SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuskilidi

Profesör
31 Aralık 2006
1,401
17
218
twitter'da gördüm az önce. doğru bir yere değinmiş bu afişi hazırlayan.
BL60qlhCAAM9jvH.jpg:large

azen63

Profesör
22 Temmuz 2009
1,992
24
218
Yaw he he ... öledir.... Eşşeğe altin semerde vursan eşek y6ine eşektir..... Anlayana.

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
Kapalı kızlarımız üniversiteye alınmazken sustunuz.

Hergün şehit verirken sustunuz.

Mavi marmara baskınında hükümete çıt çıkarmadınız.

Chp İzmirde fuar için binlerce orman alanı keserken sustunuz.

Başbakan şehite kelle dedi sustunuz.

Başbakan ananıda al git dedi sustunuz.

Peygamber efendimize karikatür yaptılar sustunuz.

Peygamber efendimizi aşağalayan/gösteren film yaptılar sustunuz.

Bayrağımızı yaktılar sustunuz.

Kuran-ı Kerimi yaktılar sustunuz.

Filistinde, Suriyede, Myanmarda binlerce Müslüman öldü sustunuz.

Sustunuz, sustunuz, sustunuz.

Bunların hepsinde hükümete baskı yapıp gerekli adımları attırmadınız.

Neden şimdi bu oyuna geldiniz?

Yada soruyu şöyle mi değiştirelim?

Neden bu oyunu oynadınız?

Ülke bu haldeyse sorumlusu başbakan değil, "işine gelince" başkaldıran bizleriz.

Geçmiş olsun.

Aman cici hükümetimize, ekonomimize zarar gelmesin diyerek, ne zaman birileri konuşmaya kalksa SUSTURDUNUZ, SANSÜRLEDİNİZ, YASAKLADINIZ.

7.43

Dekan
11 Haziran 2008
8,969
332
263
Kapalı kızlarımız üniversiteye alınmazken sustunuz.

Hergün şehit verirken sustunuz.

Mavi marmara baskınında hükümete çıt çıkarmadınız.

Chp İzmirde fuar için binlerce orman alanı keserken sustunuz.

Başbakan şehite kelle dedi sustunuz.

Başbakan ananıda al git dedi sustunuz.

Peygamber efendimize karikatür yaptılar sustunuz.

Peygamber efendimizi aşağalayan/gösteren film yaptılar sustunuz.

Bayrağımızı yaktılar sustunuz.

Kuran-ı Kerimi yaktılar sustunuz.

Filistinde, Suriyede, Myanmarda binlerce Müslüman öldü sustunuz.

Sustunuz, sustunuz, sustunuz.

Bunların hepsinde hükümete baskı yapıp gerekli adımları attırmadınız.

Neden şimdi bu oyuna geldiniz?

Yada soruyu şöyle mi değiştirelim?

Neden bu oyunu oynadınız?

Ülke bu haldeyse sorumlusu başbakan değil, "işine gelince" başkaldıran bizleriz.

Geçmiş olsun.

Son iki maddeyi çıkarıyor; maddelere Irak, Afganistan, Libya, Bahreyn ... ülkelerde insanlar katledildi ve Türkiye büyük rol oynadı şeklinde ifade ekliyor ve katılıyorum.

Karargaht

Dekan
14 Kasım 2007
9,237
112
1,243
Aman cici hükümetimize, ekonomimize zarar gelmesin diyerek, ne zaman birileri konuşmaya kalksa SUSTURDUNUZ, SANSÜRLEDİNİZ, YASAKLADINIZ.

485652_476317495775601_1317104154_n.jpg

Kimlere hizmet ettiğinizi görün.

Ayrıca yukarda yazıklarımı da oku. Ben sizin gibi kimsenin destekcisi değilim. Ne sağcı ne de solcu olduğum için sizin göremediklerinizi görüyorum, hepsi bu.

ruz

Asistan
12 Mayıs 2013
135
0
0
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION] Tamam diyelim ki Başbakan çıktı, herkesten özür diledi, bir balkon konuşması yaptı ve %100'ün başbakanı olacağını söyledi. Alkol düzenlemelerini yeniden yaptı, herkese özgürlüklerini gerektiği kadarıyla sağladı, ve dedi ki "başörtülülerin de kamusal alana girmesine yönelik düzenlemeyi yapıyoruz". Şimdi bana şunu söyle samimiyetine güvenerek soruyorum, siz de bunun sağlanmasını hoş karşılayacak mısınız? Sonuçta %100'ü temsil ediyor. Olaya sadece sen, o , öbürü olarak cevap verme. AKP'ye oy vermeyen o diğer %50 olarak cevap ver.

Uranos

Profesör
11 Nisan 2012
3,845
15
0
Sendikalarıda çagrıyorlar eyleme Tüm sendikalarda iş bırakma eylemi yapıp meydanlara çıkarsa o zaman görün siz olayları

IuTKuI

Profesör
20 Aralık 2011
1,622
4
218
[MENTION=23713]Karargaht[/MENTION] sen her ne kadar oncu buncu değilim desen de içten içe yanlısın.
Hala daha olayın gezi parkı olduğunu söylediğin zaman sana verecek artık hiçbir cevabım kalmadı.
İsterdim ki seninle tartışabileyim ama yok. Hala ağaç diyorsun ya. O kadar soru sordun farkında değil misin?
Soran adam konuyla alakalı olan adamdır, dinleyen adamdır, sorgucudur.
Hala ağaç..

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=23713]Karargaht[/MENTION] ah pardon birşey gözümden kaçmış.
Başbakanın bu kadar diretmesine neden yorum yapmaktan kaçınıyorsun sayın tarafsız moderatör?

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
Ben 2001 krizinde, bir adamın su atması yüzünden işimden oldum. Aynı şeyleri tekrar yaşarsam kaldıramam.

Desteklediğiniz eylemler yüzünden akibet ona doğru gidiyor görünüyor. Benzeri bir durum olsun o zaman er'i meydanda görürsünüz.

Birkere 2001 krizinde cumhurbaşkanı anayasa fırlattı, su değil.

Akıbetin hiçbir yere gittiği yok gördüğün gibi, Bülent Arınınç'ın açıklamalarından sonra borsa tekrardan yükselişe geçti. Kimsenin darbe çığırtkanlığı fln yaptığı da yok, eğer öyle birşey olursa o meydanlara bir değil bin çıkarız için rahat olsun.

Başbakan bu olaylardan gerekli dersi çıkartır, tahrik etmek yerine yumuşatıcı açıklamalarda bulunursa sorun düzelecektir.

IuTKuI

Profesör
20 Aralık 2011
1,622
4
218
@tambjk Tamam diyelim ki Başbakan çıktı, herkesten özür diledi, bir balkon konuşması yaptı ve %100'ün başbakanı olacağını söyledi. Alkol düzenlemelerini yeniden yaptı, herkese özgürlüklerini gerektiği kadarıyla sağladı, ve dedi ki "başörtülülerin de kamusal alana girmesine yönelik düzenlemeyi yapıyoruz". Şimdi bana şunu söyle samimiyetine güvenerek soruyorum, siz de bunun sağlanmasını hoş karşılayacak mısınız? Sonuçta %100'ü temsil ediyor. Olaya sadece sen, o , öbürü olarak cevap verme. AKP'ye oy vermeyen o diğer %50 olarak cevap ver.

Böyle dediğin gibi bir erdemliğe erişebildiği gün oyum onadır. Samimiyetimle söylüyorum ben.
Bana sormadın belki ama o sorduğun %50 arasında bende varım. Ben cevabımı vereyim sana.

PatavatsiZ

Doçent
15 Mart 2013
719
0
16

ruz

Asistan
12 Mayıs 2013
135
0
0
Böyle dediğin gibi bir erdemliğe erişebildiği gün oyum onadır. Samimiyetimle söylüyorum ben.
Bana sormadın belki ama o sorduğun %50 arasında bende varım. Ben cevabımı vereyim sana.

Abicim rica ediyorum bir okuyun lütfen ya yazdığımı önce bir oku. Ben AKP'ye oy ver mi demişim. İster verirsin ister vermessin o senin demokratik hakkın. Tayyip bunları yaptıktan sonra "başörtülülerin de kamusal alana girmesine yönelik düzenlemeyi yapıyoruz" dese ne diyeceksiniz. Benim sorduğum soru bu.

7.43

Dekan
11 Haziran 2008
8,969
332
263
Bu işte en çok sorgulanması gereken devletin başındakinin halkı yatıştırması gerekirken aksine kışkırtması, evinde oturanların da sokağa çıkmasına çalışmasıdır. Oyunun içinde o da var demek.

IuTKuI

Profesör
20 Aralık 2011
1,622
4
218
Abicim rica ediyorum bir okuyun lütfen ya yazdığımı önce bir oku. Ben AKP'ye oy ver mi demişim. İster verirsin ister vermessin o senin demokratik hakkın. Tayyip bunları yaptıktan sonra "başörtülülerin de kamusal alana girmesine yönelik düzenlemeyi yapıyoruz" dese ne diyeceksiniz. Benim sorduğum soru bu.

Bak işte anlamadın beni. Ben oyumu ona verebilecek seviye de beni inandırdıysa zaten ben senin sorduğun soruyu desteklemiş olmadım mı? Bu ne sinir yahu. Düzgün cevap veriyorum, tepkili yanıt veriyorsun.

Bu arada geziyle başörtüsü konusunun alakası nedir? Ne ile suçlamaya çalışıyorsun sen?
Konuyu biraz daha aç zaten yeterince konuşulmadı 74 sayfadır.

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
@tambjk Tamam diyelim ki Başbakan çıktı, herkesten özür diledi, bir balkon konuşması yaptı ve %100'ün başbakanı olacağını söyledi. Alkol düzenlemelerini yeniden yaptı, herkese özgürlüklerini gerektiği kadarıyla sağladı, ve dedi ki "başörtülülerin de kamusal alana girmesine yönelik düzenlemeyi yapıyoruz". Şimdi bana şunu söyle samimiyetine güvenerek soruyorum, siz de bunun sağlanmasını hoş karşılayacak mısınız? Sonuçta %100'ü temsil ediyor. Olaya sadece sen, o , öbürü olarak cevap verme. AKP'ye oy vermeyen o diğer %50 olarak cevap ver.

Benim başörtülülerin kamusal alana girmesi yönünde bir itirazım olmadı bugune kadar, tek itirazım kadrolaşmaya yönelik, vasıfsız beceriksiz, eğitimsiz insanların haketmedikleri pozisyonlara getirilip, ayrımcılık yapılması.

%50 için net birşey diyemem, içerisinde isteyenler vardır, itiraz edenler vardır. Her seferinde söylüyorum, orada homojen bir topluluk yok, bu yaklaşımınla o insanları peşin hükümle dinsiz yerine koymuşsun, her fırsatta %99'umuzun müslüman olduğunu ifade ediyoruz, böyle ayrımcılık yapmayın. Bir kesim alkole itiraz ediyor diye alkol yasağı, diğer taraf başörtüsüne itiraz ediyor diye başörtüsü yasağı koyarsak yasaklar ülkesi oluruz. Demokrasi; alkole e itiraz edenlere karşı alkol tüketenler için özgürlük, başörtüsüne itiraz edenlere karşı örtünenler için özgürlük olmalıdır.

Ben sana diğer %50 istiyor diye başörtüsü yasağını savunacak olursam, o zmn çok eleştirdiğim muhafazakar olup alkol yasaklarını destekleyen kesimin pozisyonuna düşmüş olurum.

Demokraside bir grup istemiyor diye yasaklar değil, bir grup istiyor diye özgürlükler tesis edilir. Demokrasi çoğunluğun isteği doğrultusunda yasak değil, azınlığın farklılığı doğrultusunda özgürlük getirir. Başbakanın demokrasi anlayışı bu nedenle çok ama çok zayıf. Sanıyor ki demokrasi %50 istedi diye yasak koyma hakkıdır, yanılıyor, demokrasi o %50 ye rağmen azınlıkların özgürlüğüdür. Eğer sen %50yi özgürleştirme değil de yasaklar için kullanırsan, bu demokrasiyi tren görüp, istediği istasyonda inip, istediğinde binmek olur. Demokrasinin tanıdığı özgürlüğü, demokrasiyi kısıtlamak, yok etmek için kullanamazsınız. Eğer yaparsanız bu diktatörlük olur!

Benim bugune kadar forumda hangi yasağı savunduğumu gördünüz? Bir tek okullarda serbest kıyafete yönelik eleştirim olmuştu ki orada da hiçbir ideolojik değil, tamamen öğrencilerin okul içerisindeki eğitim veriminin arttırılmasına yönelikti.

Dindar insanın ibadet ve inanç özgürlüğünü de savunurum, alkol içinin özgürlüğünü de. Ama din üzerinden sömürülmesine de ve alkol içip sağa sola zarar verilip sataşılması da karşı çıkarım.

Birkere sen olayı tamamen yanlış anlamışsın, sanıyormusun ki o meydanlarda sadeceAKP ye oy vermeyen diğer %50 var? AKP li olup, oy vermeye devam edecek, o meydanları destekleyen ve desteklemeye devam edecek, sadece başbakanın hatalarından ders almasını istediği birçok kişi var, belki gündemlerinde bizim kadar yoğun değil ama var emin olabilirsin.

kosasker

Profesör
24 Aralık 2008
3,195
49
228
Birkere 2001 krizinde cumhurbaşkanı anayasa fırlattı, su değil.

Akıbetin hiçbir yere gittiği yok gördüğün gibi, Bülent Arınınç'ın açıklamalarından sonra borsa tekrardan yükselişe geçti. Kimsenin darbe çığırtkanlığı fln yaptığı da yok, eğer öyle birşey olursa o meydanlara bir değil bin çıkarız için rahat olsun.

Başbakan bu olaylardan gerekli dersi çıkartır, tahrik etmek yerine yumuşatıcı açıklamalarda bulunursa sorun düzelecektir.

O kadar karıştıralım artık. Kamer Genç' e gitmiş aklım.

Borsa 5 gün üst üste %7-8 civarında düşüş yaşarsa size tek bir olacak şey söyleyeyim, DEVALÜASYON.

Devalüasyon demek ne demek biliyormusunuz ? Türk lirasının, döviz karşısında aşırı derecede değer kaybetmesi demek.

Peki Türk lirası değer kaybederse ne olur onu biliyormusunuz ?

Aldığınız 1000 tl maaş, 500 tl değer kaybeder.

Yani bir akşam 100 tl' ye aldığınız malzemeye, sabah olunca 200 tl ödersiniz.

Annenizin, babanızın, sizin bankadan çektiği 40.000 tl kredi, devalüasyonun sabahına 80.000 tl olur.

O zaman yandı gülüm keten helva dersiniz, onu da hep beraber görürüz.

Yapılan eylemlerin nereye gittiğini görebiliyor musunuz ?

Empatik

Profesör
5 Şubat 2013
2,866
8
0
Bu gün toplanıyoruz bakalım hayırlısı.. Polise kalkan eller kırılsın! Sloganı altında...

Kocaeli / İzmit / Tengiz park.!!

Biz size göstereceğiz olaysız gösteri nasıl yapılır ;)

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218

Borsa 5 gün üst üste %7-8 civarında düşüş yaşarsa size tek bir olacak şey söyleyeyim, DEVALÜASYON.

Devalüasyon demek ne demek biliyormusunuz ? Türk lirasının, döviz karşısında aşırı derecede değer kaybetmesi demek.

Annenizin, babanızın, sizin bankadan çektiği 40.000 tl kredi, devalüasyonun sabahına 80.000 tl olur.

Eylemlerin geldiği ve gittiği yönü doğru analiz edememişsin ne yazıkki.

Öyle birşey olmasını bizde istemeyiz emin olabilirsin, borsanın durumunda o noktaya gitmediğimiz de açıkça görülmekte.

efka_vasi

Asistan
27 Haziran 2011
355
0
16

Bu ülkede 94 krizini, 2001 krizini yaşamayanlar için hava hoş. Devlet zarar görmüş kimin umrunda.. Malum sendikacıyız, işçilerin haklarını savunuyoruz ayağına ceplerini dolduranlar işçileri sokağa çıkartmaktan geri kalmıyorlar..

kosasker

Profesör
24 Aralık 2008
3,195
49
228
Eylemlerin geldiği ve gittiği yönü doğru analiz edememişsin ne yazıkki.

Öyle birşey olmasını bizde istemeyiz emin olabilirsin, borsanın durumunda o noktaya gitmediğimiz de açıkça görülmekte.

Ortada analiz yok arkadaşım, hesap var. Dün borsa %10 düştü. Borsa 5 günde toplamda %50 düşerse ne olur?

Eylemler devam ettikçe o noktaya doğru gideceğiz, malesef bu gerçek.

ByKaTLiaM

Öğrenci
2 Haziran 2013
26
1
0
Susayım Diyorum Olmuyor Kendime Hakım Oluyorum Susuyorum. Ama Kendi Yaptığınız Yanlışlarla Bizi Yani Eylemcileri Sucluyorsunuz... Reyhanlı Olayı Ortaya Attınız 52 kişi deyil 200 kusur kişi ölmüştür ama resmi acıklama sadece 52 kişidir... Rayhanlıdaki patlamayı devlet tam 1 ay önce biliyordu jandarma gizli bir belge ile bildiriyor hangi ülkeden geldiğini kimin aracılığıyla geldiğini arabaların modeli renkki plakası hadda motor şase numarasını bile veriyolar patlayıcı maddenin miktarını ve ne olduğunu bildiriyolar gizli bir belgedir bu ustlere bildiriliyor kimlere gidiyor bu savunma bakanı ve iç işler bakanı bunlar ne yapıyor baş bakana söylüyor o ne yapıyorsa artık en son cumhurbaşkanına söylenir oda belki bilmiyordur o belgeyi görmemişte olabilir ama bu 3 kişi kesin göruyor ne yapacakalrını konuşuyolar geri cevap bırakın girsinler takıp fln etmeyin diyor mersinden giriyor yanılmıyorsam 1 ay sonra reyhanlıda patlıyor bizimkiler bu belgeyi ortaya cıkardılar 1 gun sonra içki yasağı yaptı gündemi deyiştirdi bakti 2 ye katlandı bu iş 3. gun avm ve kışla yaptırmaya kalktı türk halkının artık tepesine geldi bir insanı sömürülsün sömürülsün bişey yapmaz sonra bi anda patlar bilmediğin güçü görülsün onda bu olay oldu sonra sen gel halk'la dalaş sizin topladığınız 100 bin kişiye 1 milyon toplarım diyor orda ne chp vardı ne mhp orda sadece halk vardı bu partiler 4 gunden sonra geldiler sonra ne diyor ben evlerinde zorla tututuğum bi %50'm var diyor bunlar insanlar bişey yapmassa yapası geliyor polise emir veriyorsun sert davranın bu eylem bitecek anayasanın 34. maddesini uyguluyoruz biz orda elimizde kitap ve pankartlar vardı sılah ve o tarz bişey yoktu eylem boyunca bişey olmadı tek yapılan bizen sert mudahile polisin attığı gazları geri yollamak oldu yok taş atıyorsun onu yapıyorsun bunu yapıyorsun kendi semt orda bizim evlerimiz var nie kendi evlerimize zarar verelim orda hep tenıdıklarımız var taksim de bizler beşiktaş cocuklarıyız bize atılan ıftıraya bak dukkanları zarar veriyormusus ordaki dükkanların hepsi bizim tanıdıklarımız dükkanları Ne Olduğu Udu Belirsiz Kişiler Geldi Baktı Polis Cok Güzel Savaş Acıyor Bizde Girek Eylemcilerle Alakası Yok Herşeyi Yapıyor Bunu Bu Duruma Getiren BaşBakan Magandaları Oraya Sen Davet Ettin Sonra akp nin genclik kolları ellerine bezbol sopası alıyor polisin arkasında polis gaz atıyor bunlar sopalarla kafa kırıyor sen kimsin Lan... Sonra Polisten Kacan Yaralılar Camiye Giriyor Hepsi Yaralı Orasından Burasından Kan Geliyor İnliyor hepsi gelmişler turbo marka içki içiyolar resim vardı montaj cıktı sonra video attılar camide cakilmis camiye girişleri ve cıkışların videoları var akşam cıkıyolar camiden 50-60 yaralıya serum takılıyor ve dikiş atılıyor tıb öğrencileri ve asistanlar bazı gönullu doktorlar fln polis cıkmalarına izin veriyor ve ambulaslarla yarısı hastanelere göturuyor ağır oldukları için durumları acıl mudaile yapmaları lazımdı diyer yarısı kolunun altına alıp hastaneye yuruldu orda hangi ara polisten kacarken içki alıcak sorna dikiş atanmı icecek yoksa dikiş atılanmı atan dikkatlı olması lazım atılanda canı yanıyor :) fazla ilac yok olanlarda yetmiyor sonra hakkarı askeri bi foto paylastı diren gezi parkı hakkarı askeri arkanda diye montaj ile diren türk polisi hakkarı askeri arkanda diye :) bunlar buyuk harflerle yazılıyor ve POLiSi Olarak Yazılıyor Neden i ler Kucuk büyük i deyil :) montaj da yapamıyorlar cunki ing karakterde i yok buyuk :) şimdilik bukadar yeter sizlere fazla laf söylemicem ağzımı actırsanız karakter sayısı yetmez...

tambjk

Profesör
10 Mayıs 2011
3,263
16
218
Bu işin bu kadar sürmesi beni endişelendirmek değil de düşündürüyor..

2 gündür okuduğum yazılar düşündürüyor..

Gülen'in Erdoğan'ın kibri yüzünden artık desteklemediği, yerine başka birini düşündüğü,,,

Erbakan gibi en zirvedeyken ''kanlı mı olcak kansız mı olcak diyip'' cemaat desteğini kaybedip askerin önüne atılmasından sonra toto yumurtadan AKP çıktı. Acaba aynı süreçte miyiz?

Çünkü başbakan halkın önüne atıldı gibi geliyor. Hiç bir AKP milletvekili-bakanı çıkıp Tayyip Erdoğan'ı savunmuyor tam tersine biz diye savunuyor..

Ne dersin hocam @tambjk

F.Gülen'in Erdoğanı yerinden edecek gücü olduğunu sanmıyorum hiç, belli kurumlarda kadrolaştılar ama o kişiler güleni desteklediği kadar erdoğanı da destekliyor.

Başbakan kibiri yüzünden bu zor duruma düştü, kibiri bir tarafa koysa 5dk da çözebilir bu sorunu.

Milletvekilleri Erdoğan adına konuşmaya kalktıklarında, başbakan aksini söyleyerek nasıl rezil etti gördük, o nedenle cesaret edemiyorlar, ben söylerim aksini yapar diye. Kaldı ki olayının savunulacak pek bir tarafı olmadığını, bakanların ve bazı milletvekillerinin yaptığı ılımlı açıklamalardan görebiliyoruz :)

Herşeye rağmen başbakanın bu ülkede dünya başımıza yıkılsa da değişmeyecek %35-40 lık bir kemik oyu var.

Empatik

Profesör
5 Şubat 2013
2,866
8
0
Bir kaç yorum okudum da insanların özellikle bu forum üyelerinin düşünme yapılarını çözümledim. Adam 24 kanalının sunduğu görüntüleri ve röportajları konuşmaları kaale alıyor. Yandaş medyanın olduğu kesimden haberleri alıyor ona göre yorum yapıyor. Arkadaşlar ben bir daha bu foruma herhangi bir girdi girmeyeceğim. Biliyorum çoğunuzun şeyinde bile olmayacak bir karar ama ben bu tarz düşünen insanlarla aynı forumda olmak istemiyorum.

Umarım bir gün o gözlerinizi açarsınız ve gerçeği görürsünüz!

Lan benim cebimde olmayan para giderse gitsin banane 10 yıl sonra keşke bende direnseydim diye başın ıduvarlara vurucaksın tabi senin mentalitende onlar gibi değilse

E adam Halk tv yi Ulusal tv yi izletiyor iki gündür biz böyle bir şey dedik mi usta ? Yandaş medya dedik mi ? Bence adam çok düz konuşmuş.

ve benim ve benim gibilerin boğazından çaldığınız her lokma haram oslun.. ( Bu arada sana demedim genel)

lorboloji

Doçent
27 Haziran 2009
584
2
0
E adam Halk tv yi Ulusal tv yi izletiyor iki gündür biz böyle bir şey dedik mi usta ? Yandaş medya dedik mi ? Bence adam çok düz konuşmuş.

ve benim ve benim gibilerin boğazından çaldığınız her lokma haram oslun.. ( Bu arada sana demedim genel)

Bak bende kamu malına zarr verenleri desteklemiyorum. ancak siz onları yapan 3-5 provakatörü genele yayıyosunuz buna sığınıyosunuz. Yapmayın! Polisin orantısız güç uyguladığı doğru gittim gördüm. Polis güzel giden eylemi kendi batırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...