Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
268
Andres de fonnolsano

~ hayatım boyunca bir oro####### yaşadım
sanırım şerefimle ve başık dik öleceğim.

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Son zamanlarda foruma birkaç tane DA forum üyesi geldi. Onlar çok agresif gibi. Sürekli tartışma halinde görüyorum onları.
Onlardan biri de benim ama inan ki onların hepsi iyi insanlar, sizin üyeleriniz biraz garip mesela adam 4k ya rx 560 lı sistem almış ama ben gtx 1650 süper li sistem önerisi yapıyorum bana "bilgisiz" diyor, siz düşünün kim agresif kim değil...

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
Kafaya takmamak çok güzelmiş.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Onlardan biri de benim ama inan ki onların hepsi iyi insanlar, sizin üyeleriniz biraz garip mesela adam 4k ya rx 560 lı sistem almış ama ben gtx 1650 süper li sistem önerisi yapıyorum bana "bilgisiz" diyor, siz düşünün kim agresif kim değil...
Kim demiş ki o sözü? Bende çoğu zaman böyle 1650 sistem dizerimde benim önerime pek karışan olmazda bende kimsenin önerisine karışmam.
Tabi Adam istediğini alıcak en sonda olan yine forumdakıların bir birine karşı düşüncelerine olucak.

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Kim demiş ki o sözü? Bende çoğu zaman böyle 1650 sistem dizerimde benim önerime pek karışan olmazda bende kimsenin önerisine karışmam.
Tabi Adam istediğini alıcak en sonda olan yine forumdakıların bir birine karşı düşüncelerine olucak.
Buyur

Reaksiyon puanı
425
Benim hakkımda kim ne düşünürse düşünsün doğruyu gösterdiğim ve siz kabul etmediğiniz için dışlanacaksam öyle dışlanayım. Adam sorunlu SSD kullanıyor 10700KF'ye soğutucu eklemiyor -30tl'lik bir soğutucu bile yok sistemde- bunları belirtiyorum ama ben kötü oluyorum.

Kesteko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
175
Son zamanlarda foruma birkaç tane DA forum üyesi geldi. Onlar çok agresif gibi. Sürekli tartışma halinde görüyorum onları.
Merhaba, doğruları söylemek agresiflik ise biz agresifiz.
Yeni üyeyiz diye çok garip bir muamele görüyoruz, önemsenmiyoruz, garipseniyoruz, doğru yazdığımız şeyler yanlış görünüyor vs. Bizde bu davranışlara karşı çıkıyoruz, o kadar.
DA Forum profilimi koymak isterdim fakat sanırım yasak.

Reaksiyon puanı
425
Yeni üyeyiz diye çok garip bir muamele görüyoruz, önemsenmiyoruz, garipseniyoruz, doğru yazdığımız şeyler yanlış görünüyor vs. Bizde bu davranışlara karşı çıkıyoruz, o kadar.
Adam sisteme sorunlu SSD koyuyor 10700KF'ye soğutucu eklemiyor bunları diyorum ''Sistemini öner çık millete karışma.'' diyor.

White Ravens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
95
Sıradan internet kullanıcılarının SDN Yönetici/Moderatörü tarafından "DA forum üyesi" olarak sıfatlandırılmaları/sınırlandırılmaları hoş olmamış.
Zaten yanlış yapan SDN üyesi varsa "x forum üyesi" - "z forum üyesi" diye ayırmadan, adil bir şekilde gerekeni yaparsınız diye düşünüyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sıradan internet kullanıcılarının SDN Yönetici/Moderatörü tarafından "DA forum üyesi" olarak sıfatlandırılmaları/sınırlandırılmaları hoş olmamış.
Zaten yanlış yapan SDN üyesi varsa "x forum üyesi" - "z forum üyesi" diye ayırmadan, adil bir şekilde gerekeni yaparsınız diye düşünüyorum.
Aslına agresif değiliz, eleştiriyi kabul etmiyorsunuz.
Adamın sistemini eleştiriyoruz eleştiriyi kabul etmiyor. Evet agresifiz hadi banlanalım.
biz agresifmiyiz? gayet iyi insanlarız biz. ayrıca burası bir forum. burda tartışma yapmayacaksak ne yapacağız? cevaplarmısınız lütfen.

Siz ne sanıyorsunuz acaba üyelerin agresif olmasını ben mi sağlayacağım? Bizim görevimiz forumdaki düzenin devamlılığını sağlamak. Gerisine ben karışmam. ;) Üyelerden de şikayet geliyor sizden de. Kim agresif tartışılır.

Bu arada eleştiriyi kaldıramayan sizlersiniz. Size agresif dedim diye 6 kişi üzerime yüklendiniz. Sayfayı yeniledikçe de yenileriniz geliyor. Evet eleştiriyi çok güzel kabul ediyorsunuz. Wp grubunuzda benim mesajımın SS'i dönüyor muhtemelen. :)

İyi forumlar dilerim. ✌️

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ne yalan söyliyim uzun zamandır pekte peşpeşe sistem dizmiyorum kimseye. Neden diye sorarsanınz Teşekkürü bile az bilip çekip gidiyorlar.
Kimseyle tartışmaya girmem bu konuda. Damarıma düştü mü sistem dizip bir daha o konuya uğramam.

Jarvis-M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
hiçde agresif değiliz bazılarınn hallerien acıyoruz doğruyu söylediğimiz halde bilgisizler tarafından bilgisiz olarak görülmek insanı üzüyor kim dünyaya kim kendi penceresinden bakarsa herkesi kendi gibi görür objektif olmanızı tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz ne sanıyorsunuz acaba üyelerin agresif olmasını ben mi sağlayacağım? Bizim görevimiz forumdaki düzenin devamlılığını sağlamak. Gerisine ben karışmam. ;) Üyelerden de şikayet geliyor sizden de. Kim agresif tartışılır.

Bu arada eleştiriyi kaldıramayan sizlersiniz. Size agresif dedim diye 6 kişi üzerime yüklendiniz. Evet eleştiriyi çok güzel kabul ediyorsunuz. Wp grubunuzda benim mesajımın SS'i dönüyor muhtemelen. :)

İyi forumlar dilerim. ✌️

modu böyle olan bir forumun böyle olması çokta şaşırtıcı değil iyi forumlar

Reaksiyon puanı
425

Bu arada eleştiriyi kaldıramayan sizlersiniz. Size agresif dedim diye 6 kişi üzerime yüklendiniz. Evet eleştiriyi çok güzel kabul ediyorsunuz. Wp grubunuzda benim mesajımın SS'i dönüyor muhtemelen. :)

İyi forumlar dilerim. ✌️
Ne yapalım hocam susalım mı :D? Siz agresif diyin biz susalım ne ala memleket...

Kendimizi savunuyoruz, sizde bizim yerimizde olsanız aynısını yaparsınız.

Spl4sh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
122

Bu arada eleştiriyi kaldıramayan sizlersiniz. Size agresif dedim diye 6 kişi üzerime yüklendiniz. Sayfayı yeniledikçe de yenileriniz geliyor. Evet eleştiriyi çok güzel kabul ediyorsunuz. Wp grubunuzda benim mesajımın SS'i dönüyor muhtemelen. :)

İyi forumlar dilerim. ✌️
Tamamdır efendim, biz kendimizi savunmayalım.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ne yapalım hocam susalım mı :D? Siz agresif diyin biz susalım ne ala memleket...

Kendimizi savunuyoruz, sizde bizim yerimizde olsanız aynısını yaparsınız.
Siz agresif dediniz. Ben cevapladım. Sen nasıl agresif dersin diye üzerime gelen sizsiniz hatırlatayım. 7 kişi oldu...

White Ravens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
95

İyi forumlar dilerim. ✌️
Ben tamamen bireysel bir yorum yaptım.
SDN'de kimseden şikayetçi olmadım, kimse ile de aksiyona girmedim.
Ama en başta dediğim gibi, denk geldiğin üyeleri "aha bu da DA üyesi" falan diyerek ötekileştiriyorsun.
Bu hareketi toplum içerisinde en son yapacak kişiler Yönetici/Moderatör konumundaki kişilerdir.
Farklı farklı insanları tek mesaja toplayıp "siz böylesiniz" diyerek gülücük ekliyorsun.
Sanırım düzgün bir iletişim kurmayı denemek hata oldu.
Belki özür dilemek isterdim ama onu sen da "pasif agresif" olarak nitelendirirsin.
İyi forumlar.

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222

İyi forumlar dilerim. ✌️
Biraz empati yap bence, ben sana "agresif" desem ne cevap verirdin?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ama en başta dediğim gibi, denk geldiğin üyeleri "aha bu da DA üyesi" falan diyerek ötekileştiriyorsun.
Bu hareketi toplum içerisinde en son yapacak kişiler Yönetici/Moderatör konumundaki kişilerdir.
Farklı farklı insanları tek mesaja toplayıp "siz böylesiniz" diyerek gülücük ekliyorsun.
Sanırım düzgün bir iletişim kurmayı denemek hata oldu.
Belki özür dilemek isterdim ama onu sen da "pasif agresif" olarak nitelendirirsin.
İyi forumlar.
Dün duruma yazan sizdiniz. Donanım Arşivinden ekipçe SDN'ye gelme kararı aldık demişlerdi.

Spl4sh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
122
Siz agresif dediniz. Ben cevapladım. Sen nasıl agresif dersin diye üzerime gelen sizsiniz hatırlatayım. 7 kişi oldu...
Belli üyelerin ismi verilse sadece onlar yazardı herhalde. Siz hem bu foruma hem de ismini verdiğiniz foruma üye olan insanlara "agresif" demişsiniz sayının fazla olması normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...