İpucu PUBG: BATTLEGROUNDS kısa süreliğine ücretsiz oldu! Nasıl alınır?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ceon

Asistan
İçerik Ekibi
Katılım
25 Kas 2020
Mesajlar
205
Reaksiyon puanı
278
Puanları
63
Yaş
16
Son günlerde isim değişikliği ile akıllara gelen PUBG: BATTLEGROUNDS için oyunculara iyi haber geldi. PUBG: BATTLEGROUNDS, Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu.

pubg.png


Çıkışının ardından dört yıl geçmesine rağmen GTA 5'in Fivem(multiplayer) sürümü için gereken eklentiyi(Source SDK Base 2013 Multiplayer) saymazsak Steam‘in en çok oynananlar listesinde hala ilk 3’e giren oynayan PUBG, geçtiğimiz günlerde ismini değiştirmişti. Warzone, Fortnite ve Apex Legends gibi diğer battlegrounds oyunlara göre daha sıkı rekabet içerisinde olan oyun, ismini PUBG: Battlegrounds olarak değiştirmesinin ardından ücretsiz oldu. 16 Ağustos’a kadar PUBG: BATTLEGROUNDS, Steam üzerinden bedava oynanabilecek.

PUBG bir haftalığına oynaması ücretsiz

Geçtiğimiz günlerde ortaya büyük bir iddia atılmıştı. Söylenene göre PUBG: BATTLEGROUNDS, ismini değiştirerek yeni bir dönemin sinyalini verecekti. Söylendiği gibi oldu ve iddianın ikinci söylemi de oyunun önce kısa süreliğine, daha sonra kalıcı olarak ücretsiz olacağıydı. Oyunun kısa süreliğine ücretsiz olduğunu da gördüğümüze göre oyunun yapımcısı, oyuncuların ücretsiz olmasına verdiği tepkiye göre PUBG: BATTLEGROUNDS'ı tamamen ücretsiz yapabilir. Ancak yapılan eleştirilere göre PUBG: BATTLEGROUNDS'ın pek de kontrol altına alınamayan bir hile sorunu var. Eğer oyun ücretsiz olursa şirketin bununla çok daha sıkı mücadele etmesi kesinlikle gerekecek.

pubg2.jpg

PUBG Steam üzerinden nasıl ücretsiz oynanır?

16 Ağustos’a kadar oyunu indirip ücretsiz olarak oynama imkanınız bulunuyor. Aşağıdaki adımları takip ederek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.
  • Eğer yoksa bir Steam hesabı oluşturun ve Steam istemcisini indirin
  • Yüklediğiniz Steam istemcisini açtıktan sonra üst çubukta “Mağaza” sekmesini bulun, ardından “Katalog” alt menüsünü seçin
  • Sağ üstteki arama çubuğuna “PUBG: Battlegrounds” yazarak mağaza sayfasına gidin
  • Eğer takvimler hala 16 Ağustos’un öncesindeyse “PUBG: BATTLEGROUNDS Oynayın” seçeneğini göreceksiniz. Sayfada iki seçenek olabilir, alt taraftaki seçenek oyunu satın alıp kalıcı olarak oynamanızı sağlıyor. Üstteki seçenek ise kısa süreliğine ücretsiz kampanyasını sağlıyor.

PUBG sistem gereksinimleri

2017’de çıkan oyunun sistem gereksinimleri PC’leri zorlayacak cinste. PUBG bedava olsa da gerektirdiği sistem için güncel bir sistem şart olabilir.

Minimum sistem gereksinimleri:​


İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel i5-4430/ AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB/ AMD Radeon R7 370 2GB
Direct: 11.0
Ağ: Genişbant Ağ Bağlantısı
Depo Alanı: 33 GB boş alan

Önerilen sistem gereksinimleri:​

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel i5-6600K/ AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB/ AMD Radeon RX 580 4GB
Direct X: 11.0
Ağ: Genişbant Ağ Bağlantısı
Depo Alanı: 33 GB boş alan

Kaynak:

 
Son düzenleyen moderatör:

p04w04p5

own subcvlture creator. 😎🤙
Yönetici
Moderatör
Katılım
17 Şub 2018
Mesajlar
2,710
Çözümler
4
Reaksiyon puanı
6,642
Puanları
113

1. Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Üst