Duyuru ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

enes.wtp

Asistan
İmza özelliği eklenebilir veya değişiklik olarak ise; yeni açılan konular hemen yan tarafta gösterilebilir. Bir de bildirim tuşuna basmak isterken, karanlık moda basabiliyorum, başka arkadaşlarda da sorun yaşanıyor ise "Ara" kısmının sağına yerleştirilebilir, yanlış basılan reset tuşu gibi :) İmza kısmı gelmese bile sistemlerin yazdığımız bir kısım gelmeli ki, biz de yardım ederken daha seri cevaplar verelim. Sistemi bilmeden yorum yapamıyoruz veya yanlış yönlendirici mesajlarımız oluyor.

Bu karanlık tema gelmeden önce en üst soldaki SDN logosuna tıklayınca mobil anasayfa çıkıyordu, şimdi yeni mesajlar çıkıyor. Mobil anasayfaya geçmek için yer imleri linkine tıklamak zorunda kalıyoruz. Lütfen bunu düzeltirseniz sevinirim.

Bu arada bunun haricinde yapılan her yenilik fevkalade güzel olmuş. Emeği olan arakadaşlara teşekkürler.

Son düzenleme:

_Zaur_

Profesör
Mobil App olsa Ilk ben indiririm. :cool:

++++ Mobil app olursa eğer özelliğinde Resimleri göster ve Gösterme seçeneği olmalı. Mobil kotayı sömürmesin diye Resimleri kapatırım çoğu zaman. Bana Kimin ne yazdığı önemli. Bazen oluyor resime bakmam gerekirken bu özelliği açıp bakarım.

Telefonda türlü türlü browserler kullanırım bu seçeneğe göre.
Via + PHX + UC browser ve başka türlü türlü tarayıcılar indirip deniyorum. Çünkü Bir tarayıcı bir yere kadar performanslı olabiliyor. Geçmişi temizleme filan işe yaramıyor. Silincede insan başka tarayıcıya yöneliyor değişiklik olsun diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üyelerin hangi işletim sistemi ve tarayıcıyla giriş yaptığını gösteren bir eklenti işe yarar tabiki. :)
Profil fotorafının altında kısa bilgi gibi yazsa süper olur he :)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Bu karanlık tema gelmeen önce en üst soldaki SDN logosuna tıklayınca mobil anasayfa çıkıyordu, şimdi yeni mesajlar çıkıyor. Mobil anasayfaya geçmek için yer imleri linkine tıklamak zorunda kalıyoruz. Lütfen bunu düzeltirseniz sevinirim.
Bu konuyu ben sorduğumda sol üst köşedeki üç çizgi butonlu pencereyi açarak forumlar kısmından ana sayfaya geçebiliyor diye cevap almıştım.
SDN logosuna tıklayınca önceden sitenin sayfasına yönlendirilirken onu da değiştirmişler.

Mobil App olsa Ilk ben indiririm. :cool:

++++ Resimleri göster ve Gösterme seçeneği olmalı. Mobil kotayı sömürmesin diye Resimleri kapatırım çoğu zaman. Bana Kimin ne yazdığı önemli. Bazen oluyor resime bakmam gerekirken bu özelliği açıp bakarım.

Telefonda türlü türlü browserler kullanırım bu seçeneğe göre.
Via + PHX + UC browser ve başka türlü türlü tarayıcılar indirip deniyorum. Çünkü Bir tarayıcı bir yere kadar performanslı olabiliyor. Geçmişi temizleme filan işe yaramıyor. Silincede insan başka tarayıcıya yöneliyor değişiklik olsun diye.

Profil fotorafının altında kısa bilgi gibi yazsa süper olur he :)
Mobil app olayı bence gelmeyecek hatta düşünüldüğünü bile zannetmiyorum.
Kısa bilgi kısmı bir ara sadece moderatörler ve üst yönetimde vardı.
Normal üyeler kıskanıyor diye kaldırılmıştı. :D

Yandere

Profesör
Özel başlık özelliği sadece moderatör ve adminlere değil eskisi gibi bütün üyelere açık olursa iyi olur.

Bu konuyu ben sorduğumda sol üst köşedeki üç çizgi butonlu pencereyi açarak forumlar kısmından ana sayfaya geçebiliyor diye cevap almıştım.
SDN logosuna tıklayınca önceden sitenin sayfasına yönlendirilirken onu da değiştirmişler.
Sol üstte üç nokta derken, cepten mi kastediyorsunuz? Çünkü ben masaüstünden girdiğim için orada öyle birşey hiç görmedim.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Sol üstte üç nokta derken, cepten mi kastediyorsunuz? Çünkü ben masaüstünden girdiğim için orada öyle birşey hiç görmedim.
Masaüstünde ise dediğim gibi üst cepteki "Forumlar" kısmı forumun ana sayfasına yönlendiriyor.
Mobil arayüzde daha uğraştırıcı olmuş. Bende alışkanlıktan o sağa doğru açılan pencereden ana sayfaya geri döneceğimin farkında değildim. :)

Forum Developer

Administrator
Yönetici
Admin
Masaüstünde ise dediğim gibi üst cepteki "Forumlar" kısmı forumun ana sayfasına yönlendiriyor.
Mobil arayüzde daha uğraştırıcı olmuş. Bende alışkanlıktan o sağa doğru açılan pencereden ana sayfaya geri döneceğimin farkında değildim. :)
Merhaba, forumlar kısmına da tıklasanız, logoya da tıklasanız forum anasayfasına yönlendirilirsiniz. Daha önce logoya tıkladığımız zaman shiftdelete.net portalına yönleniyordu. Gerilbildirim için teşekkürler

Eski kullanıcı önizlemeleri nereye gitti? Yediniz mi :D. Geri gelmeli bence.
Merhaba, postbit daha sade hale getirildi. Kullanıcının üzerine tıkladığınızda ilgili bilgileri görebilirsiniz. Teşekkürler.

Son mesajlar