Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
Babamla sohbet ettim çok çalışacaksın iyi bir üniversite kazanacaksın iyi bi geleceğin olacak diyor. Baba ablam bile 35K ile gittiği üniversitede endişeli geleceği hakkında. Senin kızın başarıyla gittiği okulda endişeli. Milleti de örnek vermiyorum, portakal satan uçak mühendislerini, pazarcı olan makatronikçileri söylemiyorum bile.

Reaksiyon puanı
6,381
Aga en son Apple'ın 2021 son çeyerk raporlarında gelrileri %20 küsür artırıp iPhone 12 serisiyle piyasanın %50 den fazlasını domine etmişlerdi. Ben de pik bu herhalde demiştim. Yo baya adamlar 2022 ilk çeyrekte gelrilerini %11 artırıp 123.900.000.000$ elde etmişler. bunlar 114 yapınca haberini yapmıştım büyük başarı diye. İşin garibi Android firmalar yerine sayıyor. Hele Samsung kur farkından yararlanıp (Çünkü Güney Kore Won'u ile veri veriyolar) az artan geliri çok artmış gibi göstericek duruma düşmüş. Biz Apple'In piki 2015 sanıyorduk.

doganeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
bittim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu dünyada yerim yokmuş.

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Güzelleri farketmek için olma asabi
Onlar seni önce görmüştü tabii
Kendini çok şey bilmiş gibi sanarsın
Sankın o yanlışa kapılma abi
Devreleri yanlışlıkla yaktırma abi
Onlara hiç verme boş zaman abi
Zaman-zaman coşmalısın aman abi

Buda benden sana hatıra olarak kalsın. ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,589
Güzelleri farketmek için olma asabi
Onlar seni önce görmüştü tabii
Kendini çok şey bilmiş gibi sanarsın
Sankın o yanlışa kapılma abi
Devreleri yanlışlıkla yaktırma abi
Onlara hiç verme boş zaman abi
Zaman-zaman coşmalısın aman abi

Buda benden sana hatıra olarak kalsın. ?
Bakıp bakıp hatırlarım artık ?

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Bugün Rainbow oynarken italyanın biri tayyipi övdü 'daha ne istiyon bro' falan yapıyo yarım yamalak ingilizcemle konuşmaya çalıştım herifle de iyice karıştı çok daha farklı yerlere gitti muhabbet....

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Analığım geliyomuş o kadar dedim şu orucu geçir öyle gel diye. Ben gelecem ben gelecem. Gelip napacan başıma bela olmaktan başka. Ders çalışmam lazım ama yok dizim yok filmim yok şu yok bu diye burnumdan getirecen ders çalıştırtmayacan. Sürekli eve gereksiz misafir toplayacan. Onların çenesi yüzünden ne okuduğumu anlayacam ne yazdığımı. Az sessiz olun ders çalışıyom desem misafire laf söylenmez diye bıdı bıdı edip duracan. Sokam misafirine bana faydası mı var senin bunak arkadaşlarının. 2 gram keyfim var yok onunda içine edecen. Dayanamadım peşin peşin dedim ben sana televizyon izletmem, dizim filmim şuyum buyum deme bana, diye tak suratıma kapattı. Boş ev vardı yengemlerin tası tarağı toplayıp 2 ay oraya gittim yemekten yemege geldim bir sene çalışıp 80 alamadığım kpssden 50 günlük çalışmayla 84 aldım o da yetmiyor. Kafamdan yük kalkmış gibi olduydu resmen. Bildiğin kafam rahatlamıştı. İkide bir şu televizyonu kıs diye dövüştüğüm biri yoktu. Dış kapının ağzında her an biri gelecek çalışmamı bölecek korkusuyla ders çalışmak zorunda değildim. Öyle olunca da 50 günlük çalışmanın karşılığını 84 olarak aldıydım. Yine o boş eve giderim de şu sıra internet lazım artı ev sobalı ve yakacak yok evde. Bu yüzden o kadar dedim orucu tut öyle gel diye. O zamana havalar ısınmış olur bende aşağıya kaçarım diye.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,589
Bugün Rainbow oynarken italyanın biri tayyipi övdü 'daha ne istiyon bro' falan yapıyo yarım yamalak ingilizcemle konuşmaya çalıştım herifle de iyice karıştı çok daha farklı yerlere gitti muhabbet....
No eco deseydın abı.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,920
Ya arkadaşlarıma bir daha asla telefon şifremi vermem. Tüm interneti bağlantı noktasını açıp yemişler. Gitti 80 lira çöpe. Yahu dağdan mı indiniz benim internetim ile Pes Mobile indirmek ne? Neymiş "arkadaşlarla giricektik senden alayım dedim nolmuş azıcık gittiyse". Banane ulan banane! Sanki ben giricem! Bi' de 4 kişi birden indirmişler 3 GB x 4 12 GB. Dağ ayıları ya!!!!! Azıcık diyor bi de. 45 gün geçerliydi mis gibi kullanacaktım zaten 14 GB vardı. Bir tek ben mi böyle küçük şeylere takıyorum anlamadım ama iletişimi bile kesesim geldi. Parayı da geçtim, izin almadan sormadan yapılır mı ya? :mad::mad:.
Oha! Bu küçük bir şey değil, ayıp! Umarım bütün internetlerini sömürmüşsündür.

Reaksiyon puanı
33
Aa istediğimizi yazabiliyor muyuz buraya, güzelmiş :) yanlış anladıysam affola, çok uzun zamandır foruma girmiyorum. Ailem dahil kimseye anlatamadığım bir şey yazayım, anlayışlı bir ailem olsa anlatabilirdim. İki seneden fazla bir süre önce hastanede yatmış, yıllardır dünyanın ilacını kullanan nurtopu gibi bir bipolarım (mükemmel benzetme hahahsh) veee bu aralar tekrar delirmeye başladımmm! Tebrikler, Bakırköy’e bedava bilet kazandınız hahshshd. Şakaya vurduğuma bakmayın harbi korkuyorum, yeni bir ilaca başlandı diğer ilaçlardan birinin dozu artırıldı, ailem neredeyse hiçbir halt bilmiyor bilseler kavga edeceğiz falan. İntihar düşünceleri cabası. Kendime çok zor hakim oluyorum, dürtüsel ve sıkıntılı davranışlarım var. Bazı zamanlar algım çok bozuk oluyor sağlıklı düşünemiyorum, hareketlerimi denetleyemiyorum. Acillik olmaktan korkuyorum. Tekrar hastaneye yatmak istemiyorum be :D Gençliğimin baharında yani niye bunlar oluyor :D hee bir de haziranda yks var, çalışmak da çok zorlaştı kafam dağınık olunca. AYT den hiçbir şey bilmiyorum desem yeridir. TYT neti seksenlerde takıldı kaldı. Mezuna kalmayı kaldırabilir miyim falan… Ölme eşeğim ölme… :)

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Aa istediğimizi yazabiliyor muyuz buraya, güzelmiş :) yanlış anladıysam affola, çok uzun zamandır foruma girmiyorum. Ailem dahil kimseye anlatamadığım bir şey yazayım, anlayışlı bir ailem olsa anlatabilirdim. İki seneden fazla bir süre önce hastanede yatmış, yıllardır dünyanın ilacını kullanan nurtopu gibi bir bipolarım (mükemmel benzetme hahahsh) veee bu aralar tekrar delirmeye başladımmm! Tebrikler, Bakırköy’e bedava bilet kazandınız hahshshd. Şakaya vurduğuma bakmayın harbi korkuyorum, yeni bir ilaca başlandı diğer ilaçlardan birinin dozu artırıldı, ailem neredeyse hiçbir halt bilmiyor bilseler kavga edeceğiz falan. İntihar düşünceleri cabası. Kendime çok zor hakim oluyorum, dürtüsel ve sıkıntılı davranışlarım var. Bazı zamanlar algım çok bozuk oluyor sağlıklı düşünemiyorum, hareketlerimi denetleyemiyorum. Acillik olmaktan korkuyorum. Tekrar hastaneye yatmak istemiyorum be :D Gençliğimin baharında yani niye bunlar oluyor :D hee bir de haziranda yks var, çalışmak da çok zorlaştı kafam dağınık olunca. AYT den hiçbir şey bilmiyorum desem yeridir. TYT neti seksenlerde takıldı kaldı. Mezuna kalmayı kaldırabilir miyim falan… Ölme eşeğim ölme… :)
geçmiş olsun

Reaksiyon puanı
6,381
Neymiş plastitler birbirine dönüşebiliyormuş, kloroplast kromoplasta dönüşüyormuş. Neymiş izohipsler haritalandırma şekliymiş. Neymiş iyonlaşmış bilmem nelerin gösterimi bilmem ne şeklindeymiş.

Teşekkürler okul, hayatımı kurtardın. Eğer bunu bilmeseydim maksimum üniversite sınavında yapamazdım o da zaten benim iş ve para kazanmamı artık neredeyse sağlamadığı için çok da şey değil. Ki bu bilginin üstüne çalışsam ne olacaktı, al LGS ye çalıştım deli gibi adamlar mat hocamın çözmekte zorlandığı soruyu bana sordu Allah'ın unuttuğu bi şehirde unutulmuş bi lisede okuyorum.

Hayır yazın çalışıp kazandığım parayla NFT yatırımı yapmasaydım onlardan kazandığım birazcık gelecekte olmayacaktı diploma alıp bölümümden alakasız masabaşı çalışacaktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok çalış çok çalış. Ya aga hocalar bize çok kolaymış gibi anlatıyor, aksine aşağılayıp ders çalışmaya kafası yetmeyip anlamayan da maldır gibi laflar kullanıyor. Sonunda sen çalışmadın oluyo. Aga tmm test kitaplarımın hepsi neredeyse boş olabilir de çözebilsem çözerim. daha birinci dönemden 1000 sayfa konu özeti yazdım her dersten defalarca aynı konuları. Ama her gün daha fazla ve daha karmaşık konular öğreniyoruz durmuyor da her gün daha fazla. Hadi şimdiki sınavları salladım, aga üni. sınavında napacam ben?

berkktug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ben niye zeki değilim lan ben niye mal yaratıldım

doganeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
tamam herkes seçimleriyle yaşar ama ben nasıl seçtim bu halde işsiz güçsüz olmayı. Çabalamayı bıraktım.