir İnşallah.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Konu neyse de gündem bölümündeki kız arkadaşlara noldu? Bayadır feminizm haberleri yok iyilerdir İnşallah.
Alıştın galiba :) Başka başlıklarda aradığına göre :p

Onlar istenen verime ulaşamadılar sanırsam. Başka yüzler var videolarda, onları gördüğümü şahsen bende hatırlamıyorum.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Alıştın galiba :) Başka başlıklarda aradığına göre :p

Onlar istenen verime ulaşamadılar sanırsam. Başka yüzler var videolarda, onları gördüğümü şahsen bende hatırlamıyorum.
Başka yüzler var videolarda derken? Haber başlıklarını mı kastettiniz.Nereye yazayım bilemedim görkem kankaları ya belki biliyordur:)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Videoları takip ediyorum ben, komşuya açılan pencere gibi çünkü :) Videolarda yeni bayan yüzler var. Velhasıl onların stajı bitti, yenileri geldi diye düşünüyorum. Yada renk tutmadı başkaları deneniyor denebilir belki.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Videoları takip ediyorum ben, komşuya açılan pencere gibi çünkü :) Videolarda yeni bayan yüzler var. Velhasıl onların stajı bitti, yenileri geldi diye düşünüyorum. Yada renk tutmadı başkaları deneniyor denebilir belki.
Aa cidden mi youtubedalar mı? Ben yazılı kısımdayım sadece.Arada hakkı alkan ve genç bir arkadaşı görüyorum adınıda bilmiyorum onun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ee videodaki arkadaşlardan kimse burda yok ki? Furkanmış o genç arkadaş.Seda ve sevde diye iki bayan var onlarda yok forumda.Bence ofisle forum farklı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Aa cidden mi youtubedalar mı? Ben yazılı kısımdayım sadece.Arada hakkı alkan ve genç bir arkadaşı görüyorum adınıda bilmiyorum onun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ee videodaki arkadaşlardan kimse burda yok ki? Furkanmış o genç arkadaş.Seda ve sevde diye iki bayan var onlarda yok forumda.Bence ofisle forum farklı.
Furkan Karaca o kardeş.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Siteden de kazanç sağlıyorlar elbet ama büyük potansiyel kesinlikle youtube ve youtube çıkan yüzlerinde. En büyük potansiyel ise sponsorlu videolarda. Kazan kazan usulü işlettiriyor olabilirler forumu bilemiyorum. Burdayız demek için arada post atıyorlar görürsün o ara.