Yardım sınıfımız karantinaya alındı

Bu konuyu okuyanlar

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
merhaba bizim sınıf geçen çarşamba virüsden kapandı ve okula gidemedik hocamız ayın 19 da yani yarın test yaptıracaksanız negatif olan sınıfa gelecek dedi ama benim testim negatif çıksa bile ailem okula gitmemi istemezse bi 5 gündaha kalabilirmiyim (okula gitmek istemiyorum çünkü 2 pozitif kişide benim dibimdeydi)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Test negatif çıkarsa HES kodunuz risksiz olarak devam eder. Ve 5. gün sonrasında gitmediğiniz takdirde her bir gün özürsüz olarak sisteme işlenir.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
hocam peki bende birkaç virüs belirtisi var halsizlik koku almama ve ishal bu belirtiler yüzünden gitmesem :)
Test negatif çıkarsa HES kodunuz risksiz olarak devam eder. Ve 5. gün sonrasında gitmediğiniz takdirde her bir gün özürsüz olarak sisteme işlenir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ailem onay vermezse

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (488).png
    Ekran Görüntüsü (488).png
    207.1 KB · Görüntüleme: 97

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
hocam peki bende birkaç virüs belirtisi var halsizlik koku almama ve ishal bu belirtiler yüzünden gitmesem :)

hocam ailem onay vermezse
normalde test zorunluluğuda yok diye biliyorum. Aileniz izin vermezse gitmek zorunda değilsiniz.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
inş böyledir ama beni okulu sevmiyor diye düşünmeyin şuan evimde değilim ve burda biraz daha kalmak istiyorum ondan yani :)
normalde test zorunluluğuda yok diye biliyorum. Aileniz izin vermezse gitmek zorunda değilsiniz.