Steam Bedava Key Veren Siteler

Bu konuyu okuyanlar

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Varmıdır böyle siteler ve güvenebilirmiyim her sitede steam ile giriş yapmamı istiyolar.Giveavaysu diye bi siteden giriş yapıp 6 tane key aldım buna benzer siteler varmı?

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
steam hesabınız çalınabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

steam hesabınız çalınabilir

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Varmıdır böyle siteler ve güvenebilirmiyim her sitede steam ile giriş yapmamı istiyolar.Giveavaysu diye bi siteden giriş yapıp 6 tane key aldım buna benzer siteler varmı?
Böyle Sitelere Güvenmenizi Tavsiye Etmiyorum Steam Hesabınız çalınabilir !

hako66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet steam hesabının çalınması muhtemel. yada banlanma ihtimalin de var

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar, SuleimaNN

Öncelikle Steam hesabınızın güvenliği adına güvenlik faktörlerini etkin tutmanız önemli olacaktır. Give Away Su, gibi sitelere örnek olarak birkaç güvenilir site daha var daha önce deneyimleme fırsatı bulmuştum. Size verilen gruplara katılma, beğenme gibi görevleri gerçekleştirerek 1 Adet 1-3 TL arası oyun veriliyor. Hesabınızda çok oyun görünmesini istiyorsanız bu sitelerden alabilirsin fakat çıkan oyunlar firmalar tarafından gelen 1-2 TL'lik oyunlar oluyor genelde.. Hesabınızı riske atmanızı önermem GiveAway sitesi üzerinden almaya devam etmeniz yeterli olacaktır.

Teşekkürler, İyi Forumlar

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Bu devirde kimse kimseye bedava key vermez. Hesabın çalınabilir.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Hocam onlar sahte link bana olmuştu tqabi bilmiyordum o zaman 700 tllik steam hesabım çalınmıştı

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Selamlar, SuleimaNN

Öncelikle Steam hesabınızın güvenliği adına güvenlik faktörlerini etkin tutmanız önemli olacaktır. Give Away Su, gibi sitelere örnek olarak birkaç güvenilir site daha var daha önce deneyimleme fırsatı bulmuştum. Size verilen gruplara katılma, beğenme gibi görevleri gerçekleştirerek 1 Adet 1-3 TL arası oyun veriliyor. Hesabınızda çok oyun görünmesini istiyorsanız bu sitelerden alabilirsin fakat çıkan oyunlar firmalar tarafından gelen 1-2 TL'lik oyunlar oluyor genelde.. Hesabınızı riske atmanızı önermem GiveAway sitesi üzerinden almaya devam etmeniz yeterli olacaktır.

Teşekkürler, İyi Forumlar
Çok teşekkür ederim sadece Giveavaysu kullanıyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu devirde kimse kimseye bedava key vermez. Hesabın çalınabilir.
Ya zaten bedava vermiyolar onarın istediği moderötörleri takip edip bazı gruplara katılmamızı istiyolar giveavaysu üzerinden hesabı çalınanıda görmedim şimdiye kadar 12 key aldım hepside çalıştı ve kütüphaneme eklendi sorun yok gibi duruyor.

Reaksiyon puanı
8,023
Hesap çalınma durumu saçma sapan bet sitelerine girerseniz oluyor genelde. 2016 2017 yıllarında ben de çok fazla ücretsiz key dağıtan site kullandım şu an hesapta 200+ oyun var bunların 70 80 tanesi bu keylerden geldi.
Yapımcılar oyunu tanıtmak için belli sayıda keyi sitelere veriyor oradan alanlar da deneyimleyip mağazada yorumluyor. Kazan-kazan durumu olduğu için iki tarafın işine geliyor. Çok güzel oyunlar da düşüyor , 2 3TL’lik de şans işi.

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Hesap çalınma durumu saçma sapan bet sitelerine girerseniz oluyor genelde. 2016 2017 yıllarında ben de çok fazla ücretsiz key dağıtan site kullandım şu an hesapta 200+ oyun var bunların 70 80 tanesi bu keylerden geldi.
Yapımcılar oyunu tanıtmak için belli sayıda keyi sitelere veriyor oradan alanlar da deneyimleyip mağazada yorumluyor. Kazan-kazan durumu olduğu için iki tarafın işine geliyor. Çok güzel oyunlar da düşüyor , 2 3TL’lik de şans işi.
siz hangi siteleri kullanmıştınız?

hako66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
aslında steam guard ın olunca kimse hesabını çalamıyo

Son mesajlar