Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
Bu tarz şeyler de genellikle bir problem yaşamanız sonucunda olur. Eğer özel değilse probleminizi dinleyebilirim.
hocam çok saolun vallaha uzun zamandır böyle bir cümle duymamıştım bana karşı.
:)
şuan öyle bir sorunum yok sadece konu önüme çıkınca yazmak istedim

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
hocam çok saolun vallaha uzun zamandır böyle bir cümle duymamıştım bana karşı.
:)
şuan öyle bir sorunum yok sadece konu önüme çıkınca yazmak istedim
Öğretmenim zaten. Davranışları çok iyi analiz edebiliyorum, bu sene de 28 yaşında olacağım. Zamanında benzer sorunları ben de yaşadım, tecrübe işte :D

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
Öğretmenim zaten. Davranışları çok iyi analiz edebiliyorum, bu sene de 28 yaşında olacağım. Zamanında benzer sorunları ben de yaşadım, tecrübe işte :D
hocam öncelikle yeni yaşınız kutlu olsun :grinning:
biraz şaşırdım bir anda böyle olunca .)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Ekran Görüntüsü 2022-02-10 16-02-11.png

maxiplus5'i Linux Mint Mate Iphone4 sanıyor...
WhatsApp Image 2021-06-24 at 01.43.03.jpeg

iphone'um olucak mı? gerçi zor...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
E harfini yazmaya ve söylemeye de vergi gelir yakında.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hiç yazasım gelmiyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
SDN ekibine katılan yeni yöneticilerle forum güzellik yarışmasına dönmüş. Teşekkür ederim SDN.

İlham kaynağımız oluyo gözlerimiz güzellikler görünce. :D

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,183
Ya arkadaşlarıma bir daha asla telefon şifremi vermem. Tüm interneti bağlantı noktasını açıp yemişler. Gitti 80 lira çöpe. Yahu dağdan mı indiniz benim internetim ile Pes Mobile indirmek ne? Neymiş "arkadaşlarla giricektik senden alayım dedim nolmuş azıcık gittiyse". Banane ulan banane! Sanki ben giricem! Bi' de 4 kişi birden indirmişler 3 GB x 4 12 GB. Dağ ayıları ya!!!!! Azıcık diyor bi de. 45 gün geçerliydi mis gibi kullanacaktım zaten 14 GB vardı. Bir tek ben mi böyle küçük şeylere takıyorum anlamadım ama iletişimi bile kesesim geldi. Parayı da geçtim, izin almadan sormadan yapılır mı ya? :mad::mad:.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Bizde Belarus ve Rusya ürünleri satılıyor fazla fazla hem.
Ürünlerden almayarak Bi darbeyide azdan çoktan ben vuracam Rusyaya.

Genel olarak Türkiye ürünlerine yöneliyordum ama bu ürün seçimi ayrıntısını dahada sıklaştırıcam.
Arada Ukrayna ürünü de olsa fena olmaz hani :) Vatansever milletleri bende severim.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Yazmak bisiklet sürmek gibi değil. ;)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ya müdür Maaşıma zam yapsana artık beee. Çekip gitçem haaa.

Reaksiyon puanı
6,381
Eğer bi daha Kandil için çocuklar gelip 40dk zili ve kapıyı kullanılmaz hale getirip sonra açmadık diye ayakkabılıktaki ayakkabıları bi yerlere atarsa duvara kafa atıp çocuklara da el bombası atıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten sınavlara 1 hafta kaldı salın da ders çalışayım E BE ÇOCUKLAR

Aga kaç aydır girmiyordum foruma ben baya cahil kalmışım. Ne teknoloji bilgim kalmış ne başka bir şey. Lise o kadar zorladı ki beni. Hadi zorlayıp başarılı olabilsem neyse 8. sınıfta 99.8 olan ortalamam 83.8 oldu 9. sınıfın ilk dönemi. Daha çok çalışıyom hatta.

Bi de 2. dönem biyoloji ve kimya öyle bi zorlaştı ki ben 2. dönem ne yapacağım bilmiyorum. Artık çevremdeki sen başını eğip çalışacaksın diyenlere de kafa atmak istiyorum. Çalışıyoruz da ne oluyo, ülkenin yöneticisinin unuttuğu şehirin unutulmuş köşesindeki bi anadolu lisesinde hoca istediği için notum 89 da 69 a düşüyo. Nedeni yok ya hoca beğenmemişmiş çözme yönetimimi. La hoca aynısı senin derste yaptığınla bu.

Başarının sırrı çok çalışmakmış, evet ama affedersin ama bu sistemde nah çok çalışmak. İzlemediğim konu anlatımı yapmadığım soru stili kalmadı. Hala çıkmış sorularda zorlanıyorum hocaya soruyorum.

Aga bundan 2 yıl önce ben keyifle her sabah kalkıp foruma girer gün boyu, siyaset, din, teknoloji, feminizm yani birinin aklına gelebilecek ne varsa tartışır konuşurdum. Bi neşe vardı yarın uyanıp tekrar girer sonra gün boyu mutlulukla tekrar yapardım. Şu an arkadaşlarını kaybetmiş, başarısız ve eski örnekliği kalmamış bi mala dönüştüm.

Daha 15 yaşında hatta sadece 2 yılda eski mutluluğu kaybetmek ne kadar kolaymış. Bi de 20'li yaşlarımda ne yapacağım acaba bilmiyorum.

Ne boş yaptım beh

Son düzenleme: