SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

gadfLy

Öğrenci
9 Haziran 2009
30
4
8

Bu da son cizimim olsun artik slklLdlm. Baslikta yonetim bazinda gereken ilgiyi pek gormuyor zaten. Gercekten ciddi anlamda bir arayis varsa, en azindan sabit bir baslik olmasini beklerdim boyle onemli bir konunun. Keza fikir bazinda da hic destek gelmedi acikcasi. Diger cizen arkadaslar ne dusunuyor bilmiyorum ama benim sevkimi kirdi basligi surekli 3'uncu 4'uncu sayfalarda gormek. Cogunlukla, daha fazla ilgi gorsun, daha cok cizer olsun, daha cok katkida bulunan olsun, guncel bir baslik olsun diye geri sayfalardan ilk sayfaya gelmesi icin cizim ekledim. Umarim diger cizen arkadaslarinda sevki kirilmamistir da kalan surede yeni cizimler eklenir. Basarilar.

yesil116

Doçent
15 Ekim 2009
780
13
18
maskot10.jpg

mause u tutan ele bayıldım iyi kavramış... :lol::clap:

TazzzY

Dekan
Emektar
12 Kasım 2008
7,353
275
263

Bu da son cizimim olsun artik slklLdlm. Baslikta yonetim bazinda gereken ilgiyi pek gormuyor zaten. Gercekten ciddi anlamda bir arayis varsa, en azindan sabit bir baslik olmasini beklerdim boyle onemli bir konunun. Keza fikir bazinda da hic destek gelmedi acikcasi. Diger cizen arkadaslar ne dusunuyor bilmiyorum ama benim sevkimi kirdi basligi surekli 3'uncu 4'uncu sayfalarda gormek. Cogunlukla, daha fazla ilgi gorsun, daha cok cizer olsun, daha cok katkida bulunan olsun, guncel bir baslik olsun diye geri sayfalardan ilk sayfaya gelmesi icin cizim ekledim. Umarim diger cizen arkadaslarinda sevki kirilmamistir da kalan surede yeni cizimler eklenir. Basarilar.

Zandalf on numara olmuş :scared: :cool:

serkan94

Profesör
Emektar
20 Mart 2010
2,184
22
218

Bu konuda sana katılıyorum özellikle bir yardım yok ben 4 çizim ekledim sıkıldım biz zaten bunu SDN için yapıyoruz amacımız ödül değil yeterki anasayfamız şenlensin....:clap::clap::clap:

Reco07

Asistan
5 Temmuz 2009
107
1
18
R10 net'in maskotu var diyedir. =)

---------- saat 16:27 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:23 eklenmişti ----------

Kazanacağını sanmıyorum ama katılmış olamak için. Önemli olan yarışmaktı Diyebilmek için :)

sdn.jpg

Asil_haK

Asistan
26 Mayıs 2010
124
17
0
yarışma ne zaman sonlanıor acaba çizimi iyi olan bir arkadaşa aklımdaki fikirlerden bahsettim tamam çizerim dedi.ben de renk katmak adına katılmayı düşünüyorum.

alabula

Profesör
9 Mart 2008
3,814
40
0
Çok başarılı ve keyifli tasarımlar var.
Hepsini baştan sona tek tek inceledim. Hatta kafamda bir sıralama bile yaptım. Ancak şimdi söylemem doğru olmaz sanırım.
Hem daha yarışmanın bitmesine var. Belki son anı bekleyen bombacı arkadaşlar vardır :)

cobra11

Profesör
28 Haziran 2009
4,659
16
218
Yarışma tarihi biraz ters şu anda herkezin sınavı var lys herkez ona çalışıyo. eğer bu yarışma tarihi sınavlardan sonra olsaydı katılım nerdeyse 2 katına çıkabilirdi. Daha güzel olabilirdi. Benim fikrim böyle. bende katılmak isterim ama bende sınavlara girecem. benim gibi birçok arkadaş vardır. kimse saatlerce vaktini pc başında geçirmiyo sınava hazırlananlar için günde ortalam yarım saattir pc başındaki zamanımız.

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
Bende bi tana karakalemle çizmiştim ama bunları görünce vazgeçtim :D
Seçmemiz oldukça zor olacak :)