SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shadow2

Profesör
23 Eylül 2009
1,132
23
218
Konuyu yine aynı yere getirmeyi başardın, tebrik ederim.
Sadece empati. Empati. Empati yapsın ki halkından özür dilemeyi bilsin. Emin ol bitecek bu kavga, çatışma.
Ama dilemiyor. İnat ediyor. Kimi kimle kavga ettirecek. Beni komşumla, kardeşimle mi?

Sende biliyosun bende biliyorum adam özür dilemeyecek. Napalım yakıp yıkalım mı. Çıksa deseki baştan olması gerekenden sert davrandım, herkesimin hassasiyetini dikkate alacam herkes rahatlayacak ama adamın yapısı belli. Ona oy verenlere,başörtülülere küfür mü edelim (Arkadaşımın eşine edildi Kızılayda bir gösterici grup tarafından),
Yaptığı yanlış bizde görüyoruz bunu ama millet yakıp yıkınca adam haklı çıkıyor bu sefer.

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
Sende biliyosun bende biliyorum adam özür dilemeyecek. Napalım yakıp yıkalım mı. Çıksa deseki baştan olması gerekenden sert davrandım, herkesimin hassasiyetini dikkate alacam herkes rahatlayacak ama adamın yapısı belli. Ona oy verenlere,başörtülülere küfür mü edelim (Arkadaşımın eşine edildi Kızılayda bir gösterici grup tarafından),
Yaptığı yanlış bizde görüyoruz bunu ama millet yakıp yıkınca adam haklı çıkıyor bu sefer.

Sende biliyosun bende biliyorum adam özür dilemeyecek. Napalım yakıp yıkalım mı. Çıksa deseki baştan olması gerekenden sert davrandım, herkesimin hassasiyetini dikkate alacam herkes rahatlayacak ama adamın yapısı belli.
İşte bu aslında herşeyi özetliyor, o meydanların sıkıntısı bu.

Ona oy verenlere,başörtülülere küfür mü edelim
Biz ona oy verenlere başörtülülere küfür mü ediyoruz? Sorunumuz oy verenlerle, başörtülülerle değil, senin oy verenler dediğin benim komşularım, dayılarım, teyzem, kuzenlerim, iş arkadaşlarım, misafirlerim, akşamları sohbet ettiğimiz, halı saha maçı yaptığımız, eğlenceye gittiğimiz insanlar. Siz belki %100 kendi fikirlerinizi benimseyen insan grupları içerisinde, muhalif seslerden uzak birşekilde yaşıyor olabilirsiniz ama bizim dünyamız aynı değil. Kuzenlerim de AKP üyesi ve seçmeni, sanal ortamda paylaşımlara bakıyorum, hem polis şiddetini kınıyorlar, hemde provokatör şiddetini. Bizim söylediklerimize itimat etmeyen başbakana özür diletecek, kibirini törpületecek, ılımlaştıracak en önemli şey kendi seçmeni, eğer onlardan bir ikaz alırsa belki farkına varır, Sizlere çıkın meydanlara başbakan için küfür edin demiyoruz, sadece o meydanlara indirmekle tehdit ettiği %50 den olmayın. Yanlışsa yanlış deyin doğruysa doğru. Bu olayların bu noktaya gelmesi, kendi seçmeninden ve etrafındaki dalkavuklardan hiçbir eleştiri almayışı yüzünden. Kibir büyüdü büyüdü bu noktaya geldi. Artık sizi çantada keklik görüyor. Seviyorsunuzdur, sizler için çok şey yapmıştır ama bir insana bu kadar güç verirseniz, bir süre sonra kibire kapılıp kontrolden çıkar.

Balkon konuşmalarını hatırlayın, ne kadar ılımlıydı, toplumdaki tüm seçim gerginliğini almıştı, huzur getirmişti. Ama şimdi o noktadan çok uzaklaştı. Hata yaparsam 10 yılda sıkı sıkıya birbirine kenetlediğim seçmen bloğum çatırdan diye tüm bu zulme göz yumuyor.

ReDaRRoW

Öğrenci
22 Haziran 2009
84
0
6
Kaldırım taşına, kırılana, yanan polis otosuna ve camiye takılan arkadaşlar, istihbarat şube nasıl çalışır bilirmisiniz (ismi üstünde yahu istihbarat toplar derseniz yanılırsınız) nerde bir yürüyüş hakkını arama veya protesto var yukarıdan gelen emirler doğrultusunda onu provoke etmeyle iştigal eder bu şube (ha hariçten provoke edenler yokmu elbette var)...polis emeklisi bir üyemiz yokmu niye bilgilendirmiyor güzel yurdumun insanlarını, size gösterilmek istenen resme bakmayın konunun özüne bakın...

yagizcan

Öğrenci
12 Mayıs 2013
48
0
0
sırf hkmti dşrmek amacyla pol is arç olrk kulalnlmıştır. Gidipe olaylara karşmadım ben. Benim polisimi kimse cani adam kesen kafasını uçaran öldüren diye nitelendiremez. İşte bunu anlatmaya çalısıyorum. Sen çok iyi niyetli olabilirsin. Bir sıkıntı yok ama böyleleride çıkıyor ve amaç farklı boyutlara çıkıyor. Bildiğin adam kesen durumana geldi benm polsm yazık... Sosyal medyada işte çok bilgi kirliği vardı resmen roman yazıyor adam... Bunları yapanlar bana göre vatan sever olamaz... Ben bunlara kızgınım işte... Herkes buna kızgın sadece ben değil.

Bu abartanları kendi kafasına göre yazarları kimse ciddiye almıyo ama belki de sen meydana çıkmadığın için ne abartı ne değil bilemezsin çünkü şu an normal bi durum değil bugün henüz çıkmadım ancak 3-4 gündür ankara meydanlarda savaş var gibi , tabi medya da olmadığı için hangisi doğru hangisi yanlış anlamaman normal sanırım

by_slmz

Profesör
18 Ekim 2010
1,046
2
218
İşte herkezin bahsettigi araya karışanlar bunlar. Ve hala ağaç zannediyorsan uza burdan hiç birşey anlamamışsın demektir.
benim amacım direniş altında kendi isteklerini yapanlar içindi böle yazmam neyin ne olduğunu senden daha iyibiliyorum sus ve adam akıllı yorum yazmaya devam et işine bak

shadow2

Profesör
23 Eylül 2009
1,132
23
218

Biz ona oy verenlere başörtülülere küfür mü ediyoruz? Sorunumuz oy verenlerle, başörtülülerle değil, senin oy verenler dediğin benim komşularım, dayılarım, teyzem, kuzenlerim, iş arkadaşlarım, misafirlerim, akşamları sohbet ettiğimiz, halı saha maçı yaptığımız, eğlenceye gittiğimiz insanlar. Siz belki %100 kendi fikirlerinizi benimseyen insan grupları içerisinde, muhalif seslerden uzak birşekilde yaşıyor olabilirsiniz ama bizim dünyamız aynı değil. Kuzenlerim de AKP üyesi ve seçmeni, sanal ortamda paylaşımlara bakıyorum, hem polis şiddetini kınıyorlar, hemde provokatör şiddetini. Bizim söylediklerimize itimat etmeyen başbakana özür diletecek, kibirini törpületecek, ılımlaştıracak en önemli şey kendi seçmeni, eğer onlardan bir ikaz alırsa belki farkına varır, Sizlere çıkın meydanlara başbakan için küfür edin demiyoruz, sadece o meydanlara indirmekle tehdit ettiği %50 den olmayın. Yanlışsa yanlış deyin doğruysa doğru. Bu olayların bu noktaya gelmesi, kendi seçmeninden ve etrafındaki dalkavuklardan hiçbir eleştiri almayışı yüzünden. Kibir büyüdü büyüdü bu noktaya geldi. Artık sizi çantada keklik görüyor. Seviyorsunuzdur, sizler için çok şey yapmıştır ama bir insana bu kadar güç verirseniz, bir süre sonra kibire kapılıp kontrolden çıkar.

Balkon konuşmalarını hatırlayın, ne kadar ılımlıydı, toplumdaki tüm seçim gerginliğini almıştı, huzur getirmişti. Ama şimdi o noktadan çok uzaklaştı. Hata yaparsam 10 yılda sıkı sıkıya birbirine kenetlediğim seçmen bloğum çatırdan diye tüm bu zulme göz yumuyor.

Genelde herkesin farklı görüşlerden akrabası,arkadaşı,aile dostu oluyor ama meydana çıkıp toplanınca işler değişiyor nedense. Eminim Arkadaşın eşine ağza alınmayacak küfürleri edenlerinde akrabalarından,arkadaşlarından başörtülüler var. Ama meydana çıkınca işler değişiyor bu sefer.

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
[h=1]Emniyet Müdürü: Onlar polis[/h]
[h=2]İzmir'de Gezi eylemlerine damgasını vuran "Eli sopalı timlerin" sivil mi polis mi olduğu sorusu bugün cevaplandı. Dün İzmir Valisi Mustafa Toprak bu soruya, "Polis yeleği olmayan kişiler polis değil" demişti. Bugün sorunun kesin yanıtını İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay verdi. "Onlar polis"[/h]
20362944.jpg

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, İzmir’deki Gezi Parkı protestolarına katılanlara müdahale eden sivil giysili eli sopalı kişilerin sivil polis olduğunu açıkladı.

İzmir’de olayların başladığı ilk gün bazı eli sopalı sivil giysili grupların göstericilere müdahale edip bazılarını dövmesi tartışma yarattı. Eli sopalı siviller için çeşitli spekülasyonlar yürütülürken, bazı kesimler bunların AK Partili gençler, bazıları polis tarafından örgütlenmiş kişiler olduğunu öne sürdü. İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay olaylara müdahale sırasında çevik kuvvetin arkasında bulunan sivil giysili kişilerin polis olduğunu açıkladı. Emniyet Müdürü Bilkay, bu polislere, özel yelek dağıtıldığını ancak bazılarının bunları giymemiş olabileceğini, aralarına kesinlikle sivil kimsenin girmediğini söyledi.

İzmir’de, Taksim Gezi gösterilerine destek verip olay çıkardıkları gerekçesiyle üç günde gözaltına alınan bütün şüphelilerin serbest bırakıldığı bildirildi.

VALİ TOPRAK NE DEMİŞTİ?
İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir'de Gezi Parkı eylemine destek veren protestoculara, eli sopalı bur grubun müdahale etmesiyle ilgili olarak, "Olaylar devam ederken, polis birimlerimizin arkasında sivil görünümlü kişilerin müdahalede bulunduğu konusunda gerçek olmayan unsurlar var. Bu mümkün değil. Sivil görevlilerimiz varsa, polise ait yelek giydirilmesi talimatı verdik. Artık yelek giyiyorlar." demişti.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hic kimsenin basina gelsin istemem ama neden bu ve benzeri olaylar bu cografyalarda meydana geliyor diger yerlerde millet ekmegini büyütmenin derdine düserken bu cografyalarda insanlar ekmegini kücültmenin durduk yere huzurunu kacirmanin pesinden kosuyor yoksa bu olaylari hep ayni kisiler mi organize diyor. Öfke akli alirmis derler insan saglikli düsünemiyor o anlarda is isten gecmeden bi durup düsünelim sevgiyle kalin

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
Genelde herkesin farklı görüşlerden akrabası,arkadaşı,aile dostu oluyor ama meydana çıkıp toplanınca işler değişiyor nedense. Eminim Arkadaşın eşine ağza alınmayacak küfürleri edenlerinde akrabalarından,arkadaşlarından başörtülüler var. Ama meydana çıkınca işler değişiyor bu sefer.

Başbakan da aynı senin şimdi yaptığın gibi görmezden geliyor bazı şeyleri ve bu olaylar bu noktaya geliyor :) Ben nelerden bahsetmişim, sen ne yazmışsın.

efka_vasi

Asistan
27 Haziran 2011
355
0
16

Videodakilerin hepsinden beyin organı alınmış. Zombi olarak hareket ediyorlar. Bunların ayıklanması lazım. Kırmızı sarı bayraklar flamalar taşıyan grupların seçimlerde %1'lerinde altında oy alıyor olması bu tür hareketleri ortaya çıkarıyor çünkü kendileride biliyor bu tür düşünceler uç noktalar bu ülkede sevilmiyor. Adı üstünde kominist olan bir parti nasıl olurda ülkede demokrasi taraftarı olabilir ki..

Bu ülkenin geçimişi her ırktan milletten dinden insanların huzur refah ve mutluluk içinde yaşadığı bir ülke.. Elbet bu olaylar bitecek ortam sakinleşecek işte o zaman herşey ortaya çıkacak.. Az daha sabır etmemiz lazım..

kosasker

Profesör
24 Aralık 2008
3,195
49
228
Başbakan da aynı senin şimdi yaptığın gibi görmezden geliyor bazı şeyleri ve bu olaylar bu noktaya geliyor :) Ben nelerden bahsetmişim, sen ne yazmışsın.

Başbakanın birşeyleri görmezden geldiğine katılıyorum.

Bunları bahane edip yakıp yıkmak, üstüne birde Türk bayrağı yakmak son damla oldu.

Siz devam edin.

Türk bayrağı yakanlarla aynı safta eylem yapıyorsunuz ve biz ona bakıyoruz.

Jomolocco

Doçent
4 Eylül 2012
872
5
18
[h=1]Emniyet Müdürü: Onlar polis[/h]
[h=2]İzmir'de Gezi eylemlerine damgasını vuran "Eli sopalı timlerin" sivil mi polis mi olduğu sorusu bugün cevaplandı. Dün İzmir Valisi Mustafa Toprak bu soruya, "Polis yeleği olmayan kişiler polis değil" demişti. Bugün sorunun kesin yanıtını İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay verdi. "Onlar polis"[/h]
20362944.jpg

İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, İzmir’deki Gezi Parkı protestolarına katılanlara müdahale eden sivil giysili eli sopalı kişilerin sivil polis olduğunu açıkladı.

İzmir’de olayların başladığı ilk gün bazı eli sopalı sivil giysili grupların göstericilere müdahale edip bazılarını dövmesi tartışma yarattı. Eli sopalı siviller için çeşitli spekülasyonlar yürütülürken, bazı kesimler bunların AK Partili gençler, bazıları polis tarafından örgütlenmiş kişiler olduğunu öne sürdü. İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay olaylara müdahale sırasında çevik kuvvetin arkasında bulunan sivil giysili kişilerin polis olduğunu açıkladı. Emniyet Müdürü Bilkay, bu polislere, özel yelek dağıtıldığını ancak bazılarının bunları giymemiş olabileceğini, aralarına kesinlikle sivil kimsenin girmediğini söyledi.

İzmir’de, Taksim Gezi gösterilerine destek verip olay çıkardıkları gerekçesiyle üç günde gözaltına alınan bütün şüphelilerin serbest bırakıldığı bildirildi.

VALİ TOPRAK NE DEMİŞTİ?
İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir'de Gezi Parkı eylemine destek veren protestoculara, eli sopalı bur grubun müdahale etmesiyle ilgili olarak, "Olaylar devam ederken, polis birimlerimizin arkasında sivil görünümlü kişilerin müdahalede bulunduğu konusunda gerçek olmayan unsurlar var. Bu mümkün değil. Sivil görevlilerimiz varsa, polise ait yelek giydirilmesi talimatı verdik. Artık yelek giyiyorlar." demişti.

polis felan degil akp genclik kolu uyesi

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
[h=1]İstanbul Adalet Sarayı içinde Gezi Parkı protestosu[/h][h=2]Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı, avukatların Taksim Gezi Parkı'nda yaşanan olaylara ilişkin protestosuna sahne oldu.[/h]
istanbul-adalet-sarayi-icinde-gezi-parki-protestosu-3347130.Jpeg

Adliyenin ana avlusunda, adaleti temsil eden "Temis" heykellerinin bulunduğu alanda toplanan yüzlerce avukat, burada Taksim Gezi Parkı gösterilerinde polisin müdahalesini ve yaşananları protesto etti. "Direne direne kazanacağız", "Faşizme karşı omuz omuza" ve "Her yer Taksim her yer direniş" şeklinde sloganlar atan avukatlar, bir süre alkışlı eylemde de bulundu. Avukatlara, adliyenin katlarındaki balkonlarda ve çeşitli yerlerde toplanan vatandaşlarla, adliye personelinin de alkışlarla destek verdiği görüldü.

Eylem yerinde avukatların önünü kapatarak güvenlik önlemi alan özel güvenlik çalışanları ve polisler ile protestocu avukatlar bir süre tartıştı. Eylemin ardından alkışlarla dışarı çıkan avukatlar adına burada yapılan açıklamada da, "Üniversite öğrencileri üniversitelerde, çalışanlar çalıştıkları yerlerde direniyor. Her kesimden insanda direniş var. Biz de adliyelerde direniyoruz. Avukatları bu mücadeleye destek olmaya çağırıyoruz" ifadeleri de kullanıldı.

http://gundem.milliyet.com.tr/istanbul-adalet-sarayi-icinde-gezi/gundem/detay/1718447/default.htm

kosasker

Profesör
24 Aralık 2008
3,195
49
228
[video]http://www.haberkita.com/video/player.asp?flv=040620131458259585591.mp4[/video]

Türk bayrağı yakan masum gençler!

Uranos

Profesör
11 Nisan 2012
3,845
15
0
CNN International'da 'Gezi' tartışması
ABD'den yayın yapan CNN International televizyonunda deneyimli gazeteci Christiane Amapour'un bugünkü konusu Gezi Parkı protestolarıydı.

cnn-international-da-gezi-tartismasi-3347257.Jpeg

Programa telefonla katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu ile Amanpour arasında gergin anlar yaşandı. Çavuşoğlu'nun durmaksızın konuşması üzerine Amanpour "Burada röportaj yapıyoruz bu sizin konuşmanız değil. Size soru sormama izin verin" diyerek çıkıştı.

Tartışmanın bir noktasında Amanpour'un "Taksim Meydanı'nda alışveriş merkezi yapılacak mı?" sorusuna Çavuşoğlu, "Kesinlikle öyle bir şey yok" yanıtını verdi.

Amanpour'un konukları arasında Çavuşoğlu'nun yanı sıra CNN İstanbul temsilcisi Ivan Watson, akademisyen Soli Özel ve oyuncu Mehmet Ali Alabora da vardı.

Özel, Amanpour'un alışveriş merkeziyle ilgili sorusuna, "Bunu Erdoğan kendisi söyledi, biz uydurmadık. Alışveriş merkezi ve rezidans olacak dedi. Ancak dünkü konuşmasında müze vs. seçeneklerden bahsetti. Nihayet alışveriş merkezi denklemden çıkmış gibi görünüyor" diye yanıt verdi

by_slmz

Profesör
18 Ekim 2010
1,046
2
218
Videodakilerin hepsinden beyin organı alınmış. Zombi olarak hareket ediyorlar. Bunların ayıklanması lazım. Kırmızı sarı bayraklar flamalar taşıyan grupların seçimlerde %1'lerinde altında oy alıyor olması bu tür hareketleri ortaya çıkarıyor çünkü kendileride biliyor bu tür düşünceler uç noktalar bu ülkede sevilmiyor. Adı üstünde kominist olan bir parti nasıl olurda ülkede demokrasi taraftarı olabilir ki..

Bu ülkenin geçimişi her ırktan milletten dinden insanların huzur refah ve mutluluk içinde yaşadığı bir ülke.. Elbet bu olaylar bitecek ortam sakinleşecek işte o zaman herşey ortaya çıkacak.. Az daha sabır etmemiz lazım..
Haklısında bu şekilde Ülkemin refah seviyesi zayıflamaya başlar amaçları farklı olan insanlar gerçekten bişeyleri anlatmak isteyen insanlarda bunlar yüzünden aynı kefeden değerlendiriliyor yazık değilmi amaç ne ? neyin davası bu? bilinçli halk nerde nie kimse bunlara dur demiyor hadi polis şiddet kulanıyor eyw. halk(bilinçli) neden bunlar bir şey yapmıyor. gelelim liseler eve üniversitelilere sevgili öğretmenler sizin amacınız devlete ayaklanma yapmakmı değil peki neden o lise öğrencileri orda ne iş yapıyorlar siz bilmiyormusunuz ki bu iş AĞAÇ işini aştı bilmiyormusunuz mesele koltuk sevdası terörizm peki nie öğrencileri bilinçlendirmiyorsunuz da böyle zarar görüyorlar sonra polise suç atın bumu herşey

kosasker

Profesör
24 Aralık 2008
3,195
49
228
CNN International'da 'Gezi' tartışması
ABD'den yayın yapan CNN International televizyonunda deneyimli gazeteci Christiane Amapour'un bugünkü konusu Gezi Parkı protestolarıydı.

...

Programa telefonla katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu ile Amanpour arasında gergin anlar yaşandı. Çavuşoğlu'nun durmaksızın konuşması üzerine Amanpour "Burada röportaj yapıyoruz bu sizin konuşmanız değil. Size soru sormama izin verin" diyerek çıkıştı.

Tartışmanın bir noktasında Amanpour'un "Taksim Meydanı'nda alışveriş merkezi yapılacak mı?" sorusuna Çavuşoğlu, "Kesinlikle öyle bir şey yok" yanıtını verdi.

Amanpour'un konukları arasında Çavuşoğlu'nun yanı sıra CNN İstanbul temsilcisi Ivan Watson, akademisyen Soli Özel ve oyuncu Mehmet Ali Alabora da vardı.

Özel, Amanpour'un alışveriş merkeziyle ilgili sorusuna, "Bunu Erdoğan kendisi söyledi, biz uydurmadık. Alışveriş merkezi ve rezidans olacak dedi. Ancak dünkü konuşmasında müze vs. seçeneklerden bahsetti. Nihayet alışveriş merkezi denklemden çıkmış gibi görünüyor" diye yanıt verdi

Amerikanın normal şartlarda bizim iyiliğimizi istemesi mümkün değil. Bu olayı olabildiğince büyütüceklerdir.

Y!LM@Z

Profesör
2 Şubat 2010
1,540
45
228
Bana kalırsa protestocular arasındaki zararlılar temizlenmedikçe bu işin sonu gelmeyecek çünkü adamların amacı farklı

[video=youtube;_pU0eQ4-0pk]http://www.youtube.com/watch?v=_pU0eQ4-0pk[/video]

shadow2

Profesör
23 Eylül 2009
1,132
23
218

Detaylandırayım biraz o zaman cevabımı
Biz ona oy verenlere başörtülülere küfür mü ediyoruz?
Belki sen veya eylemcilerin büyük çoğunluğu küfür etmiyor olabilir ama eylemci bir grup çıkıp başörtülü birine rastladığında İşte bunlar .... Köpekleri, Bunarın...... dediğinde, hep beraber nağralar attığında artık o grup masumiyetini yitiriyor benim gözümde. Bu tip eylemlere engel olamıyorlarsa destek beklemesinler bizden.
Siz belki %100 kendi fikirlerinizi benimseyen insan grupları içerisinde, muhalif seslerden uzak birşekilde
yaşıyor olabilirsiniz

Açıkçası öğrencilik yıllarında çok farklı insanlarla ev arkadaşlığı yaptım,her türden insanla muhatap oldum ama öğrencilikten sonra eski rahatça tartışabildiğin farklı ortamlar bulunmuyor ne yazıkki. En azından öğrencilikteki gibi anlayışlı bir tartışma,diyalog olmuyor.
sizler için çok şey yapmıştır ama bir insana bu kadar güç verirseniz, bir süre sonra kibire kapılıp kontrolden çıkar.
Bu zamana kadarki hükümetler ne yazıkki bizim hassasiyetlerimizi hiç umursamadı,alaya aldı. bu insanı buraya diğer siyasetçilerin tavrı getirdi. Bizim hassasiyetlerimizi umursayan bi siyasetçi çıkmadığı sürece destekçisi olmasak bile karşısında durmayacağımız anlaşılabilir olmalı.

Utku92

Dekan
30 Haziran 2012
5,340
1
3,841
1,358
32
Arkadaşım bu iddianı kanıtlayabilecek bir kaynağın var mı ? yoksa diğerleri gibi arkadaşımdan duydum , abim söyledi , twitterda gördüm , x şahıs x sitesinde paylaşmış mı diyeceksin? Zaten ortam gergin birde yalan yanlıs haberlerle ortamı germekten vazgeçin.
Bu haber doğrulanmıştır. Yandaş medya kanallarında vermezler zaten.

ruz

Asistan
12 Mayıs 2013
135
0
0
Vahh güzel ülkem vahhh, bu eylemlerle şunu bir kez daha anladım ki biz iyi olan hiç bir şeye layık değiliz.

Utku92

Dekan
30 Haziran 2012
5,340
1
3,841
1,358
32
Ben etrafı ateşe verenlerede karşıyım ama aralara karışan çok sayıda provakatörler var. Polisin görevi halkı korumaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...