ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba sevgili SDN üyeleri,

Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bu sebeple herkesin ilgili kurumlar tarafından yapılan uyarıları dikkate almalarını önemle rica ediyor, hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Sizlere SDN forumunun geliştirilmesiyle ilgili sevineceğinizi düşündüğümüz haberlerimiz var;

1. Daha iyi bir forum deneyimi için tasarım anlamında sadeleştirme yapıldı.
2. Kullanıcı bildirimleri aktif edildi. Kullanıcı panelinizden bildirim seçeneklerini aktif ederek bildirim alabilir, daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.
3. Reaksiyon sistemi aktif edildi.
4. Var olan tema üzerinde gündüz ve gece özelliği eklendi.
5. Önek sistemi aktif edildi ve belli başlı kategorilerde seçim hakkı sağlandı.
6. Forum URL yapısı %80 oranında Türkçe yapıldı. "Değişiklik listesi"

** Yukarıda belirttiğimiz yenilikler dışında arka planda forumun performansını etkileyecek kritik sorunlar da giderildi.

Tabii ki forumu geliştirmeye devam ediyoruz, edeceğiz. Biz bu yenilikleri yaparken sizlerin de fikirlerini almaya karar verdik. Tasarımdan yazılıma kadar her anlamda fikirleriniz bizler için çok değerli.

SDN forumuna katkıda bulunmak, daha iyi bir kullanıcı deneyimi yakalamak için sizler fikirlerinizle bizlere ışık tutun.

Peki bu nasıl olacak?
Bu konu altında her türlü öneriyi yazabilirsiniz. Sizlerden gelen önerileri değerlendireceğiz. Uygun görülen veya çok talep görmüş öneriler için anket oluşturacağız. Anket sonucuna göre bu özellikleri forumumuza entegre edeceğiz.

SDN forum yönetimi olarak herkese teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yeni tema ve gece gunduz harika olmus yine ayni sekilde bildirim olayida güzel lakin bence diyorum tabi belli kategorilerdeki on ekler temanin sadeligini bozuyor cok rengarenk bir forum oluyor

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Konu başlıklarındaki etiketlerin renklerinde pastel renkleri kullanmak belki daha güzel olabilir.
Yeni Mesalar'daki sayfa gösterim sayısını 10'a çıkartalım. Son zamanlarda açılan konu sayısı da arttı, diğer açılan yeni konulara erişemiyoruz.

Geri bildirim için teşekkürler. Yeni mesajlar bölümü 25 yeni mesaj gösterilecek şekilde çalışıyor. Acaba farklı şeylerden mi söz ediyoruz?

Bir de sadece bende mi var bilmiyorum ama, her mesaj atmak istediğimde sunucu hatası oluştu diyor. İnternet normal. Neden anlamadım. Başka bu sıkıntısı olan var mı?

Geribildirim için teşekkürler. Anlık bir durum olabilir. Aynı hatayı tekrardan alırsanız eğer bana özel mesaj olarak hata resmini gönderin. Sistem loglarına bakıp hatanın kaynağını bulalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İOS ve Android olarak forumun mobil uygulaması çıksa daha güzel olur safariden bildirimler bazen gelmiyor
Geri bildirim için teşekkürler. Daha önce kullanılan bildirim sistemini iptal ederek yeni aktif ettiğimiz bildirim sistemini kullanabilirsiniz.

Link: https://forum.shiftdelete.net/account/preferences

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Geri bildirim için teşekkürler. Yeni mesajlar bölümü 25 yeni mesaj gösterilecek şekilde çalışıyor. Acaba farklı şeylerden mi söz ediyoruz?
Evet her sayfada 25 adet konu gösterimi var ama sayfa gösterimi benim kastettiğim.

Bu arada emeği geçen herkese SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Epeyce bir zamandır forumda bu derece yenilikler yapılmıyordu. ;)

sayfa_sayısı.PNG

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
İmza özelliği eklenebilir veya değişiklik olarak ise; yeni açılan konular hemen yan tarafta gösterilebilir. Bir de bildirim tuşuna basmak isterken, karanlık moda basabiliyorum, başka arkadaşlarda da sorun yaşanıyor ise "Ara" kısmının sağına yerleştirilebilir, yanlış basılan reset tuşu gibi :) İmza kısmı gelmese bile sistemlerin yazdığımız bir kısım gelmeli ki, biz de yardım ederken daha seri cevaplar verelim. Sistemi bilmeden yorum yapamıyoruz veya yanlış yönlendirici mesajlarımız oluyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Soru duyuru renkli yazıyor biraz garip durmuş