Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
16,118
Az kaldı şu bilgisayarı kırıp atacam ama abimin olduğu için elleyemiyorum :D Oyun oynarken sürekli ısınıp kapanıyor. Sinir etti beni ya.

o gene iyi en azından onun kendini savunacak mazereti var benimkinin donmasının mazereti yok sandisk cruzer edge'te kurulu ubuntu türevine ramen...

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Benim cay demleyen laptopu bugun temizledim 100 den 50 ye dustu sicaklik. [emoji3]

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Ayni sorun bende de vardi. Bugun fani temizledim. Simdi tik yok. Temizlemesi cok basit zaten
Ya zamanında kola dökmüştüm bilgisayara. İçini baya bi açtım donanımlar hakkında az bilgim olmasına rağmen bilgisayarın. Anakart falan her şeyi söktüm. Ne olduysa ondan sonra oldu. Bu arada bilgisayar Asus K55V M.

o gene iyi en azından onun kendini savunacak mazereti var benimkinin donmasının mazereti yok sandisk cruzer edge'te kurulu ubuntu türevine ramen...
Klimalı ortamda soğutucuyla kullandığım vakit canavar oluyor, normal kullanımda ise bildiğin cehennem :D

Bilgisayarı sökerken haşatını da çıkardım. Bkz: Şekil 1-A

1P1GGb.jpg

Reaksiyon puanı
16,118
ruhu şad olsun xp usb belleğe kurulur mu? dikkat hdd yerine 32gb toshiba hayabusa'ya kurmak istiyorum 8 belleği görmüyor.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Ya zamanında kola dökmüştüm bilgisayara. İçini baya bi açtım donanımlar hakkında az bilgim olmasına rağmen bilgisayarın. Anakart falan her şeyi söktüm. Ne olduysa ondan sonra oldu. Bu arada bilgisayar Asus K55V M.

Klimalı ortamda soğutucuyla kullandığım vakit canavar oluyor, normal kullanımda ise bildiğin cehennem :D

Bilgisayarı sökerken haşatını da çıkardım. Bkz: Şekil 1-A

1P1GGb.jpg
Sen baya eziyet etmissin laptopa [emoji1] sana iyi dayaniyor. Dedigim gibi cok kapaniyorsa altinda fanin dahil oldugu bolumu sokmen yeterli. Zaten fani gorursun . hava cikis yerinden kurutma makinesiyle hava bas. Olmazsa son gucunle ufle. Bi daha kapanmaz.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
şu açık seçik saçma sapan fotoları ne diye ulu orta yerlere koyarlar anlamıyorum ki :hammer:
hayır yani böyle yaparak neyi kanıtlama çabasındasınız ??

bu tarz şeyleri görmek isteyen var görmek istemeyen var, görmek isteyen bi yerlerden bulur ve bakar ve bu da beni ilgilendirmez fakat bakmak istemeyenin neden gözüne sokarsınız ??

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Sen baya eziyet etmissin laptopa [emoji1] sana iyi dayaniyor. Dedigim gibi cok kapaniyorsa altinda fanin dahil oldugu bolumu sokmen yeterli. Zaten fani gorursun . hava cikis yerinden kurutma makinesiyle hava bas. Olmazsa son gucunle ufle. Bi daha kapanmaz.
Valla ilk deneyişimdi, vidayı sökerken fazla güç uygulamışım, kırıldı :D Abim oranın vidası yok sanıyor hala :D Bi daha sökmek gibi bi niyetim yok artık :D

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
bir cs go konusu vardı. oynayanlar ve nickleri vs. bulamadım konuyu.

rojinam

Asistan
Reaksiyon puanı
2
slm kardeşim ya ben kendi telefonuma cwm temalarını yüklemek istiyorum telefon sony xperia z1 telefon rootlu ama bootloader kilidi açık mı kapalı mı bilmiyorum birde bootloader kilidini açmasak cwm temalarını yükleyemez miyiz nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim tşkler...

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
5 10 tl ye usb ses kartları oluyor deneyen var mı . Ses kaydı için lazımda şuan onboard via var ses kayıt çok berbat.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
yeni yaşam felsefem "memur gibi erken uyu, işsiz gibi geç uyan. "

Reaksiyon puanı
16,118

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
League of legends oynayalım bali yapacak birşey yok . Online oyun tavsiyelerine açığım :D

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Geçen el nasus geldi topta 0 5 oynadı sonra oyundan çıktı yaz diye oyunda çoçuk kaynıyo .

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Soyunuk kadınlar bölümünün teknoloji(!) forumunda donanım ve yazılım bölümlerinden üstte olması...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...