Shiftdelete.net geldiğimden beri başıma gelmeyen kalmadı

Bu konuyu okuyanlar

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Shiftdelete’ye üye oldum ve sabahlara kadar bilgisayar başında durdum. Yeni konulara göz attım. Fakat her güzel şeyin acısı çok kötü çıkıyor üye olduktan bir gün sonra eve saat 04.00 civarı eve gittim. Yatağıma yattım. Tam yattım bu arada evimizin damında yatıyoruz. Annem aşağıdan yukarıya çıktı. Benim yattığım yer dört tarafı kapalı bazı yerleri açık. Annem önümden geçti. Geçince bir şey gördüm birde baktım oda Bir cin’ tabi cin diyorum ama başka şey de olabilir. İlk önce gözümü kıstı. Sonra Cin’nin etrafı yeşil içi boş gibiydi. Kafasını göremedim. Sonra gözüm kapandı. Ve tüm vücudumda rüzgar sanki boşlukta gibiydim. Ağzımın içinde rüzgar vardı ve bağırım çağıramıyorum. Sonra Besmele çekip Kelimeyi şaddet getirince o gitti. Ve başka yere yattım. Ve hala korkusu üzerimde. Diğer bir olay ise 3 gün sonra kendi sitemin badwich i doldu. Genelde dolmayan badwichim doldu. Şaşırdım. Neyse boşver badwicihi diyelim. Bu sefer kendi gazetemize yazdığım bir haber millilerin çeki yenmesi durumunda silah sesleri yükseldi. Diyince ve buna benzer terimler olunca. Polis ve savcılık bu haberi suç duyurusu olarak gördü kaç gündür onun baş ağrısını çekiyorum. Ama bir şey var bilmedikleri Shiftdelete.net artık vazgeçmem.Çünkü zorla sahip olduk diyebiliriz. Bu olaylar hepsi gerçektir. Hiçbir konuda yalan söylemedim. Ve inanmayanlar olabilir. İnanmayabilirsiniz doğaldır. Çünkü ben yaşadım. Ersin ŞİMŞEK

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Junior editör bölümü ile ne alaka konu ben onu anlayamadım ?? konu dışına açsaydınız daha iyi olacaktı

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hımm kusura bakma öyle bir konun oldugu gözümden kaçmış acaba kime desem konuyu oraya taşıyabilir

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bence kendini yanlış yere konu açmışım diye şikayet et mahşerin 3 atlısı birazdan damlar konuya :D :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
souris46 dedi ki:
bence kendini yanlış yere konu açmışım diye şikayet et mahşerin 3 atlısı birazdan damlar konuya :D :D

:D
bu arada badwich gibi bişey demişsin sanrıım bandwith demek istiodun :p

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konuyu, konu dışına taşıdım.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
keyloger dedi ki:
souris46 dedi ki:

Önemli olan anlatmak istediğini anlatmış olması. Ama sen de yanlış yazmışsın. :p Bandwidth doğrusu (bant genişliği)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Benimde başıma gelmeyen kalmadı uyku düzenim kaçtı,ezbere bildiğim internet sayfalarını unuttum,kullanıcı adlarımı ve şifrelerimi daha önce elle girerdim ama şimdi kullanıcı adı ve şifre girecek pek forum bulamadığım için bir çok kullanıcı adımı ve şifremi unuttum.

Nazara mı geldik nedir :)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Elmacik dedi ki:
keyloger dedi ki:
souris46 dedi ki:

Önemli olan anlatmak istediğini anlatmış olması. Ama sen de yanlış yazmışsın. :p Bandwidth doğrusu (bant genişliği)

:D :D evet farkettim bi harf atlamışım bide bölümümüzü ingilizce okuyoz :p ama iletilerime bakarsan sürekli arada harf atlayarak yaazdığımdan garipsemedim :D ama böyle yalış yazmışsın derken yanlış yazmak harbiden süper olmuşşş.. :D :D

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Troy dedi ki:
erdemgazetesi dedi ki:
Troy dedi ki:
Nefesi kuvvetli bir hoca var bildiğimiz.
Troy Sanaldan bu hoca okuyomu ayrıca sadece bana mı yoksa Tüm SDN'ye mi okuyacak

Hocadan rica ederiz, tümüne yanıtla diyerek okur. Hepimiz faydalanırız.
ahahha :D

yahu çok enteresan şeyler başına gelmiş seninde ama şu cin mevzusuna diyorum ki yattığın yerde ekmek kırıntısı filan vardır cin değildir o :D

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
karabasan dedikleri şey olmalı 3 kere başıma geldi aynı şey ;)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Buradan yetkililere sesleniyorum efsane ofli hoca sitemize editör olarak transfer edilsin artık üyelerimizin ugradığı tahribata bir çözüm getirmek lazım....SDN bağımlılık yaratan bir site olmasından dolayı özel tedavi merkezleri açılması için türkiyenin heryerinde standlar açılsın siteye girmanin güük dozu olsun yoksa bu işin sonu gelmez bugun cin görürüz yarın başka bir yaratık bu yaratıklardan bir önce kurtulmamız lazım bugun sadece gözlerinden yeşil işık yakan cinler yarın ne yaparlar

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tugbagaleri dedi ki:
Buradan yetkililere sesleniyorum efsane ofli hoca sitemize editör olarak transfer edilsin artık üyelerimizin ugradığı tahribata bir çözüm getirmek lazım....SDN bağımlılık yaratan bir site olmasından dolayı özel tedavi merkezleri açılması için türkiyenin heryerinde standlar açılsın siteye girmanin güük dozu olsun yoksa bu işin sonu gelmez bugun cin görürüz yarın başka bir yaratık bu yaratıklardan bir önce kurtulmamız lazım bugun sadece gözlerinden yeşil işık yakan cinler yarın ne yaparlar

:d :d

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Aman SDN'ye giremezsennn durup seyla eyleme eyleme eyleme ismini tüm aleme eyleme yaw ana sayfaki müzik iyi mi geldi kötü mü geldi bilmiyom beni şarkı söyletmeye teşvik etti.
Ayrıca Yattığım yerde ekmek kırıntısı yokdu çok iyi biliyorum. Sabahda baktım çünkü. bende öyle zannetim ama değildi.

Son mesajlar