Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
G2 mi yoksa? G2 de sorunu yaşayanlar var çünkü.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Xperia SP. CM11 kullanıyorum. Romla da alakası olduğnu sanmıyorum çünkü stockta da vardı bu sorun.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ne kadar güzel bir gün,güneşli. Bu sıcakta çöp kokusu rahatsız ediyor insanı çöp konteyrının ordan geçince. :(

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
tel zaten avea tarafından desteklenmiyor. yani avea sana internet ayarı göndermez. mecburen manuel olarak girceksin internet ayarlarını. bi ekran görüntüsü atsan bi kaç tane. hem erişim noktasındaki ayarların hemde ana ekrandan

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Desteklenmeme ile ne alakası var? Bir kaç gün önce giriyordu sonra girmemeye başladı restart atınca düzeliyordu şimdi hepten girmiyor. Denemediğim şey kalmadı her türlü ayarı denedim olmuyor.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Desteklenmeme ile ne alakası var? Bir kaç gün önce giriyordu sonra girmemeye başladı restart atınca düzeliyordu şimdi hepten girmiyor. Denemediğim şey kalmadı her türlü ayarı denedim olmuyor.

bunu dene olmazsa da yapabilceğim bişey yok. avea çok sorunlu bir hat. dün aynısı bi yakınımın telinde oldu varsayılan yapınca düzeldi. ondaki ayrları gönderdim sana benden bu kadar ,

link: https://www.avea.com.tr/mps/Portal?cmd=sendUserSettings&lang=tr&pagemenu=servis.telefonayarlari

Reaksiyon puanı
16,118
simi baska tele takip internete girmeyi dene.
ayi kardesim kapiya bakmayi sevmiyormus iki(2) saat kapiyi acmadi okuz.

buna ayı demek ayılara hakaret oluyor gerçek ayılar daha saygılı.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
hava sıcak ve ben spora gideceğim birazdan.. üstüne bir de pazara gidip ramazan alışverişi yapıcam, sonra arkadaşlara gidip maçları izlicem.. umarım maç izlerken uyuyakalmam :D

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
1800 lü yıllardan bu yana yaşanan en yüksek sıcaklık değerlerine bu yaz ulaşılacak deniliniyor.sadece Türkiye de değil.Dünyanın Her bölgesinde sıcaklık rekorları kırılıyor.

Moskova'da hava sıcaklığı 6-8 derece artarak 34 dereceye ulaşacak. Havanın zaman zaman yağmurlu ve parçalı bulutlu olmasına rağmen sıcaklığın kademeli olarak arması beklenirken, Cuma günü yeni rekor kırılabileceği tahmin ediliyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

1800 lü yıllardan bu yana yaşanan en yüksek sıcaklık değerlerine bu yaz ulaşılacak deniliniyor.sadece Türkiye de değil.Dünyanın Her bölgesinde sıcaklık rekorları kırılıyor.

Moskova'da hava sıcaklığı 6-8 derece artarak 34 dereceye ulaşacak. Havanın zaman zaman yağmurlu ve parçalı bulutlu olmasına rağmen sıcaklığın kademeli olarak arması beklenirken, Cuma günü yeni rekor kırılabileceği tahmin ediliyor

Küresel ısınma mevsimler bile değişti zaman kaydı .

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Beyler avea olup internet kullananınız varsa apn ayarını paylaşabilirmi? Her türlü apnyi denedim olmuyor allahın cezası internete bağlanmıyor
8ynany9y.jpg
meqy4eme.jpg

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Lumia 630 almayı düşünüyorum. Sadece şekli hoşuma gitti, androide alışamadım, başkasının telefonunu kullanıyormuşum gibi. Nokia'ya baya alışmışım.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Denilen ayarları yaptım şimdi ama yine işe yaramadı abi

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Denilen ayarları yaptım şimdi ama yine işe yaramadı abi

Kusura bakma şimdi girebildim hattın teardown olmuştur büyük ihtimal avea desteği ara söyle hattımın interneti kapalı de açarlar banada oldu 2 3 gün denemediğim şey kalmadı

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Kusura bakma şimdi girebildim hattın teardown olmuştur büyük ihtimal avea desteği ara söyle hattımın interneti kapalı de açarlar banada oldu 2 3 gün denemediğim şey kalmadı

Benimde internetim açık olmasına rağmen bağlanmıyordu Turkcelli aradım bana ayarlar yaptırttı kodlar falan girdirtti bir yerlere ınternet yazdırttırdı sonra mesaj geldi birşeyi onaylamak için oraya yazınca düzeldi herşey :) Arkadaş operatörü ile konuşsun anca onlar çözer diye düşünüyorum.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Motorola'da artık hayatta almayacağım markalar arasına ismini yazdırdı.Tebrikler!:cursing:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...