ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu karanlık tema gelmeden önce en üst soldaki SDN logosuna tıklayınca mobil anasayfa çıkıyordu, şimdi yeni mesajlar çıkıyor. Mobil anasayfaya geçmek için yer imleri linkine tıklamak zorunda kalıyoruz. Lütfen bunu düzeltirseniz sevinirim.

Bu arada bunun haricinde yapılan her yenilik fevkalade güzel olmuş. Emeği olan arakadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Mobil App olsa Ilk ben indiririm. :cool:

++++ Mobil app olursa eğer özelliğinde Resimleri göster ve Gösterme seçeneği olmalı. Mobil kotayı sömürmesin diye Resimleri kapatırım çoğu zaman. Bana Kimin ne yazdığı önemli. Bazen oluyor resime bakmam gerekirken bu özelliği açıp bakarım.

Telefonda türlü türlü browserler kullanırım bu seçeneğe göre.
Via + PHX + UC browser ve başka türlü türlü tarayıcılar indirip deniyorum. Çünkü Bir tarayıcı bir yere kadar performanslı olabiliyor. Geçmişi temizleme filan işe yaramıyor. Silincede insan başka tarayıcıya yöneliyor değişiklik olsun diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üyelerin hangi işletim sistemi ve tarayıcıyla giriş yaptığını gösteren bir eklenti işe yarar tabiki. :)
Profil fotorafının altında kısa bilgi gibi yazsa süper olur he :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu karanlık tema gelmeen önce en üst soldaki SDN logosuna tıklayınca mobil anasayfa çıkıyordu, şimdi yeni mesajlar çıkıyor. Mobil anasayfaya geçmek için yer imleri linkine tıklamak zorunda kalıyoruz. Lütfen bunu düzeltirseniz sevinirim.
Bu konuyu ben sorduğumda sol üst köşedeki üç çizgi butonlu pencereyi açarak forumlar kısmından ana sayfaya geçebiliyor diye cevap almıştım.
SDN logosuna tıklayınca önceden sitenin sayfasına yönlendirilirken onu da değiştirmişler.

Mobil App olsa Ilk ben indiririm. :cool:

++++ Resimleri göster ve Gösterme seçeneği olmalı. Mobil kotayı sömürmesin diye Resimleri kapatırım çoğu zaman. Bana Kimin ne yazdığı önemli. Bazen oluyor resime bakmam gerekirken bu özelliği açıp bakarım.

Telefonda türlü türlü browserler kullanırım bu seçeneğe göre.
Via + PHX + UC browser ve başka türlü türlü tarayıcılar indirip deniyorum. Çünkü Bir tarayıcı bir yere kadar performanslı olabiliyor. Geçmişi temizleme filan işe yaramıyor. Silincede insan başka tarayıcıya yöneliyor değişiklik olsun diye.

Profil fotorafının altında kısa bilgi gibi yazsa süper olur he :)

Mobil app olayı bence gelmeyecek hatta düşünüldüğünü bile zannetmiyorum.
Kısa bilgi kısmı bir ara sadece moderatörler ve üst yönetimde vardı.
Normal üyeler kıskanıyor diye kaldırılmıştı. :D

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Özel başlık özelliği sadece moderatör ve adminlere değil eskisi gibi bütün üyelere açık olursa iyi olur.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bu konuyu ben sorduğumda sol üst köşedeki üç çizgi butonlu pencereyi açarak forumlar kısmından ana sayfaya geçebiliyor diye cevap almıştım.
SDN logosuna tıklayınca önceden sitenin sayfasına yönlendirilirken onu da değiştirmişler.

Sol üstte üç nokta derken, cepten mi kastediyorsunuz? Çünkü ben masaüstünden girdiğim için orada öyle birşey hiç görmedim.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Eski kullanıcı önizlemeleri nereye gitti? Yediniz mi :D. Geri gelmeli bence.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sol üstte üç nokta derken, cepten mi kastediyorsunuz? Çünkü ben masaüstünden girdiğim için orada öyle birşey hiç görmedim.
Masaüstünde ise dediğim gibi üst cepteki "Forumlar" kısmı forumun ana sayfasına yönlendiriyor.
Mobil arayüzde daha uğraştırıcı olmuş. Bende alışkanlıktan o sağa doğru açılan pencereden ana sayfaya geri döneceğimin farkında değildim. :)

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Masaüstünde ise dediğim gibi üst cepteki "Forumlar" kısmı forumun ana sayfasına yönlendiriyor.
Mobil arayüzde daha uğraştırıcı olmuş. Bende alışkanlıktan o sağa doğru açılan pencereden ana sayfaya geri döneceğimin farkında değildim. :)
Merhaba, forumlar kısmına da tıklasanız, logoya da tıklasanız forum anasayfasına yönlendirilirsiniz. Daha önce logoya tıkladığımız zaman shiftdelete.net portalına yönleniyordu. Gerilbildirim için teşekkürler

Eski kullanıcı önizlemeleri nereye gitti? Yediniz mi :D. Geri gelmeli bence.
Merhaba, postbit daha sade hale getirildi. Kullanıcının üzerine tıkladığınızda ilgili bilgileri görebilirsiniz. Teşekkürler.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Karanlık modun siyah tonu tamda istediğim gibi. :D
Dahada açık siyah renk tonu olsaydı, karanlık modun manası kalmazdı.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Merhaba, forumlar kısmına da tıklasanız, logoya da tıklasanız forum anasayfasına yönlendirilirsiniz. Daha önce logoya tıkladığımız zaman shiftdelete.net portalına yönleniyordu. Gerilbildirim için teşekkürler

Sayın geliştirici, biz de tam bundan bahsediyorduk. Mobil anasayfaya ulaşmak için elimizi kulağımızın arkasından dolandırmadan direkt ulaşmak istediğimizi belirtmek istemiştik. Sizden ricamız eskiden olduğu gibi SDN ana logosunun linkini mobil anasayfasına yönlendirmeniz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yeni tema ve gece gunduz harika olmus yine ayni sekilde bildirim olayida güzel lakin bence diyorum tabi belli kategorilerdeki on ekler temanin sadeligini bozuyor cok rengarenk bir forum oluyor
Katılıyorum. Tüm bu sadeleştirmelerden sonra o renkli tabelalar olmamış. Göz yoruyor.
Kategoriler zaten var. O tabelaların işlevini anlayamadım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Özellikle istediğim birşey. Konu açmak Çin işkencesi haline geldi. Sayfayı ara yapmak zorunda kalıyorum. Daha sade bir konu seçme ekranı olsa tadından yenmez.

Oruch379

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Bazı konularda siyah font ile yazılmış makalelerde karanlık mod okumakta güçlük çektiriyor.

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Evet, Tapatalk olsa bile yine de bir uygulama yapılmalı bence.
Aynı fikirdeyim. Tapatalk'ı veya benzer forum Uygulamalarını kullanmak yerini mobil uygulaması olmalı.

Ayrıca yeni konu açarken kategorilerde kaybolmak yerine daha rahat bulabilmemiz için bir arama çubuğu eklenmeli.

Ekli dosyalar

• GIF-200327_195211.gif
    GIF-200327_195211.gif
    1.5 KB · Görüntüleme: 130

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Tapatalk birden fazla forum desteklerken ilgi alanınıza göre forum uygulaması sadece bir forumu destekler ha tabi siz burdan başka bir foruma girmem takılmam diyorsanız uygulama iş yapar ama farklı alanlarda forumlara takılıyorsanız tapatalk ın üstüne yok.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Aynı fikirdeyim. Tapatalk'ı veya benzer forum Uygulamalarını kullanmak yerini mobil uygulaması olmalı.

Ayrıca yeni konu açarken kategorilerde kaybolmak yerine daha rahat bulabilmemiz için bir arama çubuğu eklenmeli.
Konu açmak Çin işkencesi haline geldi. Bence de daha kolay olmalı.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Konu açmak Çin işkencesi haline geldi. Bence de daha kolay olmalı.
Merhaba,

Konu açma ile ilgili hiç bir şekilde tasarım değişikliğine gidilmedi. Daha önce nasılsa o şekilde devam ediyor. Sizce nasıl bir eylem yapılmalı? Nasıl olması gerektiğini örneklendirerek açıklarsanız ona göre değişiklik yapalım. Önceliğimiz sizlerin daha rahat etkileşim halinde olmanız ve daha iyi bir forum deneyimi kazanmanız. Teşekkür ederim.

ardabasqann

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bir yanıtın veya konunun bir yetkili tarafından güvenilirce onaylanması ve onaylı yazısının gözükmesi

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Bir yanıtın veya konunun bir yetkili tarafından güvenilirce onaylanması ve onaylı yazısının gözükmesi
Merhaba,

Belirli kategoriler arasında söylediğiniz gibi bir uygulama başlatılacak yakın zamanda. Ancak tüm kategorilerde bu şekilde yol izlememiz forum kültürü açısından çok da kabul edilebilir değil. Teşekkürler.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Merhaba,

Konu açma ile ilgili hiç bir şekilde tasarım değişikliğine gidilmedi. Daha önce nasılsa o şekilde devam ediyor. Sizce nasıl bir eylem yapılmalı? Nasıl olması gerektiğini örneklendirerek açıklarsanız ona göre değişiklik yapalım. Önceliğimiz sizlerin daha rahat etkileşim halinde olmanız ve daha iyi bir forum deneyimi kazanmanız. Teşekkür ederim.
Mesela Windows'u ve diğer OS'ları bilgisayar altında toplamak iyi olur bence.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Mesela Windows'u ve diğer OS'ları bilgisayar altında toplamak iyi olur bence.
Merhaba,

Bu konu açma butonu ile ilgili bir durum değil anladığım kadarıyla. Kategorisel bazda çalışmaları arkadaşlar yürütüyorlar. Konuyu tekrardan rapor ediyorum. Teşekkürler.

link uzatmalarını ne zaman türkçe yaparsınız acbaa?
threads gibi.
Merhaba,

Konuyla ilgili çalışma yapılıyor. Kısa sürede tamamlanacaktır. Teşekkürler.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
link uzatmalarını ne zaman türkçe yaparsınız acbaa?
threads gibi.
Merhaba,

Şu anda %80 oranında görünen linkler Türkçe yapıldı. Aşağıda bir listesini iletiyorum. Düzeltmeler devam edecektir. Geribildirim için teşekkürler.

account/account-details hesap/hesap-detaylari
account/alerts hesap/bildirimler
account/alerts hesap/bildirimler
account/dismiss-notice hesap/cerezleri-onayla
account/following hesap/takip-ettiklerim
account/ignored hesap/engellenenler
account/likes hesap/begeniler
account/preferences hesap/tercihler
account/privacy hesap/gizlilik
account/security hesap/guvenlik
account/signature hesap/imza
approval-queue/ onay-listesi/