Son Dakika: Anonymous ÖSYM'yi Çökertti

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Lys açıklanmasına yakın kötü oldu umarım tercih zamanı olmaz bu saldırılkar çünkü benide etkiler :)

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Son Dakika: Anonymous ali babanın çiftliğini bastı :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Her sınav damı bir kusur olacak adamlar şimdi istedikleri notlar ile oynuyorlar dir.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
şu ddos a hack demeyin artık! inş cezasını çekecek Terör örgütü.

Her sınav damı bir kusur olacak adamlar şimdi istedikleri notlar ile oynuyorlar dir.

ddos la sadece siteye erişim engellenmiş hocam bilgilere ulaşamazlar :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Şimdi meb eğitim bakanı çıkar derki sehven hacklenmistir der hepimiz apişip kalırız sonrasın da sehven sehven denilen psikomatik ataklar geçiririz.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Siteye hala erisim yok ne kafar daha surdurebilirler ki ?

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Belki sabaha kadar sürer hatta Anonymous un bu ise burnunu sokmasına gerek yoktu sabah sınav sonuçlarına bakan tüm Türkiye siteyi her halükar da çokertecek ti Anonymous biraz daha hızlı davrandı.

cesurtarih

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Davalarının hak olduğunu bu şekilde bak biz yapabiliyoruz diyerek Binlerce öğrenciyi mağdur ederek ispatlamaya çalışıyorlar. Ama ülkemiz demek ki çok güçlü hem dıştan hem içten bu kadar saldırıya rağmen ayaktayız. Aman ne büyük başarı. Dünyada israil vb ... yaptıkları ortada bir bizim siyasetçilerimiz çok kötü değil mi! Amaçları belli bunların devlet düşmanları. Sabah kalkıp da köşedeki fırından alacağınız ekmek boğazınıza dursun RedHack. Belki o fırıncının çocuğu da sınava girmiştir.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Davalarının hak olduğunu bu şekilde bak biz yapabiliyoruz diyerek Binlerce öğrenciyi mağdur ederek ispatlamaya çalışıyorlar. Ama ülkemiz demek ki çok güçlü hem dıştan hem içten bu kadar saldırıya rağmen ayaktayız. Aman ne büyük başarı. Dünyada israil vb ... yaptıkları ortada bir bizim siyasetçilerimiz çok kötü değil mi! Amaçları belli bunların devlet düşmanları. Sabah kalkıp da köşedeki fırından alacağınız ekmek boğazınıza dursun RedHack. Belki o fırıncının çocuğu da sınava girmiştir.
Şiddetle katılıyorum, bunların derdi sözüm ona sansüre karşı bir direniş. Ama ne tesadüfse sınavlar açıklanmadan bir gün önce Redhack'e destek olarak devletin herhangi başka bir kurumu değil direk ÖSYM saldıraya uruyor. Dediğiniz gibi yaptıkları devlet düşmanlığından başka bir şey değil. Bir de bu grubun Türkiye de bile destekçileri var..

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
İşsiz bilgisayar mahlukları grubu. Ve terör örgütü kabul edilmiş bir grubu da desteklemeleri bunların da aynı amaç içinde olduklarını gösteriyor.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
ömss için tercih açıldıydı yaa, daha tercihlerimi tam bitiremedim, olacak işmi bu, siteye halen girilmiyor

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sebep ne olursa olsun, tam sınavların arifesinde bu olacak iş değil. Terörizmdir bence bu. Hiç birşeyi savundukları yok, boş gezenin boş kalfaları.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Sonuç açıklanma ve tercih döneminde ÖSYM'nin sitesi zaten binlerce kişiden gelen istekleri karşılayamayacak duruma gelip çoğu zaman kilitleniyor. Şimdi bunların yaptığı ve SDN'nin haberi de iş yani. :) Komadaki bir hastanın solunum cihazını fişten çekerek kahraman olunmaz.

mustafa22

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu terör örgütünü destekleyen arkadaşlar sizi dehşetle kınıyorum...

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Son Dakika: Anonymous ÖSYM'yi Çökertti

Yaptıkları hack saldırılarıyla dünya çapında üne sahip grup Anonim ÖSYM'nin resmi sitesini birkaç dakika devre dışı bıraktı. Peki saldırının ardındaki asıl sebep ne?

Şuan sinirden patlamak üzereyim. İnanmıyorum hayatta inanmam. Böyle bir şey olabilirmi ya ? Biz sonuçları bekleyelim bize gelen habere bak. *****//()&/8 $½$#½#£#$># siz anladınız. Haberi okuyunca ellerim titremeye başladı. Memleket ne halde geldi. Bune ya kafayı yiyeceğim. Allahım sabır ver yemin ediyorum. Şuan o kadar kötüyüm ki yani anlatmak imkansız. Ulan illa darbemi lazım gerizekalı embesiller. Bune böyle rezalet. Lan erittiniz hepimizi, napalım ölelim geberillim mi? >£#½> Yani ben bile şu foruma bunları yazarken bazı kurallar çerçevesinde hareket ediyorum. Siz koskoca ösym. Ulan benim sınav döneminde saçlarım döküldü. 19 yaşındayım. Hepinizin ben varya offf offf. ya sabır ya sabır.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Şuan bende twitter'de kafayı yemiş durumda ne gündem görünüyor nede arama yapılabiliyor.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Gerilmeye gerek yok şuan site aktif bir kaç terör yanlısı grubun lamerlikleri işte...

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Sitesini degilde ösym nin kendisini çökertse birileri kurtulmuş oluruz bu saçma, torpilli ,kopyalı sistemden

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şuan bende twitter'de kafayı yemiş durumda ne gündem görünüyor nede arama yapılabiliyor.

Allah canını almasın :D Hocam ne twitter ı allah aşkına burada eğitim-öğretimden bahsediyoruz :S

Sitesini degilde ösym nin kendisini çökertse birileri kurtulmuş oluruz bu saçma, torpilli ,kopyalı sistemden

Adil olsun yeter
turk-egitim-sistemi_1332536895.jpeg

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Çocuklarımızın at yarışı gibi bir yarışa sokulması, ve yarış sonuçlarının geç öğrenilmesi üzerine verilen tepkiler bu çirkin yarışın ne kadar içselleştirildiğinin göstergesidir. ÖSYM gibi her yanı çamura bulanmış bir kurumun sitesinin erişimine engellenmesi sanki kopyadan ve soruların satılmasından daha vahimmiş gibi bir eda ile yapılan tepkilere anlam veremiyorum. Koyun gibi bir toplum olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Allah sonumuzu hayreylesin

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=279288]Piyonist[/MENTION] [MENTION=167734]ua23ua[/MENTION]Olayı oradan da takip ediyordum, ondan bi sorayım dedim :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
aga ne terörü ya görmüyon mu devletin halini soruları veriyo arkasından aptal aptal sırıtıyor yok böyle bişey diye önceki yıllara bak hersene bişey çıkarıyorlar kim hesap soruyor? çıkıpta hakkımızı arıyormuyuz? bu şifre kopya olaylrı ilk patlak verdiğinde büyük tepki verseydik şimdi bu senede kpss böyle olmayacktı.devletin görevi halka hizmet etmektir onlar başa gelmeyi padişahlık olarak göriyorlarki her istediklerini yapıyorlar ben çevreme bakıyorum bi dur diyelim ya Atatürk ün de kemikleri sızlıyordur şimdi.olsun ben biraz daha beklerim bizim için kötü ama biraz sabır hak arayanlara biraz tolerans...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=133500]iZozzy[/MENTION] suan genel problem var

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=74929]korpe[/MENTION] Yani sırf ben yaşamıyorum bu problemi ?

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bunlara cok sey soylemek isterdim ama 'ban' yerim diye susuyorum..