SDN'nin Maskotunu Belirleyin

SDN'nin Maskotu Sizce Hangisi Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    214
  • Anket kapatılmış .

yesil116

Doçent
15 Ekim 2009
780
13
18
Tek çizer gadfly mı?

Bu ne saçma sapan iştir.Çizemiyorsan çizme kardeşim milletide enayi yerine koyma.!

Hemde hiç değişiklik bile yapılmamış! bizde denizkadarderin i eleştiriyoruz!

Ve kaç gün önce çıktı birinin alıntı olduğu diğer arkadaşlar çıkıpta benimde alıntı diyebilirdi.

karakule_66

Asistan
18 Aralık 2008
390
4
0
Size dedim bu shiftdeleteden bişey çıkmaz webmaster forumunda düzenleyin şu yarışmayı diye al işte çalıntı çıktı çoğu:D

7.43

Dekan
11 Haziran 2008
8,969
332
263
Bu anketten adam olmaz artık. Oy vermiş olduğum G'de büyük ihtimal alıntı. Geriye sadece C,D ve iki amatör çalışma kalır.

denizkadarderin

Öğrenci
1 Ekim 2009
77
1
0
Kendi adıma herkesten özür diliyorum, gerçekten kendime yakıştıramadım bunu sanırım diğerlerinin rüzgarına kapıldım, tekrar kusuruma bakmayın özür diliyorum....

Salt Okunur

Profesör
1 Haziran 2009
2,593
42
0
Arkadaşlar, konuyu araştırıyoruz. Ortaya çıkan son alıntı sahiplerini de diskalifiye ettik. "B" şıkkına verdiğiniz oylar iptal edildi. Yeniden oy verebilirsiniz. Aynı uygulamayı araştırmamızı tamamladıktan sonra diğer elenen şıklar için de yapacağız.

xerox3435

Profesör
4 Mart 2010
1,544
47
0
capture270.jpg

:laugh::lol::lol:

vegaturk

Profesör
21 Haziran 2008
3,718
117
0
İnanmıyorum ankete bak çalan çalana :D yönetim gurur yapmış gibime geliyor yarışmayı iptal etmek istemiyor bence iptal etmeli diskalifiye olmamış arkadaşlara haksızlık yapıldı sonuçta onların emekleri yenildi...

Salt Okunur

Profesör
1 Haziran 2009
2,593
42
0
Arkadaşlar,

Diskalifiye edilen maskotlara verilen oylar geçersizdir. Oy veren kişiler, diğer maskotlara yeniden oy verebilir.

FillsMartin

Profesör
13 Mayıs 2009
1,513
15
0
bence yeniden yapılsın, herkes daha bi hevesle katılacaktır bu sefer...

ve bundan sonrakinde eğer çalıp çırpıp buraya ben yaptım diye koyan da ihraç edilsin...

sonuçta oyun oynamıyoruz burda, diskalifiye olmayanlardan biri seçilseydi ve maskot olarak kullanılsaydı düşünün kepazeliği...

Elbruz46

Rektör
22 Şubat 2008
11,931
1,338
293
Bu kadar çalıntı çalışmanın arasında ANKETE GİRMEYE değer bulunmamış olsa da üzerimde leke bulunmaması için DERLEME çalışmamın tüm layerlarını bir arada gösteren grafik...

Ben çizim yapmadığımı günlük hayatta kullandığımız eşyalardan oluşan bir derleme yaptığımı daha yarışma başlamadan söylediğim için huzurluyum :)

kanitk.png

Overlord

Asistan
13 Mayıs 2009
113
9
18
Bu anketten adam olmaz artık. Oy vermiş olduğum G'de büyük ihtimal alıntı. Geriye sadece C,D ve iki amatör çalışma kalır.

Oy verdiğiniz "G" alıntı değildir. Tamamen kendi çalışmam olup, tasarım aşamalarını alttaki görselden inceleyebilirsiniz...

15y8bcl.jpg

Not: Arzu edildiği takdirde çalışmanın orijinal dosyaları da burada yayınlanabilir.

7.43

Dekan
11 Haziran 2008
8,969
332
263
Oy verdiğiniz "G" alıntı değildir. Tamamen kendi çalışmam olup, tasarım aşamalarını alttaki görselden inceleyebilirsiniz...

Çok güzel olduğunu düşündüğümden öyle yazdım. Tabi en iyi duran çalışmaların çalıntı olması etkiledi beni. Kusura bakmayın. :flowers:
Bu çalışmanın birinci olmasını isterim.