Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Çoğu mod nokia cı olduğu için nokia ya karşı tartışma yapanlara karşılar.Hatta bir arkadaşımı banladılar sırf nokia yı sevmiyor yani tartışmalarda nokia ya karşı olduğu için.Bir el atarsanız sevinirim...

Öyle birşeyin olması imkansız bu forumda..:)

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kimisi sevinçten uçuyor AliA forumdan ayrıldığı için :) Bari bu kadar küçülmeyin be :D

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Öyle birşeyin olması imkansız bu forumda..:)
Yalan borcum yok size arkadaş nokiayı pek sevmezdi işte nokia ya karşı şeyler falan yazardı üye girişini bi yaptı işte şu mod tarafından banlandınız,ister inanın ister inanmayın...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Yalan borcum yok size arkadaş nokiayı pek sevmezdi işte nokia ya karşı şeyler falan yazardı üye girişini bi yaptı işte şu mod tarafından banlandınız,ister inanın ister inanmayın...

Böyle bir şey olması gerçekten imkansız nick'i neydi ?? söyleyin bakalım neden dolayı ceza almış.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Alia ayrıldı diye kimiside salya sümük neredeyse.
Gelen kim olursa olsun Adil Olsun Canımı Yesin.
Çoğu yeni üyecikler,doçentler bilmez Alia asker gitti geldi ilk hoşgeldin diyen bendim.
Bir ara Süper Modluktan ayrıldı ne oluyor diye yine ben sordum.
Ama özellikle bana karşı vermiş olduğu ceza tamamen haksız yere idi.Bu Cezayı verdi,cezam bitti bir baktım Alia gitmiş.
Yinede söylüyorum Adil,Dürüst,Tarafsız olsun.Ceza almışız önemli değil,demekki bir yerde hata yapıyoruz deriz,cezamızı çekeriz.

--- Mesaj Güncellendi ---

Alia dönersede Foruma ilk Hoşgeldin diyende ben olurum.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
2 gün geçmiş nerdeyse daha ne kadar bekleyeceğiz özel dosyamı hazırlıyorsun..:)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=65099]y_ates[/MENTION] varsa bir sıkıntı buraya yaz..

O kunuda yazılanların hiç birinin ucu bana dokunmuyor ayrıca senin sıkıntın aldığın cezadan dolayı aynısını yaparsan gene aynı cezayı alırsın.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Benim sıkıntım aldığım cezadan dolayı değil, hatta tartıştığım arkadaşlarla da değil. Benim sıkıntım senle, benim sıkıntım adaletsizlikle. İstersen yine ceza ver, tüm mesajlarımı sil zerre kadar umrumda da değil. O sildiğin mesajlarda bir soru sordum, onun cevabını arıyorum. Aynı şeyi yapan mod niye ceza almadı, ilk hakaret eden üye niye ceza almadı? Olay o değil yani, ilk kez ceza almıyorum haklı olunduğunda da sesimi çıkarmadım.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Evet senin sorunun benle çünkü cezayı benden aldın çünkü gördüğüme keserim cezasını birde fenerbahçeliyim demi senin başka kimle sorunun olacakki

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Benim sorunum kim haksız ceza veriyorsa onunla, AliA'yı da eleştirmişliğim vardı ama o Galatasaraylıydı değil mi? Tesadüftür o :)

Ceza kesersin tabii, ne diyelim padişahım çok yaşa mı diyelim?

Ben olaya bir açıklama getirilmesini bekliyorum, laf kalabalığı değil.

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
süper modlar aslında iyi aslında bir taraftan ise çok kötü çünkü çok hava atıyorlar (aynı fikirde olanlar beğensin);D

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Valla bazılarını görünce bu forumda Modluk, zor Zeneat.
Allah Kolaylık Versin.

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler kusura bakmayın kardeşim facebook hastasıdırda her sitede böyle beğenme paylaşma olduğunu sanuyo

herkesden özür dilerim ve lütfenağzınızı bozmayın....

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
beyler kusura bakmayın kardeşim facebook hastasıdırda her sitede böyle beğenme paylaşma olduğunu sanuyo

herkesden özür dilerim ve lütfenağzınızı bozmayın....
Yok kimse ağzını bozmazda,sen kendini düzeltmeyi bir denesen diyorum.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Terazinin ayarı...

Mahsun Kırmızıgül'ün ne *al olduğunu biliyoruz > cezası *al kelimesi hakaret olduğu için 1 hafta forumdan uzaklaştırma
forumda bir üyeye "size ne ulan" diye hitap etmek > ceza yok sadece mesaj düzenlenmesi.

insan kendi kendine sormadan edemiyor neden ben 1 hafta uzaklaştırma aldım benim de mesajım düzenlenip geçiştirilemez miydi diye?

Şu terazinin ayarı var mı gerçekten merak ediyorum...

Bu bir şikayet değil sadece durum tespitidir. Cezalar Süper Moderatörden Süper Moderatöre göre değişmesin. Bir standart belirlensin ona göre uygulama yapılsın. O anki kafa moduna göre değil...

Neyse kolay gelsin

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vallaha möderatörlere ve bunu kuranlara çok saygılarım var

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hayır Kadir Cezası var rahat ol @Elbruz46
Sadece geçmiş uyarı ve cezalarına göre değişiklik göstermekte bu cezalar.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Peki umarım dediğiniz gibidir :)

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu tür bi konunun daha özel tutulması lazım değilmi ? sonra s.modlar kin beslemesinler üyelere :D

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kimse hakkında şikayetim yok.

Modları şikayet etmiyeceğim. Ama birkaç sorum var.

Forumda zamanında oyun bölümü yenilemesi olacaktı ne oldu ?
Neden işletim sistemleri konusu bu kadar zayıf ?
Neden teknoloji forumda spor ve magazin konuları önde ?
Neden oyun incelemeleri geç hazırlanıyor ?
Neden bölümlerin hareketlenmesi için tabiri caizse reform yapılmıyor ?

Benim düşünceme göre teknoloji forumu olunmak isteniyorsa gerekirse magazin ve spor konuları kapatılmalı ki millet biraz teknolojiyle ilgilensin.

Zamanında kendi başıma çaba sarfettim. Ama yoruldum...

Anlayışınız için teşekkürler
..... ...... .......

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kimse hakkında şikayetim yok.

Modları şikayet etmiyeceğim. Ama birkaç sorum var.

Forumda zamanında oyun bölümü yenilemesi olacaktı ne oldu ?
Neden işletim sistemleri konusu bu kadar zayıf ?
Neden teknoloji forumda spor ve magazin konuları önde ?
Neden oyun incelemeleri geç hazırlanıyor ?
Neden bölümlerin hareketlenmesi için tabiri caizse reform yapılmıyor ?

Benim düşünceme göre teknoloji forumu olunmak isteniyorsa gerekirse magazin ve spor konuları kapatılmalı ki millet biraz teknolojiyle ilgilensin.

Zamanında kendi başıma çaba sarfettim. Ama yoruldum...

Anlayışınız için teşekkürler
..... ...... .......
burası bir forum herkez teknoloji hakkında konu açamaz ama bir faydalarının dokunmasını istedikleri için bulabilicekleri en kolay konu magazin ve spor konularıdır bu yüzden bu bölümler aktif olduğnu düşünüyorum bölümün silinmesi bir sürü mesaj kaybına neden olucaktır google açısındanda zararlı bir durum ama bölüm kitlenebilir konu açılmaz bu bölüme

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
burası bir forum herkez teknoloji hakkında konu açamaz ama bir faydalarının dokunmasını istedikleri için bulabilicekleri en kolay konu magazin ve spor konularıdır bu yüzden bu bölümler aktif olduğnu düşünüyorum bölümün silinmesi bir sürü mesaj kaybına neden olucaktır google açısındanda zararlı bir durum ama bölüm kitlenebilir konu açılmaz bu bölüme

Sen spor ve magazin kapatılsa milletin gideceğini mi sanıyorsun? Tam tersi bir durum yaşanır ve mesajlar teknoloji konularına kayar.

He bu önerinin kimsenin işine gelmediğini biliyorum forumun yüzde 60 zaten teknoloji ile ilgilenmiyor.

Her şeyi geçtim OYUN BÖLÜMÜ DÜZENLEMESİ NERDE ?

Fecr-i Turan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Basit aslında. İnsanların içten içe kendi tarafındaki koruyup kollamak ister. Karşıtları da pek önemsemez.

9 sayfa boyunca konu ile alakasız tartışmalar yapılmış sen bunlara müdahale etme!

Aptala aptal demek suç olmamalı. Bilgisiz cahilce fanatizm ve holiganizm ruhuna sahip yorumlara dokunulmazken sen nasıl olurda benim mesajıma dokunursun [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION]

At dedik ne oldu yani ? Cümleyi anlamayıp direk kelimeye göre mesaj silersen senin içinde kullanılacak tabirler var...

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Basit aslında. İnsanların içten içe kendi tarafındaki koruyup kollamak ister. Karşıtları da pek önemsemez.

9 sayfa boyunca konu ile alakasız tartışmalar yapılmış sen bunlara müdahale etme!

Aptala aptal demek suç olmamalı. Bilgisiz cahilce fanatizm ve holiganizm ruhuna sahip yorumlara dokunulmazken sen nasıl olurda benim mesajıma dokunursun @REDFOKS

At dedik ne oldu yani ? Cümleyi anlamayıp direk kelimeye göre mesaj silersen senin içinde kullanılacak tabirler var...

Bu forumum belli başlı kuralları var kurallara uymayan cümleye, kelimeye, gerekirse harfe bile müdahele ederim. Sizde bu kuralları bir kez okuyup ona göre mesajlarınızı yazarsanız sevinirim.