SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

gadfLy

Öğrenci
9 Haziran 2009
30
4
8
kamil.jpg

Öle bi karaladim bende kagida adi kamil, shift kamil:cool:
vaktim olursa vektorel olarakta cizerim 1 ara.

eskibirkullanici

Profesör
27 Ocak 2008
1,141
8
218
bende 2 tane karalama sayılacak seviyede çalışma yaptım :) beğenirseniz ve zamanım olursa geliştirmeyi düşünüyorum
van kedisi ve balık
vankedisisdnmasotu.jpg

japonbalsdnmaskot.jpg

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
bende 2 tane karalama sayılacak seviyede çalışma yaptım :) beğenirseniz ve zamanım olursa geliştirmeyi düşünüyorum
van kedisi ve balık
vankedisisdnmasotu.jpg

japonbalsdnmaskot.jpg
Merhaba yaptığın çalışmalar güzel emek var ama o kedi gözü bence olmamış balıklara yapılan sdn logosu güzel birde bişey dicem sdn zaten başka bir maskot arıyor neden halen sdn 'nin logusu kullanılıyor sadece sana demiyorum merakımdan soruyorum herkeze ?

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Bir tane de benden gelsin. Bence robotlar kullanılmalı. Ben "Linux for human beings and robots" isimli ünlü bir duvar kağıdından etkilendim bunu çizerken. Robotu aynen çizmeye çalıştım, ucuna da SDN'nin logosunu kondurdum. :D

dsc00121qr.jpg

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
Bir tane de benden gelsin. Bence robotlar kullanılmalı. Ben "Linux for human beings and robots" isimli ünlü bir duvar kağıdından etkilendim bunu çizerken. Robotu aynen çizmeye çalıştım, ucuna da SDN'nin logosunu kondurdum. :D

dsc00121qr.jpg
Ama Merve ablacım yinede başka bir yerden bakarak çizmişin yarışmanın kurallarında ne yazıyor başka yerden esinlenmek yok :D ama güzel bir çalışma olmuş

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Ama Merve ablacım yinede başka bir yerden bakarak çizmişin yarışmanın kurallarında ne yazıyor başka yerden esinlenmek yok :D ama güzel bir çalışma olmuş

Telif haklarını ihlal edecek bir şey değil ki bu. Mesela bir yerin logosundan filan esinlenmedim, sadece bir resimdeki robotu çizdim, eline de bizim logoyu verdim. Akıllı çıktı da tuttu kereta. :D

JJaWaa

Doçent
24 Ekim 2009
589
5
0
birader dikkat ettiysen koyduğun tacın önünde kocaman haç var...müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz!
Çok dikkatlisin mağlesef hiç kral taçında müslüman işareti oaln bir taç görmedim kavukmu koyayim sende hemen konuyu hristiyanlığa çevirdin bravo sdnli yetkiler koyma derse koymam ama yinede sağolasın

SmiLey

Profesör
28 Ağustos 2009
2,169
55
228
Fes koy. İlginç olur. :DHatta Pardus Beyi adlı duvarkağıdına bakarsan demek istediğimi anlarsın :) Gerçi o resme kırmızı fes iyi gitmez ama :D

pardus_osm__.jpg

serkan94

Profesör
Emektar
20 Mart 2010
2,184
22
218
Benim önceden yüklediğim karakalemi 3 boyutlu çizip renklendirdim umarım beğenirsiniz-Adıda shiftmen olsun :D

Uploaded with ImageShack.us

---------- saat 11:03 eklendi ---------- önceki mesaj saat 10:42 eklenmişti ----------

bu resimde karakalem olarak orjinali :)

Uploaded with ImageShack.us

EzeLL

Asistan
17 Ekim 2009
169
2
18
yarışmaya katılmak isteyenler olursa dışardan siteye davetiyeyle uye olunuyor nasıl kolay yoldan davetiye bulupta uye olucaklar bulmazlarsa tasarımlarını yollayamayacaklar dogru değilmi?